Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

Ve oldum 1 gün gecikmeyle geldiler saolsunlarKötü KazenNeyse........Hayırlısı....jeyyar

Arkadaşlar bu ay başlıyorum klomene ve prengly'e.......Salı günü başlıyorum aranızda kullanan varmı bunların ikisini,kullanıp hemen tutturan?:bbo:1 de1 tuttuğunu duydumda bakalım kısmet..:çok üzgünüm:

Ve oldum 1 gün gecikmeyle geldiler saolsunlarKötü KazenNeyse........Hayırlısı....jeyyar

Arkadaşlar bu ay başlıyorum klomene ve prengly'e.......Salı günü başlıyorum aranızda kullanan varmı bunların ikisini,kullanıp hemen tutturan?:bbo:1 de1 tuttuğunu duydumda bakalım kısmet..:çok üzgünüm:

yaaaaa:KK43::KK43::KK43:::KK43: çok üzüldüm canım .ama herşeyin hayırlısı olsun.kesinlikle kafana takmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.takmassan olur emin ol:çok üzgünüm:

senağlama
yaaaaa:KK43::KK43::KK43:::KK43: çok üzüldüm canım .ama herşeyin hayırlısı olsun.kesinlikle kafana takmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.takmassan olur emin ol:çok üzgünüm:

İnşallah canım takılıyo ister istemez ya bir daha olmazsa diye belki saçma ama geliyo insanın aklına.....:a015:

7 yıllık evliyimm 4 kez bebek ölümü yaşadım hiçbir sorunum yok bebişte yok bütün yolları denedimmm

7 yıllık evliyimm 4 kez bebek ölümü yaşadım hiçbir sorunum yok bebişte yok bütün yolları denedimmm

çok geçmiş olsun canımmmmm.ya allah hakkında hayırlısın nasip etesin en kısa zamanda hamiş olduğun haberini alırsın.pozitif düşünmeye çalış zor da olsa....bak ben daha hiç hamiş kalamadım pko var bende tedavi oluyorumm....olucak inşallah.ama allah en ii zamanını biliyo muhakkak:1hug:

ben 10aylık evliyim.6 aydır bebek istiyoruz olmadı daha.doktora gitcem bu ay.

meraba ben 2 yıl 2 aydır evliyim 4 ay korunduk daha sora dra gıttık 1 seneden once tedavıye baslanmaz dendı sora hsg cektırdım 6 ay bekleyın hsgnın etkısı olur dendı olmadı hep bişeyler cıkardılar bır tek bıraz prolaktınınm yuksekmıs onun için suan dostınex kullanıyom suan doc dra gıdıyom drum hiç bişeyın yok dedı ama olması uzun surebılır dedı aşilama yapalım dedı bır dahakı ay baslıcaz tedavıye inş olura.s.

benim bir türlü anlamadığım kızlar ne biliyormusunz?...şu dr.ların hiçbirşey yok herşey yolunda ama süre alabilir demeleri..bu ne anlama gelir bir türlü anlamamışımdır...sade senin için değil bu LALE cim bende aynıyım da....ne süresi bu...ne var yani......

Sorun iyi bir doktor bulabilmekte zaten.Hepsi işini iyi yapsa sorun olmayacak ama malesef........

Merhaba
Ben de 9 yillik evliyim.Bu ana kadar evlendigimizde bir sene istemedik.Sonra bize sorun yok dediler iki senemizi de boyle yediler.Uc yillik evliyken esimin sperm azligi sekil bozuklugu ve hareketliligi zayif dendi.Bu son alti yilda ugrastik olmadi catlatma asilama vs.En son uc defa tup denedik olmadi.Simdi eylul ekim gibi 4. denemeyi dusunuyorz.Buna ca´n dayanir mi bilmiyorum.En son 27 haziranda sonucu aldim.Ogunden beri evimi bile temizleyemedim.Minimumda yasamimi devam ettiriyorum.Neden boyle oldu bilmiyorum.Normalde cok duzenli planli hijyen yasiyordum.Tuv. banyo temizligini duzenlemeyi yemegi yapiyorum gerisini yapmak canim istemiyor.Bugun esim evden gitti aksamuzeri geldi onunlada aram bozuk nasil toparlanacagimi bilmiyorum.Disaridaki insanlara belli etmiyorum ama evdeki durumum bu

Hülya üzme kendini canım o da ALLAH tarafından böyle düşünme.Bu dünya imtihan dünyası güzelim,kendini böyle salıverme.Eşinin kalbinide kırma önemli olan ikinizin birbirinizi omuzlaması çocuğumuzda olsa büyüycek ve evlenip gitcek.En sonunda yine eşimizle kalacağız canım.Bende üzüldüm şimdi ama kendini toparla...

Merhaba
Ben de 9 yillik evliyim.Bu ana kadar evlendigimizde bir sene istemedik.Sonra bize sorun yok dediler iki senemizi de boyle yediler.Uc yillik evliyken esimin sperm azligi sekil bozuklugu ve hareketliligi zayif dendi.Bu son alti yilda ugrastik olmadi catlatma asilama vs.En son uc defa tup denedik olmadi.Simdi eylul ekim gibi 4. denemeyi dusunuyorz.Buna ca´n dayanir mi bilmiyorum.En son 27 haziranda sonucu aldim.Ogunden beri evimi bile temizleyemedim.Minimumda yasamimi devam ettiriyorum.Neden boyle oldu bilmiyorum.Normalde cok duzenli planli hijyen yasiyordum.Tuv. banyo temizligini duzenlemeyi yemegi yapiyorum gerisini yapmak canim istemiyor.Bugun esim evden gitti aksamuzeri geldi onunlada aram bozuk nasil toparlanacagimi bilmiyorum.Disaridaki insanlara belli etmiyorum ama evdeki durumum bu

Hülya, bizde 7.ayımız ama ben çoktandır istiyordum eşimi yeni ikna edebildim:eek:klava: Şimdi de hemen olsun istiyorum, burada o kadar çok arkadaşımız aynı şeyleri yaşıyor ki, sonra imkansız diyenlerden bile güzel haberler alıyoruz. Destek oluyoruz birbirimize çok güzel oluyor:enbuyukkk:

Eşinle de aran dilerim Allah tan hemencecik düzelir, ev işlerini kafana takma insanın ruh hali inişli çıkışlı oluyor, bi bakmışsın stresleriniz geçmiş ve sen bebiş yüzünden ev işi yapamıyorsuncoksekeriremsu İnşaallaaahh Rabbim büyük, bizlerinde yüzünü güldürür:1hug:

HÜLYA35.......isimli kardeşim............tamam hayat hikayen son derece üzücü.yaşadıklarını bizim hissetmemiz mümkün değil..sadece işte ah ah deriz yanlış anlama paylaşırız ama senin gibi olamayız.............onu bir sen bir de allah bilir,,,,,,,,,kaybettiğin maddi kazanç da tabi ki önemli..........hiç kimse önemsiz diyemez...hele bu çağda...........canım..........eşinin üzüntü ve daralması doğru söyleyecek olursan senin davranışlarınla mı ilgili yoksa kendi kendine mi yapıyorda senide mi daraltıyor..........eğer senin ile ilgiliyse ALLAH AŞKINA YAPMA...............yuvanı tahrip etme.zedeleme....kolay mı kuruluyor...........şimdi gözlerini kapat rica ederim bir hayal kurmanı istiyorum...........az önce bir telefon geldi anneni kaybettin.kalp krizi.gerçek gibi hisset...acının da büyüğü olduğunu bil.......insanın üzüntü yaşaması için bir saniye yeter.....istermisin biraz sonra ailenden biri trafik kazası geçericek...kaybedeceksin..........yani canım benim ÖLÜM DEN GAYRI NEYİN ÇARESİ YOK Kİ ....LÜTFEN TOPLA KENDİNİ....................özür dilerim yanlış anlama beni...........asla allah sevdiklerimizin ölüm acısını tattırmasın bizlere.......

Sagolun arkadaslar
Ben tup bebek tedavisine basladigimda cok umutluydum.Buralara gelmeden olumlu sonuca ulasamayacagimi hic dusunmemistim.Ama artik umidimi yitirdim.11Yasimdan beri adet goruyorum.Hicbir problem yasayan yok ailemde.Bir ben iste.Gecen eski fotograflara baktim.5 yasimdaykende baskalarinin bebeklerini kucagima alip fotograf cektirmisim ve hala ayni seyi yapiyorum.Bu evlilikten ben birsey anlamadim.aKendimi mutsuz hissediyorum.Bu arada destekleriniz icin cok tesekkur ediyorum.Millet zanediyorki tup yaptirinca kesin cocuk sahibi olunur.Benim gibilerde cok.

benim bir türlü anlamadığım kızlar ne biliyormusunz?...şu dr.ların hiçbirşey yok herşey yolunda ama süre alabilir demeleri..bu ne anlama gelir bir türlü anlamamışımdır...sade senin için değil bu LALE cim bende aynıyım da....ne süresi bu...ne var yani......
kırmızıbeyaz meraba bu konuyu sıkıntı etme çok şükür bişeyımız yok en onemlısı takdiri ilahi bu allah hayırlısını versın geç olsun ama güç olmasın diyelım dr ları bu konuda suçlaman yersiz mevlam isterse olur onlar bu ay olucak dıe bişey dıyemezlerkı herşey olacagına varır rahat ol kib hoşçakal:teselli:

merhaba bende 1 yıl 8 aylık evliyim korumayı bırakalı 2 ay oldu. henüz bişey yok. Şimdiye kadar hiç doktora gitmedim. Normal yolla deniyoruz. İnş. 3. ayımızda tuttururuz. Allah herkeze en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin (AMİN).

X