Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

merhaba arkadaşlar bende evleneli ağustos 10 da 14 ay olacak.2 ay korunduk bizde şubat ayında dış gebelik geçirdim.şimdide bekliyoruz bakalım bebişin ne zaman geleceğini.2 ağustos adet tarihim bakalım bu müjdeli haberi alacakmıyız......

merhaba arkadaşlar bende evleneli ağustos 10 da 14 ay olacak.2 ay korunduk bizde şubat ayında dış gebelik geçirdim.şimdide bekliyoruz bakalım bebişin ne zaman geleceğini.2 ağustos adet tarihim bakalım bu müjdeli haberi alacakmıyız......

benim de 1 ağustos canım .kimbilir belki beraber veririz müjdeyi:teytey:

Selam kızlar,bende 5 senelik evliyim 4 sene saf gibi boşu boşuna korunmuşum tam 1 senedir uğraşıyoruz inanın bu kadar bekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ki belki daha çok beklicem Allah bilir,5 aydır dr'a gidiyorum ilk 2 ay sadece yumurta takibi yapıldı sonraki 3 ay klomen ve bunun 2 ayında çatlatma iğnesi yapıldı,bu ay içinde rahim filmi çektirdim sanırım önümüzdeki ay aşılamayı denicez..İnanın hamile ve bebek görmek istemiyorum psikolojim bozuldu ya bir dakika düşünmeden edemiyorum adetime 7 gün var sürekli kendimi dinliyorum...

4yılın sonunda kızımı kucağıma aldım doktorlar ihtimalin çok düşük olduğunu söylemişlerdi.Demek ki imkansız diye bir sey yok. Önce iyi bir doktor fakat sürekli aynı doktora devam her ikiniz içinde. Zaten doktor izlenmesi gereken tedaviyi size sunuyor

ben 5 senelık evliyim hemen ilk günlerden hamile kaldım 4 yaşında oglum var şimdilerde 2. çocugu düşünüyoruz korunmuyoruz hayırlısıyla inş. hamile kalmayı allahım nasip eder bakalım bu ay hamıle kalabilecekmiyim 10 gün adet olmama arada kasıgım ve belım agrıyo şimdilerde bilemiyorum neden artık hayırlısı olsun

ben 5 senelık evliyim hemen ilk günlerden hamile kaldım korundugumuz halde ve 4 yaşında oglum var şimdilerde 2. çocugu düşünüyoruz korunmuyoruz hayırlısıyla inş. hamile kalmayı allahım nasip eder bakalım bu ay hamıle kalabilecekmiyim 10 gün var adet olmama arada kasıgım ve belım agrıyo şimdilerde bilemiyorum neden artık hayırlısı olsun

kızlar biz 2 yıllık evliyiz. 16 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. eylül ekim gibi kalamamı ümit ediyoruz fakat bizim elimizde değil. her bünyeye göre değiştiği için bende kararsızım hapı artık bıraksam mı bırakmasam mı? Allah herkesin gönülüne göre versin.

kızlar biz 2 yıllık evliyiz. 16 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. eylül ekim gibi kalamamı ümit ediyoruz fakat bizim elimizde değil. her bünyeye göre değiştiği için bende kararsızım hapı artık bıraksam mı bırakmasam mı? Allah herkesin gönülüne göre versin.

bebiş düşünüyosan bence hemen bırak.sonra çoook ararsın ben de 2 yıl korundum şimdi keşeke korunmasaydık diyorum:1hug:

10 aylık evliyim ilk geceden beri istiyorum 3 at önce dr küçük bi kist var ginera kullan 3 ay dedi bu ay bıraktım hayırlısı....

Ben trafik kazası geçirdim arkadaşlar o yüzden belli bir süre ara vermek zorundayım....ALLAH isteyen herkesi çocuk sahibi yapar inşallah...............

bende 2,5 senelik evliyim 1 ay olmadı daha vajinismusu yeneli yeni yeni istemeye başladım allah isteklerimizi boşa çıkarmaz umarım isteyen herkese versin allahım

bende 7aylık evliyim evlendim ilk gğnden beri istiyorus fakat bişiy yok bu ay doktora gitttim iltihaplı mantar vardedi 10günlük tedavi verdi ilaç kullanıyorum. umarım iltihabım kuruduktan sora olur. allah isteyen herkese nasip eder inşallahh

Ben trafik kazası geçirdim arkadaşlar o yüzden belli bir süre ara vermek zorundayım....ALLAH isteyen herkesi çocuk sahibi yapar inşallah...............

Çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah önemli bişeyin yokturdur Allahtan acil şifalar diliyorum a.s.

Bende daha yeni 2. ay oldu isteyeli inşallah Allah tüm bebiş isteyenlerin yüzünü tez zamanda güldürür.(amin)

7sinde 1 senelik evli olucam hiç çocuğum yok daha 2aydır istiyoruz bakalım kısmet

selamlar...bende beş senelik evliyim,3,5 yaşında bir oğlum var...iki aydır ikincisi için niyetliyiz,hayırlısı....henüz olmadı...bakalım: :Saruboceq:

bende 4 aydır istiyorum fakat rahmimde yara var dr. büyük ihtimalle olmaz dedi. inşallah bu ay beklıorum 2-3 güne kadar belli olucak.ama adet ağrılarım var hamileliktede böyle ağrılar oluyormu?
lütfen bu konuyu bilenler bana cevap yazın

X