Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah hayir bir de gozume gozume sokuyorlar ona daha bi gicik oluyorum hamile gormek istemiyorum uzgunum ama istemyorum
Aynısı hepimizde var cnm bide kime denk gelsek yok efenim sana da nasip olsun yok bilmem ne .. bi hayırlı olsun bile diyemiyosun ya

Aynısı hepimizde var cnm bide kime denk gelsek yok efenim sana da nasip olsun yok bilmem ne .. bi hayırlı olsun bile diyemiyosun ya
Ben bu zamana kadar 2 bebegimi de kaybettim Rabbim oncr sevindirip snra aldi kimseye bu acıyı yasatmasin cok zor inanin o donemlerde ben her gordugumde dua istiyordum dua bu kimin kalpten ettigi belli olmaz ben istiyorumki olsun bebegim bir gun cok agladigim da Hz. Aişe geldi aklima o koskoca müslüman kadın o nun da imtihani buymus dedim ki kendime ben kimim ki benm de imtihanim bu asla isyan edemem asla neden diyemem ama kullar gozume sokuyor uzun oldu mesajim kb. Ama artik ruyalarimda esimin cocugum yok diye beni bosadigini falan görüyorum

Üzülerek okudum İnan o kadar haklısn ki rabbim imtihan olarak veriyorsa basımız gözümüz üstüne elbette ki .. zaten O nasip etmeden olmaz kuzum bnde bir kimyasal geçirdim 3 gün sürdü sevincim cok zor inan senin iki defa olmuş Allah sabır versin elbette ki olacak her halimize şükür

Bnmde 1. Kimyasaldi 2. 10 haftalikti ve ikisinide kaybettim canm simdi iyi bir dr buldum bakalim tedavim guzel sonuclanir inş

Ay duygularıma tercüman olmuşsunuz kızlar
Bizd 1 buçuk yıl oldu, 2 olcam nerdeyse hiç. Korumama ramen hamile kalamadım hiç
Hamile birini duyunca ağlıyorum hep, eşim çok kızıyor Allah izin vermeden olmaz hayırlısını isteyelim diye ama yok. Her ay bu sefer takmıcam diyorum ama hep kırmızılar canımı acıtıyor resmen. Zamanla kafadan atılıyor yazmış herkes ama bende tam aksi daha çok kafama takılıyor
Ne yapcam bilmiyorum
Allahım hepimizi beklemek için sabır, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Canım İnan bi yerden sonra bosvermişlik başlıyor dünya yansa umurunda olmuyor sanki ..hiç doktora gittiniz mi ikiniz de bak bnde bir tüp kapalı çıktı eşimde varikosel ameliyatı oldu çocuğa engel değildi ama daha iyi olsun istedik . İnşallah en kısa zaman da nasip olacaktır cnm Allah’ın izniyle

Insalah canim insallah inanin suan beni anlayanlari gormek cok hosuma gidiyor cunku esim bile beni anlamayabiliyor bazen
Erkekler daha farklı düşünüyor bizler daha hassasız ve insanın aklına hersey geliyor ya olur mu olmaz mı diye

Erkekler daha farklı düşünüyor bizler daha hassasız ve insanın aklına hersey geliyor ya olur mu olmaz mı diye ☹☹
Az evvel evde misafir vardi herkezin bebegi var esim cocuklara icli icli bakti bnm boyle o an canimi al diye yalvarasim geldi ya

Az evvel evde misafir vardi herkezin bebegi var esim cocuklara icli icli bakti bnm boyle o an canimi al diye yalvarasim geldi ya
Canım benim bak evet nasip olmamış daha ama daha güzeli daha hayırlısı nasip olacak . Dualarım seninle inşallah en kısa zaman da olacaktır kuzum

Bende 2. Çocuk istiyorum ama 1 senedir nasip olmuyor geçen yıl düşük yaptım arkasından defalarca kimyasal geçirdim gebe kalıyorum ama tutunamıyor bende çok üzülüyorum ama elimizden bişey gelmiyor rabbim her isteyene nasip etsin

Hiç olmaması çook zor eminim ama 2. Olmaması da ona çok yakın çocuğumun kardeşsiz kalması düşüncesi yiyp bitiryor

Canım benim bak evet nasip olmamış daha ama daha güzeli daha hayırlısı nasip olacak . Dualarım seninle inşallah en kısa zaman da olacaktır kuzum
O kadar cok dua ediyorum ki anlatamam Allah hepimizeselamet versin bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bir gun bizde anne olacak miyiz anne olma inancim gun gectikce tukenir oldu

Şimdi herkeste çocuk hemen olmuyor yediklerimiz içtiklerimiz engelliyor galiba .. biz birtane için çabalıyoruz siz ikincisi için rabbim hepimize yardım etsin bu Özlem’i bitirirsin inşallah

O kadar cok dua ediyorum ki anlatamam Allah hepimizeselamet versin bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bir gun bizde anne olacak miyiz anne olma inancim gun gectikce tukenir oldu
Olucaz elbette kuzum sadece uzun bir yolumuz var maalesef ama ben inanamıyorum ki hepimiz anne olucaz hepimiz o güzel duyguyu tadıcaz hatta belki de ‘ay bütün üzülmem bunun için miydi dicez Allah bilir canım

Tv de bebelerini birakip da baska adama kacan kadinlari goruyorum bi onlara bakıyorum bir de balik gibi cirpinan bize hayat adil degil derler ya dogru sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…