Neden Bosanmis kadinlara baska gözlerle bakiliyor

Kardesinizi de alip ayri eve cikma sansiniz yok mu? Sozlu siddette uzaklastirma aldirilabiliyor mu, bilmiyorum? Aslinda kurtulmanin yolu biraz tahrik edip darp raporu alip sikayet etmek

Aileniz incel kardeşinizi neden evde barındırıyor? Evde böyle zart zurt nasıl konuşabiliyor, babanız çok mu pasif? Kız kardeşinizi de yanınıza alın beraber çalışıp geçinirsiniz kurtulun bunlardan.

Evet iste evlenmeden herseyi yasayanlar Partner degistirenler serbest olarak onlara kimse bisey diyemiyor.
Ama bizde yasak diye evlenmeden tanismayi bile firsat vermediler ..zaten 4 duvar arasinda ancak tanisir insan.

Hyristiyan degiliz , ama bunun beynini birileri yikamis. Iran da kadin cinayetlerine bile bazen oh diyor sizi görünce iyi yapiyorlar hakkediyorla4 demek ki diyor. Kadin haklari olmicak mis.. ama esit hak isteniyor diye.. kadinlar ise gitsin para getirsin herseyi yapsin .. hani esit hak istiyorsunuz diyor .

Cok sacma ruh hastasi bir beyine sahip.

Hayatin kaydi bitti artik senin pilin sen 2.el artik kimse istemez fln böyle seyler söyliyro

Acikcasi babam da annem de bu öküze karsi gelemiyorlar. Hatta cocuklukta beri onlari yordu polis okuldan atilmalar.. zor terbiye edilen cocuklarin okullarina bile gönderdiler.. ters yola düsmesin diye annem destek cikti istedini yapti ..yoksa babam onu 18 yasindayken evden atmisti. Annem karsi cikti .. öyle de bir canavari büyüttü 40 yasina gelecek herkes ona susacakmis ..herkeese herseyi söyleyip ama kimse ona bisey diyemezmis..

Vallahi bilemiyorum ama uzak duruyoruz cünkü sevmiyoruz onu.. Ben hic sevmiyorum ben sesini duyunca bile huzursuz oluyorum
. Cünkü 2 dk gecmiyor tartismalara basliyor

Siz daha once kilosu sebebiyle kaynanasinin zorbalik yaptigi uye misiniz?
Hayir. Kaynnaanam ile sorunum yoktu .. daha cok
Lütfen ayri eve çıkın ve abinizle görüşmeyin, uzaklaşın hepsinden...
Ben
Evet kendi dairemde yasiyorum ..kendisinin de dairesi üst katta. Ama hergün asagida ve biz onu görmek bile istemiyoruz ama duuyuyoruz asagida hergün birseylere bagiriyor biseylere küfür ediyor. Anneme babama da. Biz asagidayken de bize saldiriyor. Yoksak da saldiriyor

Ordan taşınsanız keşke..

Ayri daireddyim zaten.. kendi de ayri daire de .. ama hergün asagiya inip huzursuzluk yaratiyor. Son zamanlarda bana ve kardesime terbiyesiz küfürler saydiruyor ve böyle seyler söylüyor
Başka bir şehre uzağa demek istedim ayrı ev derken. Sizi ölümle tehdit ediyor psikolojik sorunları var gibi varsa keşke kanitlayip hastaneye yatırıp izinizi kaybettirebilseniz.

Şu an kendisinin tükettiği oksijene üzüldüm

Ayri daireddyim zaten.. kendi de ayri daire de .. ama hergün asagiya inip huzursuzluk yaratiyor. Son zamanlarda bana ve kardesime terbiyesiz küfürler saydiruyor ve böyle seyler söylüyor
Daire derken ev kastediyorsunuz dimi, oda değil. Çünkü Türkçeniz biraz zayıf anladığım kadarıyla. Yani üst kattaki evde oturuyor o ama alt kattaki evinize geliyor. E almayın o zaman? Kendi evinde otursun. Niye sizin evinize gelip duruyor beyinsiz herif?

Başka bir şehre uzağa demek istedim ayrı ev derken. Sizi ölümle tehdit ediyor psikolojik sorunları var gibi varsa keşke kanitlayip hastaneye yatırıp izinizi kaybettirebilseniz.
Yani ruh hastasi oldugunu 100% diyebilirim ama kanitlayamam.
Ego Tavan.
Herkes ise yaramaz , herkesin evliligi sacma, herkes ise esek gibi gitsin kendi iyice uyusun calisan insanlarin vergilerinden ödenen parayla yasarim nasil olsa bir salak annem babama var susmuslar herseyimi yapiyorlar. Düsüncesiyle.
Hepimiz evi terk edelim kendi kalsin istiyor. Dünyada tek dürüst kendisiymis gerisi yalan iki yüzlü. Artik kim beynine bunlarin soktuysa dürüst oldugunu güya. Evde kardeslerine annesine babasina nasil davrandigininbilmez tabi.
I

Annem gilin evini geliyor hep yemeyi icmeyi hersey ve üzerine huzur bozmayi cok seviyor.
Artik onun geldihini uzaktan duysak bile moralimiz bozuluyor

Size yaptığı resmen psikolojik şiddet!! Dava açın kazanırsınız. Hadsiz. Onun erkekliği iki bacak arasındaki şeyden ibaret. Bundan utanıp dışarı insan içine çıkmaması gerek kişi o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…