Ne yapmak lazım?

bu aralar sıfırlarda ındırım war.2.cı ellerle ugrasma canım sen.heralde saka yaptın.gercek fıkrın deıldı dıye dusunmek ıstıyorum.bence ıyıce dusun.sen kaldıramazsın.hem kendıne hem ona yazık etme bastan bıtır.sıfır al sen en ıyısı...........

kızlar konuyu açan arkadaşın eski mesajlarını okudum. sizde okuyun.tencere kapak olayı olmuş sanki..........

Valla öğlen konuya yorum yazmıştım. Sonra çıktım KK dakiler kendi kendine yazıyor. Hanımefendi hala yok meydanlarda....
Yazdıklarının arkasında dur bence güzelim....
Bu kadar ciddi bir konu yazıp nereye kayboldun???????????

valla ben bişi anlamadım bu işten.sinirlendimde.bir insan çocuğunu özlüyor diye sevgilisi yada yeni eşi nasıl sinirlenir ,nasıl midesine ağrılar girer anlamııyorum.
şahsen ben çocuğunu aramayan ,görmeyen insana güvenemem..çocuğuna sahip çıkamayan bana mı sahip çıkacak Allah aşkına..sahip çıkar diyenlerede Allah akıl fikir verin diyorum.sizi de ortada bıraktıklarında görüşürüz..

ben böle olay n egördüm ne de duydum sengözlerimebaksanab
sanki eşya alıyor 0 da beklemede bu arada :1closedeyes:
şuanda görüştügün ınsanın çocugundan sizin ayırmaya hakınız yok!! o yavrunun ne suçu varda siz onn babasının yanına gitmesini engellersınız zaten ailesinin ayrılmış oldugundan yasadıgı bı trawma var ve sızın bu cocugu üzmeyede hiç mi hiç hakkınız yok :kızgın:
hayretle okudum gercekten :kızgın:

2. el piyasası pek ilgi görmüyor bu aralar..sen 0 ele bak bence..
ya havleeeee :kızgın:

Evlenin bu adamla acilen evlenin bence..tam size göre birisi bu adam...
NEDEN mi?çünkü 3ay çocuğunu görmeyen bir adamdan bi hayır gelmez zaten..
siz de çocugunu sevme düşüncesinden iğreniyorsunuz ya evlenin işte ne güzel olur uyumlusunuz..
İKİ insan ikisi de İNSANİ değerlerden kopuk..çok tebrikler..

PARDON,kim kimi kimden kıskanıyor,o onun evladı,sen kim oluyorsun ya bu bir,
ikincisi yine sen kim oluyorsun da evlenip ayrılmış insanları 2.el diye nitelendirme cüretini kim veriyor sana?
Allah kalbine beynine göre versin.

çok ayıp ya valla şaşrdım....şaka gibi inanmak istemiyorum bu sözlere...
bahsedilen insan yaaa ne buuuu ...

bir gün siz de 2. el olabilirsiniz hem de bir çocuklu 2. el
bunu asla unutmayın ve ona göre sıfatlandırın insanları.

bu yanlızca bu konu için değil hayatta ki her şey için geçerlidir, sevgili hanfendi.

Eğer biriyle gerçekten evlenmeyi istiyorsanız onun kaçıncı el olduğuna değil insan olup olmadığına göre karar vermek daha mantıklı olsa gerek

cümleleri okurken hayret ettım.canım bir çoçuğu varsa ne olmuş.ondan bir parça ve bunu düşünmesi çok doğal.eğer sen karşındakını seviyorsan oun çoçuğunu sevmen gerekır.nefret ediyorsan eğer çocuğum dediğinde bende canım sen o insanla evlenmeyı düşünme.bende arkadaşlarım gibi yadırgadım 0 meselesini ne demek bu ya?
insan insandır ayrım olmaz bence ilk önce bunu öğren canım yoksa hayat sana farklı şeyler getirir.hersey gönlünce olur inşallah.CADIARZU

şaka gibi...:1shok:

bence evleneceğin kişinin 0'ı 2.'i elini bilmem ama senin 50.000 km bakımın gelmiş galiba.
bi silkelen de kendine gel :kızgın:

bu tabiri biz kadınlarında kullanması hoşuma gitti doğrusu
bu arada eğer seviyorsan bence devam
aşk her engeli aşar

Arkadaşlar sizden yardım istedim siz gömdünüz beni..sıfır el derken demek istediğim evlenmemiş çocuğu olmamış biri daha mı sorunsuz olur demek istedim..birde gerçek olan bişey diyim ister kabul edin ister kabul etmeyin bende ayrılmış fakat çocugu olmamış biriyim.ama çoğu insan bana sen ayrıldın seni bekaradam değil dul adam alır hele otuzunu geçtiysen çocuklu bile ister dediklerinden ben 0 el tanımını yaptım.ve malesef böle diyen çok..

Genede tşkler yardımcı olan arkadaşlarım için

Arkadaşlar yazıp ben çekip gitmedimsadece yazığım şeyibulamadım ve bugünitibariyle gördüm..bezen okuyorum sitede eşlerinin yada sevgililerin annelerinden nefret edip saygı duymayan insanlar var ki ben tüm annelerin ellerinden öperim..ama ben çok farklı bişey derken bazı arkadaşlar konuyu anlayacağı kısımdan alıp beni yermişler.ve inanın çok üzüldüm..ben bu insanı seviyorum çok hemde.ki benimkadar kimse mütevazi ve iyi düşünen olamaz.hatta çoğu insan yeryuzunde görülmemiş saf olarak nitelendiyorlar.benim sıkıntım.kızından bahsettiği zaman eskieşiyle yaşadığı ilkler geliyor aklıma.ve ben git kızını sil demiyorum bahsetme istemiyorum özleminidiyorum..

Evlenin bu adamla acilen evlenin bence..tam size göre birisi bu adam...
NEDEN mi?çünkü 3ay çocuğunu görmeyen bir adamdan bi hayır gelmez zaten..
siz de çocugunu sevme düşüncesinden iğreniyorsunuz ya evlenin işte ne güzel olur uyumlusunuz..
İKİ insan ikisi de İNSANİ değerlerden kopuk..çok tebrikler..

HANFENDİCİM BU ADAMIN EŞİ BAŞKASIYLA EVLİ. ADAM VARKEN BULMUŞ ZATEN VE ÇOCUĞUNU İŞLEMİŞ ADAMDAN SOĞUTMUŞ.VE NE YAPSIN ADAM 3-4 AYDA GÖREBİLİYOR.
KADININ YAŞADIĞI BAŞKA ŞEHİR.VE BU ADAM ALDATILDIĞINDAN DOLAYI O ŞEHRE GİDİP YANLIŞ YAPMAKTAN KORKTUĞU İÇİN KIZINDAN VAZGEÇMİŞ.İSTESE ALIRDIM AMA ANNESİNDEN KOPMASIN DEMİŞ.Kİ KADIN EŞİNİ ALDATMIŞ.VE ADAM GENE EVLADINI GÖRMÜCEĞİNİ BİLE BİLE ZARAR VERMEMİŞ KADINA.ÇEKİP GİTMİŞ SUSMUŞ.

yol yakınken sen ayrıl bu adamdan.
allah korusun evlenirsin falan o çocuğun burnundan getirirsin hayatı sen.
tam bir üvey anne modeli olmaya adaysın .kimi kimden kıskanıyorsun.:eek:klava:
bekar birini bul.

Erkek arkadaşımın önceki evlilğinden bir kızı var.kız eşinde.kızınıda ara sıra özlüyor.3 ayda bir görüyor.ama bazen bana kızım aklıma falan geldi dediğinde beynim dönüyor.rahatsız oluyorum ve bahsetmesinden nefret ediyorum.
bu yazıyı siz mi yazdınız..bu sözler sizinmi. nasıl bir tepki alabilirdiniz ki... adam kızım aklıma geldi diyor ve sizin beyniniz dönüyor ve bahsetmesinden nefret ediyorsunuz. nasıl bir ruh halidir bu... küçücük bir kızdan nefret duymak. ...adının bile ağza babasının tarafından alınmamasını istemek... benim bu yazdıklarınıza tepkim gerçekten çok fazla... üzgünüm ama bu kelimelerde bir iyi niyet ,göremiyorum..............

X