NE MANA ?

İki cihan yansa tutuşsa bunu yapmam. Herkes eşiyle tartışabilir onda sıkıntı yok da, arkadaşa böyle davranmak ne demek? Tükürürler öyle tartışmaya. Çocuk değiliz yani kocaya küsüp milleti eşek yerine koymak pek affedilebilir bişey değil benim için.

Esınıze karşı mahcubıyetınızi duşünemıyorum

Heh aynen öyle düşünüyorum bende. Bende eşimle kavga edebilirdim ama bunu bahane edip asla kimseyi zorda bırakmazdım.
Şimdi bu haftasonu mevlit olacak, gidip gitmeme konusunda tereddütte kalmadım değil. Ama onum yaptığını da yapmak istemiyorum.

Makyaj yapıyodum o sırada ve hoparlörden konuştum onunla, eşim de yanımda olunca ve öyle bi cevap gelince toto gibi kaldım resmen ne cevap vereceği bilemedim.

Bi yandan eşimin alkış emojili hali karşımda, bi yandan da benim sinirime hakim olma çabam vardı. Frenlemek zorundaydım yani eşime yansıtmak ve olayı büyütmek istemedim.

Beni özür dilemek için aradığında o zaman gerekeni söyledim ben

Ben inandım ya. Kavgalı paragrafa gelene kadar kesin kavga ettiler diye düşündüm hatta. O gün sana açiklayacak durumu olamamış olabilir. Boşver olmamış saym
Ben nedense kavga ettiklerni düşünemiyorum hala ya.. Karakter meselesi de olabilir tabi de, ben eşimle kavga etsem ne elbise bakarım ne de avm giderim yani

Özsaygını yitirme, görüşme tavsiyemdir

Görüşmemek en iyisi olacak da, haftasonu mevlit yapıcak, ona gidip gitmemekte kararsızım.
Onun yaptığını yapmak istemiyorum.
Ben yapılana tam karşılık veren biri olduğum için kararı sana bırakıyorum bugün aynı şeyi ben yaşasam Mevlide gitmezdim…
Tamamen senin kararlarınla alakalı bir durum

ilk etapta bakarız kelimesinden asla hoşlanmam, biri beni davet ettiyse gitmek istemiyorsam hayır derim net olarak.

ikinci olarak biz avmdeyiz dediğinde ben daha gitmezdim. Madem tek gidecektiniz neden her gün arayıp ısrar edip habersiz gidiyorsun der kapatırım ve o kişiyle birdaha görüşmem konuşmam.

hiç sevmem böyle net olmayan insanları.

İlk etapta bariz bakarız demedim.
‘Eşime danışayım programımız yoksa haber veririm’ dedim, bakarız anlamında yani..
Gitmek istememe gibi bi durumum da yoktu. İstemeseydim uygun bi şekilde söylerdim.

İkinci olarak bende olay karşısında ne diceğimi bilemedim o anda. Telefon hoparlörde olduğu için ve eşim de duyduğu için olay büyüsün istemedim.. zaten yeterince yanlış anlaşıldım o anda, sanki ben ısrarla gitmek istiyormuşum gibi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…