Ne düşünmeliyim?

disardayagmurvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
633
316
Ben 28 yaşında henüz cinsel birleşme yaşamamış biriyim. Uzun süren bir ilişkim oldu fakat yüzeysel cinsel yakınlıklar harici bir şey yaşamadık. Bunun sebebi ikimiz de çekiniktik. Sonrasında da karşıma bunu yaşayacağım birisi çıkmadı açıkçası. Güven duyacağım biriyle yaşamak istedim.

Her neyse sorun şu, şuan 6 aylık bir ilişkim var. İlişkimizin 4. Ayında falan ancak yakınlaştık birbirimize. Bu konuda temkinli davrandık karşılıklı.
İlk zamanlardan beri de hep evlilik üzerine konuşuldu. Evlilik maksatlı başladık diyebilirim. Ama görücü usulü vs değil tamamen görüp aşık olduk.
Erkek arkadaşım üçüncü ayda yine evlilik üzerine konuştuğumuz (zorunlu görevim için acil bir nikah yapmayı düşünüyorduk) bir zamanda bana önceki ilişkilerimi sordu ve yakınlaşma oldu mu dedi. Ben de uzun ilişkim harici ilişkilerimi (flört) sorduğunu düşünüp hayır demiştim. Ben ona sormadım olmuştur zaten diye. Her neyse aradan zaman geçti biz yakınlaşmalara devam ettik. Benim tavırlarımdan çekinikliğimden vs daha önce birleşme yaşamadığımı anladığını düşündüm ben hatta bir kere bunu ima da etmişti. İlk olacağı için özel olsun istiyorsun anlıyorum gibi bir şey demişti.

Geçen ay biz yakınlaştığımız sırada o parmağını biraz soktu ve ben bunu zaten mastürbasyon yaptığım zamanlarda da yaptığım için yadırgamadım hoşuma da gitti. Aradan zaman geçti bir ay kadar.

Geçen gün bana sana bir şey danışacağım soracağım ama sonra şimdi zamanı değil dedi. Ama tabii ben ısrar ettim illa ki söyle söyle diye. O da patavatsızlık ettim cidden şuan yeri zamanı değil sonra dedi. Ama ben artık aşırı merak etmiştim ve söyletmeden de bırakmadım. Neyle ilgili falan dedim. Bana farklı söylediğin bi şey olabilir mi falan dedi. Ama bunları böyle ciddiyetle söylemiyor söylemeye çalışır gibi hareketlerde söylüyor. Ama eğer farklı söylediysen soğurum çünkü yalan olmuş oluyor dedi.

O konuyu saptırmaya çalıştıkça ben daha da sinirlendim. Cinsel birleşme yaşamadığımızla alakalı bir şey olduğunu düşünüp ben daha önce kimseyle birlikte olmadım dedim bunla mı alakalıydı dedim. O da evet sen bana bunu yakınlaşma olmadı diye söylemiştin ama işte geçen parmağımı soktuğumda zarar vermiş olabilir miyim ya da yaşamadım diye yalan mı söyledin diye düşündüm ama bunu nasıl soracağımı bilemedim dedi.

Ben çok sinirlendim bir sürü şey söylerim sen nasıl bir insansın bunun derdine mi düştün vs diye. O da hayır sen yaşadım diyip yaşamamış olsaydın da yalan olurdu sonuçta sen bana bunu böyle söyledin. Ben de acaba ben mi zarar verdim ya da neden böyle diye merak ettim seni suçlamak veya yargılamak maksatlı değil sorum dedi.

Ben de ona her kadının aynı olmadığını bazısını esnek bazısının dar olduğunu. İlk ilişkide eğer iyi uyarılırsan kanama olmayacağını veya kötü bir birleşmede ikide üçte bile kanayabileceğini anlattım.

O da tamam ben bilmiyordum öğrenmek için sordum başka kime sorabilirdim ki bunu tabiiki sana soracağım falan dedi. Benim bekaret vs gibi bir derdim yok ama sana sorduğumda sen böyle söylediğin için merak ettim dedi. Kaç yaşındayız olmuş olabilirdi falan dedi.

Olmuş olsaydı napardın dedim o zaman ona göre soru sorardım kimle nasıl vs derdim daha çok şeyi merak ederdim gibi şeyler söyledi.

O an konuştuktan sonra ben onu anladım aslında ama ondan uzaklaştıktan sonra tekrar bu konuşma kafamda dönmeye başladı ve bilmiyorum sinirlerim bozuluyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum.

Yok gizem falan değil. Daha önce yaşamadığım için en azından evlilik yoluna girdiğimde yaşamak istiyorum. Hastalık vs gibi durumları kafamda sıfırlamak istiyorum. Tabulaştırmış da olabilirim kafamda ama sorum bu değil şuan.

Bakireyim demedim durumu anlatmak adına birleşme yaşamadım dedim

Olmuş olsaydı napardın dedim o zaman ona göre soru sorardım kimle nasıl vs derdim daha çok şeyi merak ederdim gibi şeyler söyledi.
Sacmalamıs.Ciddi düsündügü kadının önceki iliskisinde ki seksin neyini soracak,iyi miydi? adeleli miydi? Böyle mi..Tamamiyle hediye paketi gibi görüp daha önce ellenip ellenmedigini merak eden bir zihniyet.Tam çöp.

Böyle bir soruyu sorma haddini vermişsin saçmalamış da saçmalamış. Kimle nasılından ona ne? Saygısız. Tepenize çıkarmayın böyle saygısız adamları ya, geçmişinden ona ne?

Hayır kimle oldu kaç kişiyle oldu vs gibi sorular. Hiç sorulmaması mı gerekiyordu

Böyle bir soruyu sorma haddini vermişsin saçmalamış da saçmalamış. Kimle nasılından ona ne? Saygısız. Tepenize çıkarmayın böyle saygısız adamları ya, geçmişinden ona ne?
Evlenmeyi düşündüğümüz kişiye sormamalı mıyız bunları? Kaç kişiyle birlikte oldun neden ayrıldın vs gibi daha iyi tanımak amaçlı?

Hayır kimle oldu kaç kişiyle oldu vs gibi sorular. Hiç sorulmaması mı gerekiyordu
Bu konular senin özelin ve önceki ilişkilerinde kimle ne yasadıgın onu ilgilendirmez.Sen sormamıssın zaten olmustur diye düsündüm demissin mesela.O neden böyle düşünmüyor? Onun sormaya ne hakkı var.Mevzusunun yapılması bile rencide edici.

Bu nedir ya bırak şu uyuz herifi.kaç yaşına gelmiş kalitesiz ergenler gibi.dedikleri de yalan.yan çizmiş sen tepki gösterince.basbaya hesap soracaktı.sonra da seni yalvartıp affedecekti.sen de aman ne iyi adam beni bu halimle bile kabul ediyor diye beyefendiye kul köle olacaktın.plan buydu.öğğğ yani 30 yaşına gelmiş ama kafa 16.

Son düzenleme:
Evlenmeyi düşündüğümüz kişiye sormamalı mıyız bunları? Kaç kişiyle birlikte oldun neden ayrıldın vs gibi daha iyi tanımak amaçlı?
Bana hiç kimse kimle yaptın nasıldı gibi sorular soramaz valla sordurtmam.Sormaya kalkarsa cevabını alır sepetlenir.
Geçmişte ne yaşadıysam yaşadım kimin ne haddine? “Eline erkek eli değmemiş” bulmak isteyen yataklarda parmağımı şu kadar sokayımlar kovalamasın bir zahmet. Öyle adamın halinden tavrından belli olur.
Bu adam ergen ve saygısız.
Özeline sahip çık

Bu önemli mi şimdi.kadın evet hiç tamamen cinsel ilişkiye girmemiş ve evet vajinasına penis girmemiş.sorulan soru da bu zaten.kadın bakireyim diye namusluluk taslamıyor ki ne erkek arkadaşına ne de size? Kastedilen penisin vajinaya girmesi.ve evet girmemiş.bunu söylemiş.öpüştüğünün de çetelesini vermesin bir zahmet.gerek de yok zaten.

Yok öyle biri olmadığımı biliyor. Böyle bir durumda ona yalvarmayacağımı vs. Ki olmuş da olabilirdi hatta keşke yaşamış olsaydım da dedim kendi yüzüne. Ama beni çok rahatsız etti bu konu. Söyledim de o da sana değil de kime soracaktım ben bunu dedi. Bilmiyorum ama çok üzüldüm ya kafamdan atamıyorum bunu

Sen daha iyi tanırsın tabi de böyle bir şeyi aklında tutupnsonra da dile getirmek bana hiç normal gelmiyor

Test ettiğini düşünmüyorum benim zaten davranışlarımdan en ufak yakınlaşmada kaçmalarımdan vs anlıyordu yaşamamış olduğumu biliyordu. Parmağı da ben hissetmedim bile açıkçası öyle çok azdı yani. Ama nereden nasıl aklına böyle bir şey geldi bundan nerdeyse 1 ay sonra bunu sordu bana. Sormayı da sonra sonra dedi ama ben direttim işte dediğim gibi.

Sen daha iyi tanırsın tabi de böyle bir şeyi aklında tutupnsonra da dile getirmek bana hiç normal gelmiyor
Bana da gelmedi. Ben de çok üzüldüm çok şaşırdım. Ama işte herkeste aynı değil şöyle böyle diye anlatınca bak işte ben hiç bilmiyordum sen ne güzel anlattın falan dedi. Ben senden öğrenicem nasıl öğreneceğim başka dedi. Sana da bunu bir şey danışacağım ben mi yanlış bir şey yaptım diye düşündüm falan diye sordu. Ama işte mevzu boktan gerçekten.

Onun biraz da benim çok kendimi bu konuda kapatmam uzak durmamdan kaynaklı hani yaşadıysan benimle neden yaşamıyor gibi bir düşüncesi olduğunu düşündüm ben. Çünkü o istiyor aslında ama ben uzak duruyorum.

Ama nereden nasıl aklına böyle bir şey geldi bundan nerdeyse 1 ay sonra bunu sordu bana.
Olsaydı da sorularım degisirdi farklı sorular sorardım deyip durumu iyimserlestirmeye calısıyor Böyle konuların ciddi düsünülünce sorulması normallestirilmemesi gerekli.
hani yaşadıysan benimle neden yaşamıyor gibi bir düşüncesi olduğunu düşündüm ben.

İliski yasamışsın diyelim ve simdikinde istemiyorsun bu yine onu ilgilendirmez.İliskinizin yakınlasma boyutunu önceki iliskilerindeki hareketlerine göre onda öyleydi bende de böyle olacak diye düsünmesi ayrı itici olurdu.Her iliskinin dinamiği farklıdır sonucta.
Benden sana abla tavsiyesi; sevgilinle geçmiş yakınlasmalarını konusma.Bu haddi de verme.İyimserlikle sordugunu sanıp sonradan yüzüne vuruldugunda çok üzülürsün.Bunu gercekten umursamayan adam ne öncesi ne sonrası konusunu etmezdi.

Adam fazla uyanık sizde fazla iyi niyetlisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…