Nasıl yeniden ilgisini kazanırım?

Ne saçmalıyorsun cidden ya ? Bence ciddi anlamda senin kafa yapini biraz gevsetmen yahut değiştirmen gerek. Oturp sana evin içinde gündelik yaşantımdan bahsedecek değilim. Kendini bu konuda germiş biri vardı ve herkes gibi örnek verdim kendimden. Rica edicem şu sığ kafalarla kimsenin yazılarına gidip yorum yapmayın rahatsız oluyorum . Seni hiç ilgilendirmeyen birinin yorumunu yargılamak sana göre yanlış değilse senin sorunun daha büyük demektir.

Daha nereye yazayım bilemedim ama yorumumu yazdigim gibi algilamayip istedigi yere götürüp iyilik meleği ahkamligi kesmeyi bırakın. Çok sinirlendim şuan. Çocuğum için endişe etmişler bilmem ne ne yasadigimi ya da ne niyetle yazdığımı ben biliyorum. Sizin niyetlerinin ortada. Yorum yapmak zorunda değilsiniz

Herhalde siz de lohusa depresyonu yaşadınız , keşke yardım alsaymışsınız çok sağlıklı görünmedi bunlar. Belki hala atlatamadınız bir profesyonelle görüşmeyi düşünün bence.

cok sınırlendım okurken ya. Anne degılım evlı degılım ama gercekten bu kafa yapısında bı cocuk buyutmek korkunç
Kızımı kendime rakip görmedim lohusalık taki düşüncelerimi yazdım. Algılama sorunu var herkeste sanırım. Sinirlenince çocuğuna canavarlaşan kim varsa ya da kendi sorduğu soruları unutan kim varsa şuan burda bana akıl vermiş. Allah akıl versin kimse de yazmak istediğim gibi okumamış

Asıl sen ne saçmalıyosun bi yazdıklarını oku istersen. Sağlıklı bi kafa yapın olsa, eşim benle ilgilendiğinde kızım eşimden uzaklaştı gibi çıkarımlar yapmazdın. Gerçekten böyle olduysa oturun bi sorgulayın aile içindeki rollerinizi.
Kime ne yorum yapacağımızıda size soracaktık, bakın herkes tepki vermiş size bir iki kişi değil. Herkes yanlış bi siz doğrusunuz.
Sığ olmayan kafa yapısındaki kadın kendi kızına kara büyü gözüyle bakıyor.

Herhalde siz de lohusa depresyonu yaşadınız , keşke yardım alsaymışsınız çok sağlıklı görünmedi bunlar. Belki hala atlatamadınız bir profesyonelle görüşmeyi düşünün bence.
Aynen de lohusalık durumu yaşadım. Onları anlattık zaten ama fazlasıyla yanlış anlaşılmış iğrenç yorumlar var. Kişi yasadigi gibi yazar bende canım ne istediyse özgürce yazdim. Yardım almami gerektiren bir konu yok benim eşim her babanın 3 katı fazlaydı kızımıza karşı önceleri bende burdayim derdim beni de öp bana da canım karım de vs. Ama bunları hep gulerek yaşardık. Eşim babalığı erken hissetti ama kizimiza bakma konusunda hep kaçmıştır 21 aylık şuan benim meleğim ve babasına karşı bana olduğu gibi olsun diye ne sabırlar gösterdim . Yorumum tamamen istenildiği gibi okunmus çok yazık.

Allah aşkına yorumum neden bu kadar saçma bir şekilde farklı anlaşılmış anlamadım. Bolca emoji koymadım diye ve gelişi güzel yazdık diye mi ? Sanane benim evimden ve cocugumdan.
Hayır? Alakası bile yok kurdugunuz cumlelerden kelımelerden. Kocanız mesela kara büyü yapmısım kendıme kız dogurarak dıye betımleme yaptıgınızı bılse ne der? bir evlada bunu demek kolay mı? emojıyle alakası yok

Eşim benle ilgilendiginde kızım benden uzaklaştı diye bir şey demedim ? Tamamen istediğiniz gibi okuyorsunuz işte. Eşime bende burdayım dediğimde bana doğru ilgi gösterdiğinde bu sefer kızım babasiyla eskisi gibi uyumadı babasıyla değil benimle ilgilendi eşim bu sefer kızım benimle ilgilenmiyor deyip üzüldü bende durumu eski haline getirdim bırak dedim ben ilgisiz kalayım baba kız aşk yaşasınlar. Bakın ben uzunca yazmadım kısa kestim diye saçma sapan anlaşılıp okundu olan bu. Sonuç olarak ne yazarsam yazayım okudugnuzu biliyorsunuz açıklama yapmak istedim her ne kadar plaket takilmayacagini bilsemde . Zira evimde ne yaşandığını ne olduğunu ne niyetle yazdığımı değil kendi istediğinizi anlamissiniz.

Yani yüz yüze gelinmediği sadece yazılı iletişim olduğu için yazınız sanki kızınıza karşı öfkeniz varmış gibi anlaşılmış. Eşinizden ilgi beklemekte garip bir durum yok tabii

Tamamen espri idi. Espri yapmak istediğimi anlamak yerine psikolojimi sorgulamak nedir ? Gerçekten burada yanlış yorum mu kolluyorsunuz ? Ayıp yahu neyin içine düştüm sacmalamayin

Yani yüz yüze gelinmediği sadece yazılı iletişim olduğu için yazınız sanki kızınıza karşı öfkeniz varmış gibi anlaşılmış. Eşinizden ilgi beklemekte garip bir durum yok tabii
Aslaaaa. Kesinliklikle anlıyorum sizi ama o anın esprisi idi. Benim beynimde tümörler var anne olamadım ben yıllarca kızım gelince yaşadığım mutluluğu unutamam her namazimda dua ederim Rabbime. Çok yanlış anlaşıldım ve herkes istediği gibi yorumlamış çok üzüldüm. Kızım 21 aylık ve inanılmaz hareketli ben ona yaramaz diyenlere bile öyle değilde hareketli diyelim derim.

14 günlük anayken kocanın ilgisinin derdine de düşemezsin be ablacım ya. Bir soluklan önce.

Bu nasıl betımleme ya? İyi misiniz siz? El kadar cocuklar ıcın sanslısın oglun olmus falan ben kendıme kara büyü yapmısım falan korkunc gerçekten
Ay her yere yazdım çok yoruldum tamamen yanlış anlaşılma hiç biri okuduğunuz niyetle yazılmadı sadece bu kadar :)

Bu nasıl betımleme ya? İyi misiniz siz? El kadar cocuklar ıcın sanslısın oglun olmus falan ben kendıme kara büyü yapmısım falan korkunc gerçekten
Kız Monica istediğin gibi okuma delirtme beni. Bak bu son yorumum olsun kızıma aşığım kocama da. Yıllarca çocuk beklemiş biri olarak bir şey yazdım diye ne bu böyle. Eşimin kızıma olan aşkı o büyü yanlış anlamayın artık. :)

O yüzden kocanız da uyumayınca çocuğa canavar bu der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…