Ne kadarına ulaşabilir?

elbette ulaşır. 1 senedir konuşulan numaralar, sms atılan numaralara ulaşabilir. Ses kaydını savcılıktan bir izin belgesi olmadıkça dinleyemez. Gene mesajın da savcılıktan izin belgesi olmadıkça içeriğini öğrenemez. Sadece numarasını ve saatini öğrenebilir

Teşekkürler kızçeler bir de şunu merak ediyorum kendi numarasından arasa bile veriyorlar mı bu bilgileri

Avukat hanım bence bulursun bir yol yordam bunları niye bize soruyorsun
😁😁
uzaktan konuştuğu çocuğa nude gönderiyormuş diye dikkat edin bence sonra Allah korusun tehdit falan edilirsiniz dedim, genç ya hani güya iyiliği için🤣 bana dedi ki ikimiz de avukatız taaam mııığğ herkes sizin gibi serserilerle ilişki yaşamıyor 🤣 o sırada evli barklı çocuklu kadın olan ben😁
Konuya yorumum şu; anasından korkan nude atmasın kardeşim 😬😁

😁😁
uzaktan konuştuğu çocuğa nude gönderiyormuş diye dikkat edin bence sonra Allah korusun tehdit falan edilirsiniz dedim, genç ya hani güya iyiliği için🤣 bana dedi ki ikimiz de avukatız taaam mııığğ herkes sizin gibi serserilerle ilişki yaşamıyor 🤣 o sırada evli barklı çocuklu kadın olan ben😁
Konuya yorumum şu; anasından korkan nude atmasın kardeşim 😬😁
İlle serseriler mi yapıyo o tehdit şantaj işlerini ? Bir saftorik vakası daha.

Reşit insanların annesi babasına üzerine hat kullanmasını tuhaf buluyorum. Üzerine olan hattan görüştüğünüz numarayı tabii ki bulabilir.

X