NE MANA ?

Bezdumda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
1.125
1.030
Bi arkadaşım oğluna sünnet mevlidi yapacak (aynı zamanda arkadaşımın eşiyle benim eşim iş yerinden arkadaş)
Geçen hafta salı günü aradı ‘haftasonu avmde elbise bakıcam mevlit için eşimde gelicek, sende eşini alıp gelir misin onlar oturur biz de alışveriş yaparız’ dedi, bende bakarız dedim.
Sonra haftasonu öncesi tüm günler geliyo musun gelcek misin diye sordu sürekli. Bende eşime danıştım tamam gideriz dedi haber verdim gideceğimizi..

Haftasonu oldu hiç aramadı, bende hazırlanıyordum gideceğimiz için, merak edip aradım napıyosun diye o da elbise bakıyorum dedi. Haber vermeden gitmişti bile yani..
Bende ‘Bizde hazırlanıyoruz çıkarız birazdan’ diyinceee
‘ İyi denk gelirsek görüşürüz’ dedi. Tabi ben şok.
Günlerce bana ısrar eden o değilmiş gibiydi sanki.

Sonra eşimle avm gittik. Aradı tekrar ‘biz çıktık eve geçiyoruz ayıp olur mu size işlerimiz var’ dedi. Bende ters konuştum sinirlendim de.. ‘Sizin için gelmedik zaten bizim kendi işlerimiz var onları halledicez’ dedim artık

Sonra bugün tekrar aradı, o gün eşiyle kavga etmiş hiç keyifleri yokmuş, eve bile ağlaya ağlaya gitmiş, özür diledi..

Ben anlamadım, inanmadım da.. Mesafeliydim zaten ama böyle bi olay karşısında da bi soğukluk gelmedi değil.. Böyle davranması ne mana sizce ?

Kesinlikle yalan.
Toparlamak için kavga ettik yalanını söylüyor.
Sizin için gelmedik zaten bizim kendi işlerimiz var onları halledicez’ dedim artık
Bunu demek yerine sen bizi aptal salak yerine mi koyuyorsun derdim niye böyle bir şey söyledin?
merak edip aradım napıyosun diye o da elbise bakıyorum dedi
Bunu dediği an iyi alışverişler diyip başka yere gidip keyfinize bakacaktınız.

Ay sen suçlusun çok alttan almışsın, bu saatten sonra umarım konuşmazsın.

Sinirlendim sana gece gece.

Daha sonunu okumadan kesin eşiyle tartıştılar dedim varya. Benzer bir olay eşimin iş arkadaşı dolayısıyla başımıza geldi. Ben o olaydan sonra ders aldım görüşmedim kendileriyle. Karı koca kavgalarını ediyorlarsa etsinler ama önceden bi haber vermeliydi arkadaşınız. İnsan bir mesaj atar. İki gün sonra onlar öpüşüp barışacaklar. Ama siz ortada kaldığınızla kalacaksınız. Bizde benim arkadaşım değil eşimin arkadaşı ve onun eşi mesele olmuştu. Her haftasonu bizim evimizin bahçesinde mangal planı yapılıyordu. Ben bahçemdeki çardağı temizleyip ayarlıyordum. Sonra vaz geçiyorlardı. 3 hafta peş peşe aynı şeyi yaşadım ve dedim lanet olsun gelmesinler. Sonradan öğrendim ki onlar da karı koca kavga edip vazgeçiyormuşlar Sonra zaten kadın evi terk etti

Ben inandım ya. Kavgalı paragrafa gelene kadar kesin kavga ettiler diye düşündüm hatta. O gün sana açiklayacak durumu olamamış olabilir. Boşver olmamış saym

Ben inandım ya. Kavgalı paragrafa gelene kadar kesin kavga ettiler diye düşündüm hatta. O gün sana açiklayacak durumu olamamış olabilir. Boşver olmamış saym
Bir mesaj atıp kavga ettik gidiyoruz demedi ama 1 hafta sonra bizimkinin sesi çıkmayınca arayıp kavga etmiştik diyor… Yersen…

Bir mesaj atıp kavga ettik gidiyoruz demedi ama 1 hafta sonra bizimkinin sesi çıkmayınca arayıp kavga etmiştik diyor… Yersen…
Ben o an kavgalıysam cinnetin eşiğinde oluyorum. Geçiştirmiş de zaten telefonda tatsız olumsuz bi durum olduğunu belli etmiş bence. Daha sonra açıklayabilmiştir ayıbını.

Bana da doğru söylüyor gibi geldi, ha biz tartıştık diye söylese kötü mü olurdu hayır ama kötüydü gerçekten belki de. Yine de sizin arkadaşınız. Siz daha iyi bilirsiniz doğru mu diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…