Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

Ben de bıraktım folik asiti falan ya ilk kızımdada içmemiştim..........

bende 2 yıl 9 aydır evliyim.ocaktan beri bebek düşünüyoduk.4 mayıs son adet tarihim.iki aylık hamileyim.çok şükür.allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah çok güsel bir duygu

merhaba kizlar bende yaklasik 3,5 yillik evliyim hic korunmadik ama yinede hamile kalamamistim , 3 asilama gecirdikten sonra , evliligimizin tam 3.yilinda kendiligimden hamile kaldim ,rabbim isteyen herkese nasip etsin , simdi bebisimizi bekliyoruz.

ben bu sene 5 bitiriyorum temmuzun 27 de..evlendikten sonra 15 ay bebek yapmadık korunmayı bırakınca hemen oldu zaten kızım sonra ikincisine hamile kazayla oldu ama iyikide olmus araları 2.5 yas ama olsun iyi oldu allah herkese nasip etsin..

selam kader arkadaşlarım bende 2 yıl 2 aylık evliyimcoksekeriremsu evlendikten 5 ay sonra falan korunmayı bıraktık ve 10. ayda gebelik yakaladık ama dış gebelikti malesef alındı ve ondan sonra rahim filmi çekindim ve tüpümün biri tıkalı çıktı şimdi 3 aydır uğraşıyoruz dr. 1 yıl süre verdi şimdilik tedaviye başlamayacak kaldı 9 ay inşallah bu 9 ay içinde olur kısmet ne zamana bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var sanırım dış gebelik geçirenlerin işi biraz daha zor ve tüpümün biri tıkandığı için biraz zaman alacak ama ne yapalım rabbim hayırlısını versin....
inşallah hepimiz tez zamanda hamile kalırız:1hug:

ARKADAŞLAR YA BENDE 2,5 AYLIK EVLİYİM HAP KULLANIYORDUM AMA YENİ BIRAKTIM SİZE BAKIYORUMDA BENİM GİBİ YENİ OLUPTA YAPAN YOK HERHALDE :) SİZCE ÇOKMU ERKEN VE BİŞİ DAHA SORUCAM HAMİLE KALAMAZSAM NE KADAR SÜE SONRA DOKTORA GİTMELİYİM SİZCE...

6 ay bekle git bence....Ama neden hap kullandın canım..Bak hap benim yumurtalıklarımı tembelleştirdi..Hap kullanıcam uyarıcı..Ama belli olmas belki hemen hamiş kalırsın.......

selam kıslar bende 3 yıllık evlıyım aşılama olucak bana iğnelerımı oluyorum yarın kontrolum var

mrb arkadaşlar bende 08.2006 tarihinde evlendim iki kez düşük yaptım araştırılma yapıldı genetim ve kan pıhtılaşması denildi şimdi beklemedeyim aslında bu ay korunmayı bırakacağım ( kontrol hapı kullanmıyorum ), folbiol kullanıyorum her gün , ha birde 50 günde bir adet oluyorum , olabilecek günleri nasıl takip edeceğim onu da bilmiyorum , bu ayki farklıydı kahverengi kan şeklinde geldi ve normalden çok azdı sadece kahverengi böyle çamur gibi bir şeydi . internetten araştırdım ama bulamadım herkese sevgiler

merhaba bence erken olup olmadığına sen karar verebilirsin ancak evliliğinde herşey yolundaysa neden bebek istmeyesin ki bildiğim kadarıyla hamilelik gerçekleşmediğinde bekleme süresini yaş belirliyor 35 yaşın altındaysan 1 yıl sonra hamilelik olmazsa tedaviye başlamak gerekiyor.

selam kıslar biz 20 aylık evliyis temmuzda da hastalanırsam tam 1 sene olacak korunmayalı yani geçen temmuzda bırakmıştık ama şu son altı aydır üstüne düşüyorus...
hayırlısı tedaviye gerek kalmadan hamiş kalırım inşallahh çok korkuyorummmm(

:1hug:

İNŞ CANIM ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE EVRSİN CANIM BRBIRIMIZEDE DUA EDLİM EMİ AMA KORKMA SAKIN OL SDECE DUA ET BİDE CALIŞ TABİ:1hug:

sağol bitanem artık bu ayda dahil olmak üzere çok çalışıcass
allah herkesin gönlüne göre versin inşallahh...a.s.

merhaba arkadaşlar bende bir yıllık evliyim ve yılbaşında boş gebelikten dolayı kürtaj oldum.ondan sonra çok düzenli olan adet günlerim gecikmeye başladı.bu hafta ilk kez korunmadık.inşallah yine hamile kalırım ve problemim yoktur.şunu merak ediyorum kürtaj olduktan sonra benim gibi adet düzensizliği yaşayan arkadaşlar varmı?

selam kızlar ben ağustosun 9 da evliliğimin 5. senesi biticek ben evliliğimin 3 ayını vajinusmusla geçirdim çok şükür bu 3 ayın sonunda vajinusmusu atlattım ve hemen ilk gece hamile kaldım 4 yaşında bir oğlum var bu ayla birlikte 10 ay oldu ikinci bebeği istiyorum ilk başalrda olur dedik olmadı malesef bu ay doktora gittim rahmimde ufak bir yara ve prolaktin hormon yüksekliği var göğsümden süt geliyo doktorum ilk önce bunları tedavi edelim sonra bebek tedavisine başlayalım dedi şimdi ilaç kullanıyorum doktorum 2 ay sonra beni yine bekliyo inşallah doktora gitmeye gerek kalmazda hamile kalırım yüce allahım kimseyi fazla bekletmez inşallah sabırla bekliyoruz................

2 Seneden beri evliyim. ilk aylar doğum kontrol habı kullandım. ( 7 ay kadar)
istemeden hamile kaldım, ve bu hamilelik kimyasal düşükle sonuçlandı.
15 Kasım 2007 de kimyasal düşük yaşadım. 13 ocak 2008 de adet gördüm .
doktar bana da 1 ay bekle adetini gör ondan sonra gebelik düşünebilirsin demişti. 3 aydır deniyoruz olmadı. benim bu 4.ayım , inşallah bu ay kalırım .
vakit geçince insanın morali bozuluyor.

saol canım ya ilk kez düzensizlik yaşadımya korkmuştum içim rahatladı.zaten ben ilk kez korunmadım dün.kürtajdan sonra eşim hep korundu.bakalım ne kadar sürecek hamile kalmam.ama şu biraz rahatlatıyor beni boş gebelikte olsa bi sorunum olsaydı hamile kalamazdım demekki kalabiliom die düşünüomgamyoncuiremsu

Arkadaşlar nerdesiniz??Yarın adet günüm inşllah olmam eğer olursam hapa başlıycam 5.günü.Sizler napıyosunuz?Nerelerdesiniz?

Arkadaşlar nerdesiniz??Yarın adet günüm inşllah olmam eğer olursam hapa başlıycam 5.günü.Sizler napıyosunuz?Nerelerdesiniz?

burdayiz canim,insallah adet olmazsin ama kenidini sartlandirma olmucam diye o zaman hic gelmez....ama dilegim hamilelikten dolayi gecikmesidir adetinin insallah oyle olur canim hayirlisi olsun,iyi haberlerini bekliyoruz........a.s.

Evet olurum kesin bilmiyorum bekliyorum........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…