Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

Yara varsa olmaz canım benimde olmadı yaramı yaktırdım.Sende ihmal etme bir an önce tedavini yaptır.....

herkese merhaba.ben yeni üye olanlardanım.beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim.ben 2,5 senedir evliyim.1 yıldır çocuk için uğraşıyoruz ama olmadı.doktora gittim ama hiç memnun kalmadım.şimdi doktor arıyorum.bu arada 4 gün geçiktim ama ümitli değilim çünki sancım var.muhtemelen bebek değildir.Herşeyin hayırlısı diyorum.İnşallah dualarımız kabul olur :)

selam. ben 3 yıllık evliyim . 3aydır bebek istiyoruz.ilk 3 ay aşırı stres yaptım nedne olmadı diye ama şimdi rahat bıraktım kendimi. bu ayda tutmazsa 4. denemem olmuş olacak. şuan için doğal yolla deniyoruz. prolaktin hormonum sınırda olduğundan dostinex kullanıyorum. allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

eylülün 26 sında 4 yıl bitecek 1,5 yıl korunduk sonra bir 1,5 yıl sonra hamile kaldım ama 13 kasım 2007 karnımda kalbi durudğu için kürtaj oldum senağlama sonrasında eşimin işeri sebebiyle 6 ay korunduk ve finalde ise 3 aydır bebiş istiyoruz -tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile benim hikayem de bu

bende 2,5 senelik evliyım.
korunmayı bıraktığımız 2. ay hamile kaldım ama 6 aylık erken doğum ile kaybettim.
bu ay ilk ayımızdı ama olmadı, denemelere devam bakalım ne zaman olucak.

2 yıl 7 günlük evliyim 21 aydır bebek istiyorum
hayırlısı inşallah hepimiz birgün annelik duygusunu sağlıklı ve hayırlı evlatlarla tadarız

ben de 2 yillik evliyim 1 sene korundum.simdi dusugu saymazsak ilk bebegimi bekliyorum...Allah tüm isteyenlere versin insallah...cok guzel bir duyguymus:)

bende 2 yıl 3 aylık evliyim.biri 2 diğeri 3 aylık 2 düşük yaptım.3 aydır korunmuyorum.bebiş istiyoruz.

merhaba kızlar bende 2yıl 2 aylık evlıyım.bızde bu mart ın sonunda korunmayı bıraktık 3. ay hamıle kaldım ama 25 temmuzda düşük basladı ve aldırmak zorunda kaldımsenağlama.şimdi ilk adetımı oldum ve biter bitmez calısmalara baslıycaz inşallah :dance::sm_cool::teytey: Allah isteyen herkeze hayırlı ve saglıklı bi hamişlik sonunda nurtopu gibi bebiş verir inşallah....... :CüvCüv:

16 aylık evliyim ve hiç korunmadık. eşim varikosel ameliyatı oldu. sonrasında benim prolaktinim yüksek çıktı. sabırla bekliyorum. sabırsızlandığım anlar da oluyo ama elden bişey gelmiyor. Allah herkese hayırlısını versin.

Arkadaşlar hepimizin hikayesi ayrı ayrı inşallah yarabbim herkesin gönlüne göre versin.Herkese nasip etsin bu mutluluğu....Bizde istiyorduk 2.çocuğu çalışmalara devam ederken trafik kazası geçirdik karaciğerim hasar gördü..5-6 dikkat etmem gerekiyomuş.Bizde ara verdik yani nasip olmadan hiç birşey olmuyo.....

merhabalar arkadaşlar bende 4,5 senelik evliyim.1 senededir korunmuyoruz fakat gebe kalamadım dkt gitim hsg çektirdim kanallarım tıkalıymış açtı.simdede ilk adetimi oldum gonopana ilacı verdi ona başladım bu ay umarım tutar, inşallah allah herkese nasip eder bebiş vermek.

Rahim filmi çektirincemi açılıyo kanallar canım?Bilmiyorumda.....

İnşallah olur desirecim...Doktora gittinmi hiç?1 sene olmazsa doktora gidilmeli diyorlar ama sen bilirsin..

selam arkadaşlar..yeni katıldım aranıza. ben 4 senelik evliyim ve 3 aydır istiyoruz. ama bu ay da nasip değilmiş..umudumuz bir sonraki aya kaldı. inşallah bigün hepimiz o muhteşem duyguyu yaşıcaz..

Daha çok yeni canım inşallah hemen hamiş kalırsın.4 sene boyunca ne ile korundun?Korunma yöntemleride çok etkiliyor çünkü.....

mrb arkadaslar..11 aylık evlıyım.dogal yoldan korunduk..1 haftadır bebek dusunuyorum yanı ıstıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…