Ne düşünsem bilemedim 😒

cileklihurma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
775
1.027
28
Herkese hayırlı akşamlar ilk defa bu kategori üzerinden bir konu açacağım böyle günlerde de böyle bir konu aşmayı kesinlikle istemezdim ama tutupta birine bu ne gibi bi anlam taşıyor olabilir anlamı ne olabilir diye sorulmuyor ya da Google üzerinden sağlıklı bir cevaba ulaşamıyorum siz değerli kardeş ve ablalarım elbette ki bir fikirde bulunacaksınızdır …

Nişanlım ile telefonda konuşuyorduk ve bana dedi ki yanlış anlamazsan bugün arkadaşlarım bana bir şey söylediler dedi niye dediler niye öyle anlayamadım bende dedi nişanlım askeri personel ve 4 kişilik odalarda kalıyorlar nişanlımı arkadaşları iki sefer uyarmış elini sürekli cinsel organının üstünde tutuyormuş elleri bağdaş yapıp bacaklarına doğru koymak gibi dümdüz eliyle tutmak falan değil eli orada duruyormuş yani istemsiz arkadaşı kardeşim yanlış anlama da dışarıda falan öyle koyma elini yanlış anlaşılır demişler …
Şunu düşündüm hani bazen erkeklerin tuvaleti geliyor da ellerini ile kapatıyorlar müsait bir ortam değilse falan ellerini oraya koyuyorlar öyle bir durum mu bilemedim , nişanlıma da dalgınlığına gelmiş olmuştur abartmış arkadaşlarında deyip geçiştirdim … telefonu kapattıktan sonra düşündüm yani ne gibi bir sebebi olabilir diye … nişanlım da yeterince ahlak sahibi oturmasını kalkmasını bilen biri ama arkadaşlarının böyle demesi onun bu davranışı beni neden ? Diye düşündürdü

Cevaplarınız için teşekkürler
Bu sıralarda böyle bir konu açtığım için de kusura bakmayın gerçek anlamda böyle bir şeyi soracak kimsem yok

Çocukluktan gelen bir tramva olabilir. Çocukken genelde merakla hep el oraya gider ya genelde de erkekler de aile de baskıyı fazla yapmışsa terbiyesiz çok ayıp vs. Diye nisanlinizda farkında olmadan bir tramva yaşamış olabilir. Yada gerçekten arkadaşları abartmış da olabilir yani ciddi bir sorun olsa eli hep orda olsa felan siz farkederdiniz sonuçta nişanlım diyorsun heralde karşılıklı da oturup vakit geçirmiş olman lazım .

Bunu sana anlatması abes olmuş. Lafı sekstinge bağlamaya mı çalıştı acaba. Çok anlamsız, böyle bir uyarı insanı utandırır kimseye anlatamaz
Yok böyle şeyleri konuşan birisi değil aslında durup dururken dedi ki bugün bir şey yaşadım neden dediler anlayamadım dedi yanlış anlamazsan dedi , ve bende böyle bir şeyi duyduğuma şaşırdım neden olabilir diye …

Elbette tabi dışarıda böyle bir şeye kesinlikle şahit olmadım bu sebeple düşündüm yani ne mantıkla böyle bir şeyi demiş olabilirler diye

simdiki moda da tramwa. Biri ölse tramva, dirilse tramva. Cok sacma cidden

Hayır tabi ki benim Daha ilginç bulduğum erkek bi arkadaşının bunu dile getirmesi
Tamam ama demek ki cok dikkat cekiyor?
Aklıma küçükken basıma gelen durum geldi.Annemin köyden akrabası iki kadın bize gelmislerdi ve bu kadınların elleri yolda otururken ya da ayakta hep önden eteklerinin icindeydi? utancımdan bunların önünden yürürken kadın ayağıma basınca yere yapısmıstım akdjdkd.Niye elleri şeylerinde yürüyorlar demistim anneme cevap alışkanlık..

Ya adamın libido tavan sizinle konuşmak için böyle bir muhabbet açmış. Yoksa böyle saçma bir konuyu niye anlatsın. Öyle değil vs demeyin o istek gelince erkekler her yolu dener konuşmak için vs

Yaaaa dkdjdkdjdjd valla çözemedim yani alışkanlık oldu desem toplumda sivil hayatta da yapar ama öyle bir duruma hiç denk gelmedim , bi de bu konuyu nişanlıma demeleri çok garip

Ya adamın libido tavan sizinle konuşmak için böyle bir muhabbet açmış. Yoksa böyle saçma bir konuyu niye anlatsın. Öyle değil vs demeyin o istek gelince erkekler her yolu dener konuşmak için vs
Bu zamana kadar böyle bir şeye şahit olmayınca şaşırıyor insan kendisini 5 yıldır tanıyorum da denk gelmedim birden libidosu kabarık farklı davranışlar gösteriyorsa bilemiyorum işte onu

Bu zamana kadar böyle bir şeye şahit olmayınca şaşırıyor insan kendisini 5 yıldır tanıyorum da denk gelmedim birden libidosu kabarık farklı davranışlar gösteriyorsa bilemiyorum işte onu
Evet öyle sizin detaya inmenizi bekledi bence Vbsjaksfhsksşa çok mu belli oluyor ki vs diye bi şeyler demenizi beklemiştir hahaahah

Siz tam olarak bunun neresini dert ettiniz. Artık dikkat eder bitti. Erkeklerin daha ne durumları var bu en basiti gibi geldi bana

Siz tam olarak bunun neresini dert ettiniz. Artık dikkat eder bitti. Erkeklerin daha ne durumları var bu en basiti gibi geldi bana
Bir erkeğin bir erkeğe bunu demesi ve böyle bi durumun neden olabileceğini dert etmedim de neden diye sorguladım soracak biri de yoktu bende sizi seçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…