Ne günlere kaldik yarabbim...

arkadasım senni yasadıgında yenir yutulur gibi degil...ins esinle aran bozulmamıstır... allah ıslah etsin böylelerini ... hiçmi allah korkusu olmaz bunlarda ...bizlerde aman esime yalnıs olmasın aman söyle olmasın deriz.... ya mayalarında var bi sor yada toplum böyle yapıyor anlayamadım gitti

SARU BÖCEK KASAR PEYNİRİNİ NİE KİRLETİYORSUN Kİ ...onlara iyi bisi denir ama neyseeeeee ortam müsayit degil

canım benım takma kafana yenı nesılın aklı işi ıyı saglam olan parası olanı seçıyor evlı olsada fark etmez sırf sömurmek içinde yapıyorlar menfaaat için yanı bunlar aıle terbıyesi görmemiş kızlar yazık acıyorum hallerıne

ya kendince geyik yapmışlar kızlar bukadar abartmayın
eşiniz 17 yaşında kızlara bakmaz herhalde
ee o halde sorun yok

maalesef şimdiki gençlik böyle. saygıdan terbiyeden yoksun. etekleri belini kıvırıp mini yapmalar ellerinde sigara. akşam iş çıkışında görüyorum kızları yüksek sesle laubali laubali erkelerle konuşmalar bağarmalar yüksek sesle gülmeler Allahım şok oluyorum onları böyle görünce. ben de öğrenci oldum. hiç böyle değildim. ailem çok iyi yetiştirmiş.
evli bir insana sarkmak ne ayıp bir şey.klava:
annem bana derdi erkek fatma gibi yürüyorsun yolda çatık kaş evde kalıcan diye:roflol:
Allah çocuklarımızı korusun. ve onlara çok iyi eğitim vermeli aileler.
gün geçtikçe kötüye gidiyor.:çok üzgünüm:

hergün dahada şaşırıyorum duyduklarıma ve ben artık herkesten herşeyi bekliyorum Allah herkese layığını versin ne diyim yazık diyorum çokk yazık

bu tarz olaylarbenimde başıma çok geliyor arkadaslar.bir gün birini çok fena yolacam haberleri yok.eskiden erkekler kızlara kadınlara bakardılar,şimdi kızlar bakıyor.eşimle dolaşırken bazen eşimin gözünün içine bakmaya çalışıyor yaaaaa çıldırmamak elde degil.ve bunu da sırf yanındaki kadını sinir etmek için,egolarını tatmin etmek için yapıyorlar...yaptıktan sonrada marifet yaptım sanıyorlar.yeni nesil çok farklı terbiyesiz çogu.birgün minibüste giderken birisi eşimin üzerine abanmış afedersiniz gögsünü omusuna yaslamıştı.eşim kendini çektikçe o yaslıyor.neyse ben hadi çeker kendini dedim bişy demedim ilkten.sonra dayanamadım tabi ve patladım.kızın kolunu itekledim sen biraz geri gitsene yer mi yok abanıyon üstüne dedim.kız hiç bişey diyemedi .çok sinir olmuştum.hey ALLAHIM ne günlere kaldık yaa.eşlerimiz bizi koruyacagına biz onları gözlerden koruyoruz.vallahi çogu erkek kızlardan edepli.çogu eşimiz yanımızdayken bakmıyor en azından.ama bunlar öyle degil kii.yırtacan agızlarını rahatlıyacaklarr.klava:

ya kendince geyik yapmışlar kızlar bukadar abartmayın
eşiniz 17 yaşında kızlara bakmaz herhalde
ee o halde sorun yok

canım abartmak degil bu ... ortada böyle bisi var ..ve erkeklerin yaradılısı..kadın milletine inanmak...havva ile ademe bakarsak yani... evet 17 yasında küçük ama bunların büyükleride var ..benim burda demek istedigim bugun bu yasta bunu yapan eline özgürlügünü alınca neler yapmaz...bizde genç kız olduk ama böyle geyiklere girmedik ki girmezdikte allah yoldan sasırtmaya görsün...ANNEMİN BİR SÖZÜ VARDIR ÇUBUK YAŞKEN EGİLİR YANİ ....

Şahsen ben utanırım ne demek yanında eşi varken bakmak.Rezillikten başka birşey değil.Ben hep şöyle derim Allah ıslah etsin :mymeka:

cidden çok garip.kendi yaşıtlarına yapsınlar o cilveleri evli barklı adamlardan ne istiyorlar.tabi bunlar okulda değil evde verilen terbiyeyle alakalı.şimdiki kızlar erkeklerden beter.gözünüzü açın.gerekirse bir dahaki sefere yolun gitsin.

Ben de daha önce görev yaptığım doğudaki bir ilde bu tür kızları çok gördüm.Hem de köyde , sadece merkezinde değil. Bastırılmış duygular, kısıtlanmalar,vs.... Kızlar bir acayip bir acayip.:1shok:

aynen öyle ... ama burda kilerde bastırılmıs duygu yok....düsün yaa bunlar gerçek...nisanlı bir pls var burda kendisi anlatıyor...görev yaptıgı yerin karsısındaki kız sigortalar attı die çagrıyor... tama bir kere olur iki olur ama üçüncüsünde bunda bir hinlik aranır...bir kisi bu olayların yüzünden esinden ayrıldı 2 cocugu ile annesinin evine gitti...insan çok korkuyor artık.. bi arkadas yasmıs artık eslerimizi bizler koruyacagız...gündüzleri kızlar okul çıkısı k.kolun önünü mesken tutuyor..ve çıkma teklifi ediyorlarmıs...bi arkadasımın esi eczaneden ilaç siparis etmis tel vermis ...ve ogun bugundür sesiz teller geliyormus..ordaki kız adama yiyecek gibi bakmıs ki bu adamın 6 yasında oglu var 7 aylık kızı var bunları gördügü halde böyle yapılıyor... ya bizler paronoyak olduk yada olaylar sabiti gerçek sasırıyoruz artık...

Son düzenleme:
bende başıma gelen bir şeyi anlayım istanbulda yaşadım bunu erkek arkadaşımla arabadayız cadde gidiyoruz öncen bir kız geçiyor çocuğun yanında ben oturuyorum kız eğildi arabanın önüne öpücük attı çocuğa... resmen şok oldum ya böyle birşey olabilirmi belki ben eşiyim belkide sevgilisiyim insanlar bir garp olmuş...

urfa gibi bir yerde,o kadar baskıya un çuvalı dayanamaz bir yerde patlar..
bizimde üniv.okul servisleri geçiyor ilköğretim çağındaki kızlar üniversiteli gençlere laf atıyor..çocuğun başı önde kız kakara kikiri..

Zaten o duygular bastırılamadığı için infilak ediyor en sonunda sositososito

bastırılmış duygular olsaydı sizce bunu rahatlıkl yapabilirmiydi korkardı bence fazla serbest bırakmışlar bunların ipini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…