Ne günlere kaldik yarabbim...

:1shok: sende erkeklere bakıp aynısını yap kardesim,anlasın neyin ne oldugunuklava:
dicem ama diyemem günahı onun boynuna :1closedeyes:

CANIM ESİM BİSİ YAPMADIKİ adam anasına laf anlatıyordu kızlar bakıyordu hayır bisi degil öle yakısıklı bisi olsa derim karizma benim esim ama alakası yok .... valla sinirin siniri durumlar çıkıyor artık bunaldım benim yanımda bunu yapanlar ben yokken nasıl laf söylerler bilmiyorum .... erkek milletide malum bisi sastım:1shok:

ay canım pardon mesajından ne anladıysam onu yazdım :jeyyar:
valla Allah'a havale ozaman böyleleri :Saruboceq:

hayret vallah
hepde sizi buluyor bu tür şeyler

Yuh artık evli barklı adama yapılcak şey mi bu
ben olsam o kızı parçalardım

hayret vallah
hepde sizi buluyor bu tür şeyler

tekbeni deil kiii burda hep böle oluyor (( yani dısardan gelen herkeze ben fazla dısarı çıkmadıgım için fazlasını bilmiyorum ama bi çıktıgımda bunlar oluyor ... esime de soruyom nie bu oluyor senmi bisi yapıyondie sacmalama diyo hep böle yapılıyor diyor ne bilim sastım

walla ona yanlıslıkla bı carparım ben, bı de yer carparkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

öyleleri heryerde var canım şura bura şu yaş bu yaşdiye bi genlleme yok bazı kadınlar ve kızların artık ne arm damarı kalmış nede namus ahlak kavramı inşan karşılaşınca sinir küpüne dönüyor.zaman çok kötü sağdaki soldaki saçma sapan insanlar için ne kendini nede eşini üzmeye değmez ALLAH HERKESE AKIL FİKİR VERSİN ISLAH ETSİN AMİNN.

VARDA GÖZÜM BİZ BU ADAMLARA NE YAPCAZ AT GÖZLÜGÜ İLEMİ DOLASACAZ YADA HEP Bİ KURUNTU İLEMİ GEZECEZ :s

kızlar ben kız lisesi mezunuydum sınıfın yarısı evli adamlarla yatıyordu okulun önünde arabalar kuyruk oluyordu..hamile kalanlar adını bilmediği adamlarla birlikte oanlar mı dersin sonra derste yanlışlıkla erkek öğretmenin kucağını düşüyorlardı müdür yard biraz rahattı 14 15 kız rahat okadar var sürekli adamın odasında kapıyı çalmadan giriyordu son sene tesadüfmüdür bilmem müd yar. eşi kimya öğretmeni olarak atandı ilk işi kapıya öğrencilerin girmesi yasaktır yazısı astı....şimdi anlıyorumki ortam çok önemli...ben çok yoksul kesimdeki bir okula gidiyordum ailenin ilgilenmediği okulu başka arkadaşlara soruyordun onlar yaşına uygun erkek arkadaşlarla kafeye gidiyorlar ortam önemli kültür meselesi

benim böle evladım olacaksa Rabbim vermesinn elin yuvasını yıkacak benı utandıracaksa varsın olmasın ne bana ne ınsanlara o evlatdan hayır gelırrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…