Nasıl yeniden ilgisini kazanırım?

Neden ilgisini kazanmak için uğraşıyorsunuz? Anneliğin tadını çıkarın bence ve baba olmasina izin verin. Aranız zamanla düzelir aile oldunuz belki alışmaya çalışıyor eşiniz. Yine de telefonunu filan karıştırın bence birşeyler arayın yani ben olsam öyle yaparım. Ama belli de etmeyin.

Kızınızı rakip görüyorsunuz resmen. Hiç sağlıklı bir bakış açısı değil. Büyürken neler yaşayacak diye endişe ettim.

Aman Allahım ne kadar hastalıklı bi düşünce yapınız var Allah el kadar çocuğu sizin bu hastalık dolu düşüncelerinizden korusun

Şimdi karı kocalık zamanı değil ki. Birbirinizi rahat bırakın ki bebeğinize adapte olun ilk 2 ay zaten. Sonra normale kendi kendine dönüyor. Sevgi azalmıyor, sadece şu an sırası değil yani kocişinizin ilgisinin. Bebeğinize odaklanın bence daha çok küçük. Her şey düzene girer

kocamda kocam..

Konuya bir yorum yapamayacağım ama 29 Eylül benim de doğum günüm, 29 Eylül doğumlu terazileri üzmeyin, bizler çok minnoş insanlarızdır.

Ben ne okudum az önce

Tamamen lohusa kafası yaşıyosunuz, normalde yeni annelerde yetersizlik duygusu bebek üzerinden olur sizde eş üzerinden olmuş doğum sonrası ilk 3 ay, 4. Trimester olarak kabul edilir, bebeğin size yapışık bol sütlü memişli geçirmesi gereken dönem, bu dönemde eşinizin derdine düşmeyin adam baba olmuş daha 14 gün olmuş bi bırakın oda tadını çıkartsın. Bu kadar ilgi aşk düşünüp hemen hamile kalmışsınız, bundan sonra karı koca bireysel takıldığınız zamanlarda azalacak, ilişki bambaşka boyuta evrilecek, buna alışmaya başlayın şimdiden.
Önce anne baba olmayı düzeni oturtmanız lazım ki ileride ilişkinizde zarar görmesin

Lohusayken eşi boğazlamak ister genelde kadınlar ama. Sizinki değişikmiş. Ben daha doğurmadım bazen durduk yere eşimi boğasım geliyor. Lohusalıkta hiç takacağımı sanmıyorum eşimi. Siz de bebeği düşünün daha 14 gün olmuş bi izin verin kendinize.

Kızını kendine rakip görüp, baba kız aşkı güzellemesi yaparak iyi laf ettim sanıyosunuz. Bu ne biçim bi kafa yapısı yazdıklarınıza benzetmelerinize bi bakın. Benimde kızım var babasınada çok düşkün, eşimde kızına düşkün çünkü “evladı” .Banada düşkün çünkü “eşiyim”. Sizin eşiniz kızını sevdiğinde sizden ilgisini kesiyorsa yada bu tam tersi oluyorsa ciddi sorunlarınız var demektir, kızınızın verdiği tepkilerde (birden babasıyla uyumak istememesi, sakinleşmemesi) ne kadar sağlıksız bi ortam olduğunun kanıtı olmuş.

Evlenir evlenmez çocuk sahibi olduğunuz için bu hisler muhtemelen. Daha evliliği ve karı koca olmayı anlamadan anne baba olmuşsunuz.

Ben uzun süre gazı, kusması, beslenmesi derken o kadar çok bebeğime odaklanmıştım ki konunuz çok enteresan geldi.

cok sınırlendım okurken ya. Anne degılım evlı degılım ama gercekten bu kafa yapısında bı cocuk buyutmek korkunç

Ben sizi anlıyorum , çocuktan önceki hayatınız gelmezse diye korkuyorsunuz bu da çok normal. Ben de doğumdan sonra salonda bana yatak yapılmıştı orada yatıyordum diğer koltukta annem veya kayınvalidem yatıyordu geceleri bana yardımcı olmak için ben eşimle yatsam ona sarılsam bebekle odamıza geçsek diye bekliyordum. Halbuki gece annelerin bana yardımcı olması çok iyi oluyordu , rahatça kalkamıyordum , bebeği alamıyordum çünkü. Fakat o sıra o hisse de ihtiyacım vardı. Bu korkular yersiz ama . Doğum yapalı da daha çok olmamış. Bebekli hayata alışınca , düzeniniz oturunca her şey normale döner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…