ne yapmalıyım neler önerirsiniz

Bide o paylaştığın pantolanların üsterini gördünmü paylaştığın üstlerle yakından uzaktan alakası yok

Paylaştığın kıyafetleri beğenmedim ve çok alakasızlar. Sevgilin sanirim gercekten giyiminden dolayi birazcik rahatsiz olmus olabilir. Yakınlarında zevki hoş olan bir kız arkadasin filan yok mu hiç biraz yardım alsan hatta alışverişe onunla cıksan ortak birseyler ortaya cikarabilirsiniz bence.

hadi ya beğenmediniz demek spor giyiniyorum oyuzden klasic seylere baktım

Bak benim tarzım genelde spor. Rahat giyinen biriyimdir mümkün olsa hep pijamalarla dolaşıcam.
Beğendiğim tarz böyle, ama kendim istediğim için yöneliyorum sevgilim istemiş olsa yapmazdım.
Sonuçta herkesin hayatına kimse karışamaz.

Valla canım ille klasik giyinince bakımlı görünürsün diye bi kaide yok ki..Ben mesela topuklu ayakkabı giymeyi çok severim rahat ederim..Ama Kimi babet giyer yani herkesin tarzı başka..
Benim fikrime göre gösterdiğin bluzlar sık değil ki ya
Güzel bir Jean düz beyaz bir body hoş bir takı..Güzel hafif bir makyaj hoppp tamamm.Spor giyinip şıkda olunabilir yani ..Kasma kendini ille bunu giycem diye..Azcık tarzını değiştirebilirsin mesala

kilo alma yeter diyor . şuan 53 kiloyum , seksi giyinmemi de istemiyor . kıskanıyor ki haklı :)
Hem bakımsızlaştın diyip hem de giyimimden kıskanabilir diyorsunuz. Size tavsiyem sevgilinize endeksli değil de kendinizi aynada nasıl beğeniyorsanız öyle olmaya çalışmanız. Siz kendinizi beğendikçe o güven dışarıya yansıyor zaten hiç merak etmeyin. Ama bir başkasına beğendirme çabasına girildiğinde kadın, içinde bir şekilde hep şüphe olacağından, özgüveni aksine düşüyor.

Ben bu tarz giyiniyorum genelde. Hiç biri klasik değil ama şık bence. Tarz değiştirmek kolay değil. Yavaş yavaş başla çok istiyorsan. Jean pantolon üstüne şık gömlekler falan giyin.
Bence bekle mezun olup işe girince mecburen klasik giyineceksin zaten yıllar boyunca.

Buarada boyunuz kaç? 53 kiloymuşsunuz zaten. Kilo aldığınızı söylemesine şaşırdım. Ben 50 kiloya düştüğümde kendimden nefret ediyorum hatlarım yok oluyor mesela, kalça ölçüm 90ın altına iniyor ve giydiğim hiç bir şey yakışmıyor. Sizin kas kütleniz mi az acaba? Çünkü benim boyum 1.69 ideal kilom 54-56. Bu sınırın altına da insem üstüne de çıksam çirkinleşmiş gibi hissediyorum. Sizde yağlanma söz konusu ise kaslarınızı güçlendirecek direnç egzersizleri yapmanızı öneririm. Merak etmeyin bir kadının çirkin bir şekilde kaslanması takviye vs almadan neredeyse imkansızdır. Diyetten ziyade bu tarz egzersizlere yönelmenizi öneririm. Pilates de süper sonuçlar verir. Güzel toparlarsınız. Ayrıca kilonuzdan ziyade ölçülerinizi takip etmenizi tavsiye ederim.

merhaba,ayda 2 kere kuaföre bakıma gidin demişsiniz,sanırım siz de yaptırıyorsunuz? neler yaptırıyorsunuz acaba,kuaförler bakım olarak ne yapıyor.hiç yaptırmadığım için soruyorum :) keratin falan mı?

tülerik nedir? ben de doğal saçla çıkıyorum genelde ama acaba neyse o öyle mi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…