Ne kadarına ulaşabilir?

Reşit insanların annesi babasına üzerine hat kullanmasını tuhaf buluyorum. Üzerine olan hattan görüştüğünüz numarayı tabii ki bulabilir.
Öyle demeyin ya oluru var onun, 28 yaşındayım 16 yıllık numaramı kullanıyorum ve doğal olarak annemin üstüneydi alınınca 😄 ha aldım ha alcam derken kaldı öyle 😅

😁😁
uzaktan konuştuğu çocuğa nude gönderiyormuş diye dikkat edin bence sonra Allah korusun tehdit falan edilirsiniz dedim, genç ya hani güya iyiliği için🤣 bana dedi ki ikimiz de avukatız taaam mııığğ herkes sizin gibi serserilerle ilişki yaşamıyor 🤣 o sırada evli barklı çocuklu kadın olan ben😁
Konuya yorumum şu; anasından korkan nude atmasın kardeşim 😬😁
O böyle dediyse bile keşke siz buraya bu şekilde yazmasaydiniz

Öyle demeyin ya oluru var onun, 28 yaşındayım 16 yıllık numaramı kullanıyorum ve doğal olarak annemin üstüneydi alınınca 😄 ha aldım ha alcam derken kaldı öyle 😅
Yok olur, bizim jenerasyon ilk telefonuna reşit olmadan sahip oldu; doğal olarak abimiz, ablamız, babamız, annemiz, akrabamız üzerine hatlar kullandık; öyle çok insan var da, ben tuhaf buluyorum. Eşim çocuklukta aldığı hattı kullanıyor, hat dayısı üzerine mesela yıllardır aynı numarayı kullanıyor; ama ben reşit olur olmaz gittim kendime hat aldım. İstemem kiminle görüşüyorum, ne yapıyorum üçüncü kişilerin öğrenmeye hakkı olsun.

Merhabalar öncelikle.4 aylık bir ilişkim var sevgilimle uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz.Ve zaman zaman nude tarzda fotoğraf atıyoruz birbirimize.Sorun şu ki sevgilim eylül ayında birlikte tatil yapmak,kalmak falan istiyor.Ancak genital bölgem kapkara olmasa bile ton olarak oldukça koyu duruyor ama attığım fotoğraflarda gerek açıdan gerek ışıktan o şekilde durmuyordu.Kendisi bunu sorun edecek biri değil lakin canlı gördüğünde yalancı duruma düşmekten biraz çekiniyorum.Bu konuyla ilgili nelere yapabilirim fikirlerinize ihtiyacım var.(Rica ediyorum;herkesin genitali koyu olabilir,onlar kendi yamuk şeylerine baksın,sizi gerçekten seven böyle sevsin gibi cümleler yazmayın.)Yapıcı ve çözüm odaklı fikirlere ihtiyacım var.

O zaman koyu göründüğü halinden at foto sjgjkfkkdkd ayrıca oranızın buranızın fotoğrafını kimseye göndermeyin. İki gün sonra tehdit edildim diye konu açarsınız burda.

Avukatım,partnerim de avukat herkes sizin gibi mahalle serserileriyle birlikte değil ikimiz de her şeyin farkındayız:)

😁😁
uzaktan konuştuğu çocuğa nude gönderiyormuş diye dikkat edin bence sonra Allah korusun tehdit falan edilirsiniz dedim, genç ya hani güya iyiliği için🤣 bana dedi ki ikimiz de avukatız taaam mııığğ herkes sizin gibi serserilerle ilişki yaşamıyor 🤣 o sırada evli barklı çocuklu kadın olan ben😁
Konuya yorumum şu; anasından korkan nude atmasın kardeşim 😬😁

Üşenmedim buldum :)

Şarkı konu sahibine gelsin

X