Ne yapmam gerekiyor?

İnşallah çok tşkler

Otobüs ile 8 9 saat sürer özel araç ile gitsem en fazla 6 saat
Uçak yok mu?
Eşiniz izin alamıyorsa yapacak bir şey yok.
Sonuçta keyfi bir durum değil.
Ailenizin de bu durumda söz söylemeye hakkı yok.
Sonuçta adam keyfiyetten değil mantıklı sebeplerden gidememiş.

Fazla kasıyorsunuz mevzuları.

Kardeşim üniversiteye gidecek. Annem de gelemiyorum demişti. Kısacası kimsem yok
O zaman annene laf et neden izin alıp da gelemiyorsun diye neden kocana laf ediyorsun? adam ne yapsın araba mı yaratsın yoktan, işten mi atılsın bebek arifesinde?
Planda doğru olan olan bir taraf yok ki sen zaten neden evinden ayrılıp gidip ailenin yanında doğruyorsun bu çocuğun babası yok mu senin kendi evin yok mu? Bir de annem işe gidip geliyor demişsin babaanne zaten yaşlı anne dışarıya gidip gelip eve mikrop taşıyor. Annen alsın bir hafta izin ya da kız kardeşin kalsın bir hafta otur evinde doğur bebeğin kendi babasıyla beraber bakın çocuğunuza.
Öyle bir plan yapmışsınız ki yazı baştan aşağı yanlış dolu

Buna benzer bir konu açılmamış mıydı?

Gene konu sahibi, hamileliğinin son döneminde ailesinin yanına gidip doğum yapmak istiyordu ama eşi istemiyordu. Uçakla gitmeyi planlıyordu ama onu havalimanından kimin alacağı da belli değildi. Hatta, bu forumda uçağa binmene izin verilmez denmişti.

Kocama laf ettiğimi nerden çıkardınız acaba:) tam tersi ben onu destekledim. Hayırdır hanfendi ne bu şiddet bu celal :)

Uçak için aktarmalı yapmam gerekiyor onla da uğraşamam valla. Zatn kararımı verdim ben. Kim olursa olsun evimin huzurunu bozacak değilim. Eşimin yannda daha iyi hissediyorum kendimi evimde daha rahatım. İki gündr gelip seni alacagız diyorlar bu defa ben yok gelmek istemiyorum diyorum. Şu süreçte kimseyle uğraşamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…