Ne düşünmeliyim?

Bu zamana kadar sormadı zaten sorarken de kırk takla atıyor bunu da çok ısrar ettiğim için sordu. Ben de olmuş da olabilirdi hatta keşke olsaydı dedim. Kapattım konuyu tamamen. Ama işte içim içimi yiyor sinirim geçmedi.

Adam fazla uyanık sizde fazla iyi niyetlisiniz
Ya 30 yaşına gelmişiz ben ondan büyüğüm bir de zaten derdi buysa gidip daha küçük bir şeyler yaşama ihtimali olmayan birilerini bulurdu diye düşünüyorum. O da zaten senin yaşamamış olman seni daha değerli falan yapmıyor benim gözümde dedi.

Benim buradan anlatılandan gördüğüm kadarıyla bu adam bunları söyleyerek istediği cevapları arıyor alamasaydı sizden ayrılacaktı bir bahaneyle. Çünkü böyle şeyleri sorun yapmayan insanlar böyle şeyleri bu kadar konuşmuyor kafasında soru işareti oluşturan konuyuda sormazdı kılıfları güzel hazırlıyor ama dürüst değil.

Aslında hiç konuşmadık bir kere çok önceden yakınlaşma oldu mu diye sordu bir de bu işte. Zaten bilmek istemem der hep. Ama bu kadarını bilmeliyim demişti. Benden ayrılacağını düşünmüyorum ama ona birleşme harici her şeyi yaşadığımı zaten bunların da seks olduğunu vs söyleyeceğim bakalım o zaman ne diyecek. Ki benzer şeyler söyledim aslında keşke yapmış da olsaydım da dedim. Sorduğuna pişman oldu ama sen anlattın ben senden öğreneceğim bu tarz şeyleri dedi korkuyorum zaten nasıl söyleyeceğimi böyle şeyleri falan dedi. Bilmiyorum yine de hoşuma gitmiyor böyle şeyler. Ben ayrılmalı mıyım onu da bilmiyorum

Bunu söyleyen adam sizi sorgulamazdı inanın.
Ne olursa olsun ( genelleme evet) bizim toplumumuzda erkeğin cinsel iliski yasaması çok doğalken kadinin yasaması büyük bir kesim için abes / yanlış karşılanıyor. Birlikte olduğunuz kişi için de geçerli bu durum bence.

Arkadaşların dedigi gibi siz iyi niyetli birisiniz. Bundan önce de yaşamış olabilirdiniz - kendi tercihiniz sonuçta. Ancak beyefendi hiç de iyi niyetli / masum değil. Neyi nasıl soracağını biliyor - sonra siz tepki verince de sana sormayayım da kime sorayım diye çeviriyor - sanki kendisi bilmiyor gibi. Çok anlayışlı yaklaşım içinde olmayın bence - bilsin sizin rahatsız olduğunuzu ve tepki koyduğunuzu.

Zaten hiç anlayışlı yaklaşımda olmadım bağırdım çağırdım hakaret ettim hatta. Bu nasıl bir zihniyet vs dedim. Ama yine de içim rahat etmedi. Çok moralim bozuldu. Uzaklaşınca tekrar tekrar aklıma geliyor. Midem bulandı

Aklı sıra manipule ediyor adam çok kurnaz senden bir şekilde cevapları alıyor sonra sen biraz sitem edince böyle şeyleri umursamam yaşamamış olman seni daha değerli yapmaz falan demelere başlıyor.
Gerçek kişiliği belli aslında gayette umursuyor. Biriyle geçmişte bir ilişki yaşadım deseydiniz yüksek ihtimal size soğuk davranmaya başlayacaktı ve ilişkiyi bitirmeye kadar getirecekti...

Düzgün yapın korkma iliskide

Hiç üzerinde durmadı ama bunu bu kadar umursasaydı daha farklı davranırdı. Detay hiçbi şey sormadı yakınlaşma oldu mu şeklinde sordu ve bi daha hiç konuşmamıştık. O gün de bunu sorduğuna da pişman oldu bugün yine konuştum yanlış düşündüm saçmaladım dedi özür diledi. Böyle anlamlar çıkacağını düşünmedim dedi. Ben de buna takıntılı birisi olduğunu düşünsem bu zamana kadar anlardım zaten. Bana bunu sorarken de beni kötü hissettirecek hesap soracak şekilde sormadı zaten. Açıkladığım zaman da ben bilmiyordum sen söyleyince şimdi öğrendim dedi. Takıntılı olsa açıklamama da inanmazdı uzatırdı diye düşünüyorum. Çünkü ben sen bunu anlayamazsın dedim. O sadece acaba ben başka düşünürüm diye mi yalan söyledin diye merak ettim dedi. Bunu sorduğuna da pişman ettim zaten.

ay serefsize bak. 27 yillik omrunde hazine gibi korudun da 3 aylik sevgiline actin sanki. buna mi inanmak istiyor safoz?

Yok tamamen farklı durum aslında şimdi siz beni bambaşka bir düşünceye daha soktunuz iyice içinden çıkamaz oldum
iyi de sen tamamen bu işlere karsi olsan, evlenmeden iliskiye girmek sana ters olsa alt tarafi uc aylik adamla ayni yataga girip oynasir miydin?
adam madem boyle seylere onem veriyor o zaman 3 ayda ne isi var kadinin ustunde biyerini parmakliyor?
kendi ne ozelligi var da bu islere zinhar karsi olan kadin onunla evlenmeden söz nişan yokken 3 ayda ayni yataga girsin? ne b.k saniyor su bazi insanlar kendilerini acaba.
cok duskunse boyle seylere edebiyle evlenmeyi beklesin gerdek gecesi yasasin ne yasayacaksa.
insallah ayrilirsin bu adamdan. o da zamaninda kucaktan kucaga keyifle yasayan ama evlenmeyi düşündüğü icin bu adama nikahtan once elletmeyen biriyle evlenir mutlu olur. layığı bu çünkü

Bakın her ne olursa olsun size "geçen parmağımı soktuğumda zarar vermiş olabilir miyim ya da yaşamadım diye yalan mı söyledin diye düşündüm ama bunu nasıl soracağımı bilemedim." Diyen bir adamdan asla olmaz siz adama geçmişimde bir ilişki yaşamadım demenize rağmen adam kuşku duyup acaba yalan mı söyledin diye düşündüm demiş daha ne desin ? Böyle şeylere takmayan adam ilişkinin 3.ayında başka birileriyle yakınlaşman oldu mu ? diye sormaz. Birde size ilk olacağı için özel olsun istiyorsun anlıyorum falan demiş yani adamın aklında yer edinmiş bu durum gayet ortada... Umursamayan adam konusunu bile açmaz benden öncekiler beni ilgilendirmez der sormaz ki bana sorulsa hiç hoşuma gitmezdi benim hayır veya evet cevabını bile vermezdim.

Yok o da karşı değil zaten. O sadece sordum dedi öğrenmek istedim onu da detayını sormak istemedim zaten dedi. Detaylı öğrenmek zaten istemem dedi. Sen bana tam tersini söyleseydin de başka olsaydı yine yalan olmuş olurdu dedi. Benim takıldığım şey o olsaydı bunu zaten bu şekilde sana danışacağım diye sormazdım buna önem veren birisi bu şekilde mi konuşur sana inanmaz seni itham eder dedi. Gerçekten de buna böyle takıntılı birisi olsa bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum ben de. Bu zamana kadar da hiç böyle şeylerini görmediğim için yakınlaşmamız bile yavaş yavaş oldu zaten bu yüzden böyle konuşması beni hayal kırıklığına uğrattı. şuan savunuyorum gibi oluyor ama ona demediğimi bırakmadım zaten.

Aklına yer edindiği için değil benim yakınlaşmaktan çekindiğimi gördüğü için söyledi ilk konusunu. Zaten bu sorduğu sorunun da düşündüğü şeyin de yanlış olduğunu söyledi. Özür diledi. Takıyor olsaydı o anda söylemez miydi? Tartışma çıkarırdı itham ederdi. Sormaya çalışırken bile kırk takla attı danışmak istiyorum dedi ve verdiğim cevaplarla da ben bilmiyordum şimdi anladım dedi. Takıyor olsa inanmazdı veya yine üstüne giderdi uğraşırdı. Bilmiyorum savunmak istemiyorum ama insanların bu konudan dolayı birbirlerine neler söylediklerini de biliyoruz. Zaten neredeyse 30 yaşındayız diye hep vurguladık tabiiki bir şeyler yaşamışızdır diye ben de yakınlaşma mevzusunu yanlış anladığımı uzun ilişkimde yakınlaşma da yaşadığımı da anlattım zaten ona. Çok umursuyorsa şimdi sorun çıkartsın madem. Bir de bu konuyu sormak aslında ilişkideki cinsel hayatın nasıl olacağı konusunda da biraz fikir veriyor bence. Daha önce yaşamışsan daha açık olabilirsin yaşamamış olursan belki tamamen yaşamadım ve yaşamak istemiyorum da diyebilirdim ben o anda bunu da öğrenmek istemiş olabilir. Çok ucu açık aslında. Karşındaki kişiyi tanıyorsan niyetini biliyorsan ancak anlayabilirsin.

karsi olmazsa sormazdi. benim de hayatima cok insan girdi bakireyken de degilken de. asla duymadim böyle munasebetsiz seyleri. boyle sorular normal sorular değil keisnlikle. muhtemeln siz ayrilmazsaniz o sizinle izin verdiginiz kadarini yaşayıp sonra daha eline el degmemis biriyle evlenecek.
bu konuya takilmis ki sormus. israr edip ustelememesi oyle ya da böyle ayni yataga girip kendisini tatmin edebildigi kadini kaybetmemek icindir. emin olabilirsin.
eski turk filmlerinde bile var bu tür erkekler. saf olma lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…