Neden Bosanmis kadinlara baska gözlerle bakiliyor

Size yaptığı resmen psikolojik şiddet!! Dava açın kazanırsınız. Hadsiz. Onun erkekliği iki bacak arasındaki şeyden ibaret. Bundan utanıp dışarı insan içine çıkmaması gerek kişi o.
Keske bukadar kolay olsa yolundan kaciyorzm zaten ne konusturmak ne de muatap.olmak istiyorum onunla. Hep yanliz evimde odamda zamanimi geciiriyorum. Cünkü her gün asagida annem gilin üzerine yük huzursuzluk sadece veriyor.

Tamam da uzak bir evi kastettik. Alt kat uzak olmuyor ya hani

Başlık abimin yeri cehennemin dibi olmalı ...

Okuduğunu sanmıyorum bu insan bozmasinin.
TRde okudu diye anlatıyorlar ama burda bu tip öküzler genelde "özel" okullara gidiyorlar. Meslek sahibi bile olmadan devletten geçiniyorlar. Bizde yüzkarasi olarak görüyoruz (almanyada yaşayan "normal" bir türk olarak)

TRden kim gelin veya damat alsa o düğüne gitmiyorum. Ipini koparmış delilerini kakaliyorlar.
Tekrar tekrar kızlarımızı uyarıyorum. Sakın evlenmeyin.

Abini hiçbir kadın istemediği için delirmiş en kibar bu şekilde anlatabilirim.
Tmm cok tipsiz degil ben sevmiyorum diye tipsiz diyorum. Ona sorsqn istedogi her kizi verirlermis bayila bayila...
Her istedini sanki mal patates aliyormus gibi.
Ah bu dünyadq böyle insanlarin yuzunden neden kadin diye dogdumu düsünüyorum bazen

Anneniz bu canavarı kendi elleriyle yaratmış. Annenizi düşünerek kendinize haksızlık ediyorsunuz.

Abiniz hiç normal değil. Kızlardeşiniz veya siz abinizle yalnız kalmayın. Özellikle siz...

En kısa zamanda kendinize bağımsız bir hayat kurun ve kardeşinizi çekin alın. Bulunduğunuz ülkenin haklarını kullanın.

Ama annemi birakip hem babam ile abimi arasinda kadini bitirirler.
İyide baban abini evden kovdugunda annen karşı çıkmış zaten. Muhtemelen annen erkek çocuğunu el üstünde tutan, kızlarını baskilarken oğlunu pamuklara saran tipik türk annesi. O yüzden annene üzülmeyi bırakıp kendini kurtar o evden.

Evet bizde diyoruz hep onu Korudu diye. Tek dedigi yanlis yola düsmesin diye Adam etmeye calistim cabaladim olmuyor

Kimse kimseye kötü gözle bakmıyor, emin olun. Ancak abinize pek iyi gözle bakamayacağım, bu terbiyesizliği aşmış bence tıbbi vaka.
Hic onunla artik muatap bile olmak istemyiorzm. Baska nedenleerden dolayi hep asagilamalari dalga gecmeleri küfür etmeleri yüzünden. Ve simdi böyle konusmasindan yeni yeni basladi midem bulandi

Boşanmış kadınlara başka gözlerle bakılmıyor,şunu deseniz empati kurabilirim;bir başına ayakları üzerinde durmaya çalışan kadına askıntı olan erkek müsveddesi çok ama bunu sadece boşanmış olarak değerlendirmemek lazım.

Herkes kötü niyetle bakmıyor sizin abiniz sorunlu. Akıl,vicdan hepsinden yoksun. ALLAH ıslah etsin siz de onu bir et parçası gibi görün yani bir bir beden olarak insan yerine koymayın dediklerini de hiçççç takmayın!!

Bizim bir komşumuzuda böyle yaktılar. Adamın Almanya'da alman bir kadınla ilişkisi hatta gayri meşru çocuğu varmış. Ailesi de kendini düzeltsin diye Türkiyeden gelin götürdü. Kız neler yaşadı orda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…