Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

merhaba arkadaşlar bende ağustosta 2 yılımı doldurucam bu ay 8.denememdi ama yine olmadı ben tahlillerimi yaptırdım herşey normal çok şükür inşallah bu ay tutar eğer tutmazsa artık eşim spermiogram ysaptırıcak offf offf rabbim isteyen herkeze banada en kısa zamanda meleklerini gönderir inşallah

neredeyse 4 yıllık evliyiz ve 4 yıldır korunmdan bebek istiyoruz...hiç gebeliğim olmadı....olumsuz bir aşılama ve tüp denemem var...Allah'ımdan sabır istiyorum.....dayanma gücü istiyorum...

insan birgün bile adet gecikmesi yaşasa hemen ümitleniyorr her ay her ay bıkmadan beklememizin sonucunu versin rabbim inşallah hepimizee

Arkadaşlar aslında bu işin özü stres yapmamakta ama kendimde dahil yapıyoruz bunu..Ve birazda maneviyat..Evet.Herşey ALLAH tan..Bir insan ya eşi ile ya da çocuğu ile imtihan olurmuş.Nasip ALLAH'ım bize neyi nasip etmişse onu göreceğiz.İnşallah herkes tadar bu mutluluğu.....

bende 2 yıllık evliyim ilk geceden beri istedik hiç korunmadan 4 ay sonra hamile kaldım kızım şimdi 10 aylık ama daha 2 inciyi düşünmüyorum allah herkese nasip etsin arkadaşlar

slm kızlar bende 2 yıllık evliyim önce istemedik şimdi ise 8 aydır istiyoz ama doktorum yumurtalıklarımın yavaş çalışdığını söyledi klomen verdi ama kaar etmedi ve hemen çatlatma iğnesi verdi yani bu normalmi bide hsg filmi istedi çok korkuyom ben o filmden.daha önce bağırsak ameliyatı olmuştum 7 kere hemde dr um da tüplerin büyük ihtimalle kapalı dedi napacam ben ya eşimde çok istiyo ,ha bu arada adet düzensizliğide var buda tüplerin kapalı olmasına bağlıymış.hsg çektiren varmıı lütfeen

merhabalar ben hsg çektirmiştim.en fazla 5 dk sürüyo adet sancısı gibi bi ağrısı oluyo.fazla kafaya takma.korktuğun kadar zor değil.sadece hareket etmemeye dikkat et çektirirken.geçmiş olsun temmuz 8383

Bende varım kızlar. 4 yıllık evliyim. 27 aydır gebe kalamıyorum. Yumurta takibi yapılıyor ama her ay aynı hüsran. Sonum sanırım ya aşılama ya tüp bebek . Tabi onlarda şansım olurmu bilmiyorum. ama çok sıkıldım artık. Allahım hepimize hayırlısını versin

tand inş olur ve sende tatlı bir bebiş alırsın kucağına cnm...
Ben de 1 yıl yıl 9 aylık evliyim..
Maalesef 2 defa bebğimi düşük sonucu kaybettim.Bu ay tekrar deneme yapacağız .inş olur diyorummmm..

karamsar olma ben de 5 yıllık evliyim 3 yıldır olmuyo.şu an ilaç kullanıyorum umudumu yitirmek te istemiyorum...:smiley-cool:sen de moralini yüksek tut. bebişlerimiz bizi elbet bulacaka.s.

melincim sana da geçmiş olsun Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin hepimize...

melincim ve vahimcim çok teşekkür ederim. Ama ne benim tarafımda ne eşimin tarafında hiç kimse böyle bir durumla karşılaşmamıştı. Piyango bana vurdu. Ve herkez soruyor ne zaman bebek yapıcaksınız diye . Kayınvalidem bile. Kimseye bişey diyemiyorum ki

kızlar bende 11 yıllık evliyim.10yaşına giricek olan 1 kızımız var.ikinci bebiş korunmayı bıraktıktan 3ay kadar sonra oldu ama kaybetim bebişimi.gene uğraşıcaz 4ay sonra.normal yolla oluyo bizimkide.işte böyle üzücü bişey yaşadık.rabbim.hepimize bebiş veriri inşallah.en önenmlisi sağlıklı olsun,hayırlıysa olsun ve sakın stres yapmayın.stres engel oluyo gebeliğe.zor biliyorum uzun zaman bekleyenler var.sölemesi kolay diyeceksiniz.haklısınız canlarımda.rahat bırakın azcık kendinizi olurmu?hepinize duacıyım.inşallah gelir bebişleriniz. :CüvCüv: a.s.

Son düzenleme:
tand cnm çevreyi pek düşünme diyeceğim ama maalesef olmuyor değil mi?
Ama hangi durumda olursan ol etrafta sölenecek bişeyler vardır muhakkak.. bekarsındır ne zaman evlilik diye sorarlar evliysen ne zaman çocuk diye .çocuğun olur 2. ne zaman derlerr hiç bitmez yane cnm..
Bi de özel bir durum varsa aslında daha hassas davranılması gerekir diil mi? tersine sürekli hatırlatılır bunlar .İnsanın canı daha çok yanar diil mi?
Ama yapacak bişey yok.İnş bunları unutur ve sağlıklı sevimli bir bebeğe kavuşursun .Tıp en çok bu konularda ilerliyormuş cnm içini ferah tut sena.s.

bende bu ay tam 2 yıl oldu evleneli 6 ay istemedik ama şimdide olmuyor 2 aydır klomen kullanıyom bakalım ne olacak hayırlısı:çok üzgünüm:
inşallah hepimizin bu mübarek günde duaları kabul olur.:CüvCüv:

Evet canım aynen öyle. İşyerinde bile dışarı çıkamaz oldum sanki herkez sözleşmiş gibi soruyor. Hele bi tanesi ne oldu kısırmı çıktın demezmi başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Hep dua ediyorum. Allahım kimsenin duasını geri çevirmesin.

tand cım onu söyleyenler utansın..herşey Allahtan.hiiiiiç moralini bozma canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…