Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum😔

Evet biraz yaktınız sanırım :/

Ay onları mı döktü bir de ortaya eşiniz? Neden ya. Aaaaa. Ben olsam ben de çok sinirlenirdim. Niye öyle gereksiz bir çıkış yapmış?

Bence annesi çok sıkıştırdı siz yokken. Dolduruşa geldi, bunaldı arada kalmaktan. Siz geri adım atmayın bence. Saçmalamış eşiniz yani düpedüz saçmalık.

Bence bir kezlik siz adım atıp eşinizle sakin bir şekilde ya konuşun ya da hissettiklerimizi ve kırgınlığınızı anlatan bir mesaj atın. Evliliğin ilk zamanları evliliği sindiremeyen kişilerde sorunlar olabiliyor. Eşiniz de sindirememiş olabilir. Bir kez siz alttan alın sonra eşinizin değmediğini görürseniz bir daha adım atmazsınız. Eşiniz bu adımı hak ederse ne âlâ aranız düzelmiş olur

Siz haklısınız. Geri adım atmayın. Evet bunun için boşanılmaz ama eşiniz hatasını anlayıp konuşmaya, kendini affettirmeye çalışmıyorsa da yapacak bir şey kalmıyor. Böyle gevşek ağızlı bir adamla ömür nasıl geçer bilmiyorum.

Gittim eve tartışma evde yaşandı kal evde dedi ama ben emin olamadım kendimden geri döndüm. İnanın bende o düşüncede bir insanım bayramda burada kaldığımız için olaylar da burada gerçekleşince dönmedim ne yapacağımı da bilemedim evlilik bu kadar zormuymuş yoksa benmi böyle büyütüyorum içimde düzelirmi gerçekten

Valla ben olsam ne yapardım uzun süre ailesiyle görüşmezdim. O konuşmanın üzerine kimseyle yüzyüze gelmek istemiyorum, çözülecek bir şeyi çözümsüz hale getirdin. Şimdi onlar içten içe bana kızgınlar, ben artık bildiklerini biliyorum istesem de samimi olamam, B.k ettin her şeyi tebrik ediyorum derdim. Biraz yaptığının ceremesini çeksin, ucunun en çok ona dokunacağını görsün tekrarlamaz.

Evet babam arayıp getirme aileni sakın varsa problemin gel eşinle konuş dediği halde geldiler. Hala çok şaşkınım nasıl yaptı aklım almıyor. Şehir dışından gelen abilerini çok seviyorlar o ne zaman gelse hepsi orada kalıyor banada çok ilginç geliyor ama durum bu maalesef

Evet çok cahilce bir şey yaptı nasıl toparlayacak bilmiyorum durup dururken benim ailem eşimden onun ailesi benden soğudu bende aynen öyle diyorum işte nedennn yaptı nedennn

iki kisi evleniyor normalde degil mi?tüm sülalesiyle evlendigimi anlamam 6 ayımı almıştı benim
Ohohoo neler düzelir neler..yeterli sevgi, saygı bitmesin o fevrilikler de törpülenir iki tarafta da.

Evet çok cahilce bir şey yaptı nasıl toparlayacak bilmiyorum durup dururken benim ailem eşimden onun ailesi benden soğudu bende aynen öyle diyorum işte nedennn yaptı nedennn
Daralmıştır arada kalmaktan.
Şu yolu izleyin bence de. Mantıklı geldi bana da

O böyle olacağını tahmin etmedi bir anlık dolduruşa gelip yaptı şimdi çıksın içinden çıkabiliyorsa. Söylenmesi gereken her şeyi söyledim çokta ağır konuştum eşime karşı hiç pişman değilim ben ölsem anlatmam özelimi hele ailelere. Anonim bir sitede bile kaç gündür yazıp yazıp siliyorum. İstersen aileleri silelim nasıl dersen diyor ya benim ailelerle bir sıkıntım yok diyorum ama demek nasıl içselleştirdiyse

iki kisi evleniyor normalde degil mi?tüm sülalesiyle evlendigimi anlamam 6 ayımı almıştı benim
Ohohoo neler düzelir neler..yeterli sevgi, saygı bitmesin o fevrilikler de törpülenir iki tarafta da.
Çok zor işlermiş gerçekten ben hep diyordum eşime seni böylesine sevmesem evlilik benim düşünebileceğim bir şey değil uzun bir süre diye oda bana derdi aynısını neden bizim millet böyle ya neden herkes kendi hayatıyla ilgilenmiyor

Sessizliğe gömülüp sadece izleyin.
Bundan sonra olacaklara göre hareket edin.
Bu evliliginizdeki kırılma noktası, ya sizi birey olarak kabul edip bundan sonra mesafeli duracaklar, yada hatalı olduğunda diretip ömür boyu ezik muamelesi yapacaklar

Bayramın ikinci günü eşinizin abisi gelmiş.Uzak şehirden.İlk günü kendi ailenizle geçirip diğer günleri eşinizin ailesine gitseydiniz.

Daralmıştır arada kalmaktan.

Şu yolu izleyin bence de. Mantıklı geldi bana da
Zaten istesemde görüşemem şu şartlar altında. Ama gidip kendimi açıklamayı düşünüyorum onlar geldiğinde ben çıkmamışım saygısızlık etmişim güya öyle demiş kayınvalidem ve bunu bana kaynım arayıp anlatıyor sana ne oluyor ya! diyemiyorum ondan böyle oluyor işte ah bir desem

Baslarda maalesef insanın bir alısma süreci olmasina,bir rahat birakilmasi gerektigini anlamadan hunharca herkes birşeyler bekliyor iste.Bir de erkekten degil kadindan bekleniyor ne sacmadir ki.Birden sevgiline eş annesine babasına gelin kardesine yenge oluveriyorsun sorumluluklar yigiliyor ama gececek dedigim gibi.Simdilerde bayramda annenlere gidelim diyorum amaan ne yapacağiz onlarda tatile gidelim diyor.

Eşinizde suç valla. Dengeyi onun koruması lazımdı. S*çmış batırmış

Haklısınız bugünde bekleyip kafamı toparlicam önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…