Nasıl yeniden ilgisini kazanırım?

Merhaba ben 27 yaşında 1 seneyi geçmiş güzel bir evliliği olan biriyim. Eşimlebirbirimizi gerçekten çok severek evlendik. İkimizde karakter olarak çok benziyoruz zaten aynı burcuz bu yüzden de gayet eğlenceli anlayışlı romantik bir ilişkimiz ve evliliğimiz var. Ancakben yeni doğum yaptım ve artık lohusalıktan mıdır yoksa gerçekten öyle mi bilinmez danki eşimin bana karşı ilgisi azaldı. Yani ilgisi azaldı demiyim de o eski romantikliği yok gibi geliyor bana. Ben bunu hamileyken de bi ara düşünmüştüm günlerce kafama takmıştım ama sonra o düşüncem geçti hormonlarıma bağladım. Neyseama şuan yine aynı düşüncelere girdim. Bu arada doğum yaptıktan sonra kendimi salmadım aksine kilo verince güzelleştim kocam ilk günler bunu fazlasıyla dile getirdi. İşin özü ben bu adamın benim üzerime düşmesini nasıl sağlarım? Sorduğumda bana ben aynıyım sadece baba olduğum için bi ağırlık geldi ve sevgimi bölüştüm oğlumla diyo. Lütfen aklınıza yada içimi ferahlatıcak bişeyler söylemenize ihtiyacım var :KK43: ( bu arada 29 eylül doğum günü ilgisini kazanmak için doğum gününde de bişeyler yapma fikirlerine açığım)
Hemen bi dansoz kiyaafeti al, şöyle bi paşa sofrası hazirla o rakisini yudumlarken sen raks yaparsin ilgisi artar sana 😌

Ay kimse demiş mi bilmiyorum ama terazi burcu olduğunuzu duyunca hah dedim tam bir Terazi burcu konusu "esim beni hala güzel buluyor mu?". Allah iyiliğinizi versin.

Merhaba ben 27 yaşında 1 seneyi geçmiş güzel bir evliliği olan biriyim. Eşimlebirbirimizi gerçekten çok severek evlendik. İkimizde karakter olarak çok benziyoruz zaten aynı burcuz bu yüzden de gayet eğlenceli anlayışlı romantik bir ilişkimiz ve evliliğimiz var. Ancakben yeni doğum yaptım ve artık lohusalıktan mıdır yoksa gerçekten öyle mi bilinmez danki eşimin bana karşı ilgisi azaldı. Yani ilgisi azaldı demiyim de o eski romantikliği yok gibi geliyor bana. Ben bunu hamileyken de bi ara düşünmüştüm günlerce kafama takmıştım ama sonra o düşüncem geçti hormonlarıma bağladım. Neyseama şuan yine aynı düşüncelere girdim. Bu arada doğum yaptıktan sonra kendimi salmadım aksine kilo verince güzelleştim kocam ilk günler bunu fazlasıyla dile getirdi. İşin özü ben bu adamın benim üzerime düşmesini nasıl sağlarım? Sorduğumda bana ben aynıyım sadece baba olduğum için bi ağırlık geldi ve sevgimi bölüştüm oğlumla diyo. Lütfen aklınıza yada içimi ferahlatıcak bişeyler söylemenize ihtiyacım var :KK43: ( bu arada 29 eylül doğum günü ilgisini kazanmak için doğum gününde de bişeyler yapma fikirlerine açığım)
Bacım sen yeni doğum yapmış insansın lohusalığını bı yaşa. Bırak kocan sana birşeyler yapsın. Bu kadar uğraşma boşver

daha 1 senelik evlisiniz 3 ayda hamile kalmışsınız hemen keşke biraz evliliğin tadını çıkarsaydınız acele acele bebeğide bağlamak için mi yaptınız ? adamı eve :) zayıflık konusuna gelınce benım kuzenımde aynı doğurdu geldi (hipertriodi var) 1 ay çinde doğum yapmamış gibi oldu inanırım yani bünye ile a

daha 1 senelik evlisiniz 3 ayda hamile kalmışsınız hemen keşke biraz evliliğin tadını çıkarsaydınız acele acele bebeğide bağlamak için mi yaptınız ? adamı eve :) zayıflık konusuna gelınce benım kuzenımde aynı doğurdu geldi (hipertriodi var) 1 ay çinde doğum yapmamış gibi oldu inanırım yani bünye ile alakalı
Siz sanırım evlenince kocanızı bağlamak için çocuk yapıcaksınız. Bolşans :)

X