Ne kadar nafaka bağlanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye nafaka alacak tam olarak?

Aldatma, şiddet vb. Şeylerden değilde, anlaşmazlık yüzünden çocuksuz boşanmalarda bazen acıyorum erkeklere.

Sanki erkekte boşanmak için evlendi, onun psikolojisi, düzeni etkilenmedi. Bedavadan emeklilik gibi kadına ömür boyu bak, adil değil.

fish fingers gizemliasli K kerkenes

Abi niye konuya eksi atıyorsunuz.

Normal bi şekilde iki tarafı da kötülemeden danıştım

Ki ben erkek tarafıyım.

Şöyle kötü karısı vardı böyle kötü demedim.

Burada bisürü boşanan kadın var onlara sormak istedim.

Konu seni ilgilendirmez ki. Merak eden taraf avukatına danışır zaten bunu öğrenir. Senin yaptığın dedikodu şu an. Ve tuhaf bir bilgi toplama gibi duruyor

Canısı ben de boşandım da çocuk yok kelimesi ile nafakayı yanyana görünce bastım eksiyi hakkını helal et
mesela siz istediniz mi nafaka?

ya ne var olamaz mı merak etmiştir normalde ne oluyor diye, ailede konuşulmuştur, belki iddiaya girdiler
mahkemeler ne karar veriyor buralarda okumasak nerden öğrenecez --hukukçu değilsek.

Konu seni ilgilendirmez ki. Merak eden taraf avukatına danışır zaten bunu öğrenir. Senin yaptığın dedikodu şu an. Ve tuhaf bir bilgi toplama gibi duruyor

Dedikodu etsem buraya yazmam ki.

Ya da etsem kadını kötülerdim.

Akrabam, sadece kendi dertlerime odaklanmıyorum.

Acı çekiyorsan canlısın başkasının acısını hissediyorsan insansın.

Anlaşamadılar diye ayrılırken nafaka bağlanmaz ki.
Yani bağlanır da başka şeylere bakılır.

mesela siz istediniz mi nafaka?

ya ne var olamaz mı merak etmiştir normalde ne oluyor diye, ailede konuşulmuştur, belki iddiaya girdiler
mahkemeler ne karar veriyor buralarda okumasak nerden öğrenecez --hukukçu değilsek.
Çocuğumuz vardı istedim tabi :) çocuk olmasaydı gölge etmesin başka ihsan istemezdim

Bilir kişi misiniz, niye akrabanız size niye bu durumu anlatıyor? Ve siz niye buraya gelip dedikodu yapar gibi konu açıyorsunuz?

Bu erkekler niye böyle ya, geçen günde kızkardeşine eşiyle evdeki bütün durumları anlatan bir erkek vardi :/

Dedikodu etsem buraya yazmam ki.

Ya da etsem kadını kötülerdim.

Akrabam, sadece kendi dertlerime odaklanmıyorum.

Acı çekiyorsan canlısın başkasının acısını hissediyorsan insansın.
150.000 kazanan adamın ne acısı olacak ki. Böyle acıya can kurban.

sonucu çok merak ettim, dava görüldükçe bu konuyu güncelleyelim lütfen

Görüşümü de yazayım çoluk çocuğun olmadığı 1 yıllık evlilikte bir genç erkeğin bakirliğini alıp hayallerini yıktığı için kız tarafından tazminat istesin akrabanız. En iyi savunma saldırıdır.

150 bin hangi üst düzey memur kazanıyor, kamuda böyle maaşlar yok sanıyordum müsteşar falan mı??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…