Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum😔

Aaa aynı benim eşim. Bi dönem 2 aydan fazla kaynım bizde kaldı, artık ne zaman gidecek diye öfkeyle eşime sordum, anında kardeşine gidip yengen seni istemiyor diyip kardeşini de alıp evden gitti. Kaynımı da çok severim üstelik. Ama çocuğa öyle bir söyledi ki ben kötü yenge oldum. Hala aramızdaki buzlar çözülmedi eşimin patavatsızlığı sayesinde. Yahu sen benim eşimsin ne diye her dediğimi yetiştiriyorsun değil mi ? Eşiniz çok büyük bir çam devirmiş ama bi yandan da iyi olmuş. Senin aman gücenmesinler diyerek asla söyleyemeyeceğin şeyleri böylece öğrenmiş oldular. Belki bundan sonra mesafeli olurlar.

Bunu yapabilen insanlara sonsuz saygı duyuyorum ah bir de ben yapabilsem. Ben kimse kırılmasın kimse yanlış bir şey düşünmesin iki tarafın gönlü olsun diye diye daha ilk seneden çıkmazın içinde buldum kendimi. Eşim bu olayı taşımasa onlarla bir sorunum yoktu ki ama olanlar oldu işte
Inanın ben de sizin gibiydim eskiden ama insanı bu hale getiriyorlar bir noktadan sonra

Aaa aynı benim eşim. Bi dönem 2 aydan fazla kaynım bizde kaldı, artık ne zaman gidecek diye öfkeyle eşime sordum, anında kardeşine gidip yengen seni istemiyor diyip kardeşini de alıp evden gitti. Kaynımı da çok severim üstelik. Ama çocuğa öyle bir söyledi ki ben kötü yenge oldum. Hala aramızdaki buzlar çözülmedi eşimin patavatsızlığı sayesinde. Yahu sen benim eşimsin ne diye her dediğimi yetiştiriyorsun değil mi ? Eşiniz çok büyük bir çam devirmiş ama bi yandan da iyi olmuş. Senin aman gücenmesinler diyerek asla söyleyemeyeceğin şeyleri böylece öğrenmiş oldular. Belki bundan sonra mesafeli olurlar.
Bakın işte bu kadın 2 ay benim abime evini açtı demezler kendi hakkınca bir soru sorarsın istemedi olursun sizde kötü bir durum yaşamışsınız. Bakalım bizim aramızdaki buzlar çözülecekmi inşallah hayrıma olur dediğiniz gibi.

X