Nasıl tepki vermeliyim? Sinirliyim.

adam sen beğen gidip alayım demiş. daha ne? el ele olunca ne oluyo anlamadım iki de bir ele ele bakmak varken demişsiniz. eşyaya bu kadar anlam yüklemeyin ya. yeni gelin evi mantığından çıkın. insna oturacak oraya. gidip ele ele baksan ne bakmasan ne. beğen alsın geç işte.

Ne kadar çok el ele demişsiniz
Herşey el ele olmuyor maalesef
Ama yeter ki gönül birliği olsun bu önemli

Ablam nisanliydi.dugune yakin evi tutulmustu..bizlerde ablamin beyaz esyalarini mutfak esyalarini ceyizini hazirladik uc saat mesafe var arada. birgun enistem kv kayinbaba hep birlikte gitmisler tum yatak odasi yemek odasi salon takimi oturma gurubunu almislar ablamin haberi bile yok.biz oraya gidince birlikte alicaz saniyorduk.enistem citlatmamis bile ablama.ablam uzuldu tabi.kbaba gelin gelince hazir dosenmis eve gelsin isle ugrasmasinlar diye dusunmus.aldiklari esyalar gayet kaliteli ve guzeldi.ancak ablam 7 yil sonra sirasiyla hepsini degistirdi kendi zevkine gore dosedi.
Siz de durum farkli daha nisan yok birde ben koltuklara oturmadan anlamam rahatligini.

İnternetten beğendiğinizi de gidip göremeyeceksiniz muhtemelen..biz de bir haftadır bakıyorız. Netten beğeniyoruz gidiyoruz mağazaya o ürün mağazada yok yaptırıyorz falan diyorlar. Zaten nette o kadar çeşit var ki hangi biri sığsın mağazaya. Hele Bursa ya giderseniz orda da beğendiğiniz olmazsa yine dokunamazsınız. Ben daha beğendiğim modeli göremedim mağazada

Sen olmadan babasıyla birlikte gidip alması kabul edilecek bir şey değil tabiki, ben olsam onu ben de asla kabul etmem. Ama sen beğen o zaman ben gidip alayım demiş, bu gayet iyi bişey . Sen annenle git, beğen, o gitsin alsın en güzeli bence. El ele gezmenin ne anlamı var ki :)

Canim zaten istedigin olsun git sec resmini at alacam diyor o isten cikamiyor bende hafta sonu cok yogunum daha nişan yok alacam erkenden diye tutturdu. Birlikte kac kere gidip baktik ama ben begenemedim. Aceleye geldi simdi de. Sacma ggeliyor tek basima gidip secip resim atmak

Canim ben cok guvenilir bir yerden buldum konustuk gelip bakabilirsiniz bu ürün magazamizda var dediler iste :-(

Konuscaz bugün :-(

Canim zatenben begenmeden onayim olmadan alamaz senin zevkine gore alacam sen begen resim aatdl diyor gidop alayim diyor ama aceleye geldi. Zaten öyle bir sey yapsalar atarim o kapasitem mevcut valla

Bence karşılıklı olarak birbirinizi tam olarak tanıyacağınız dönem bu dönem. Şu an yaşadığınız iletişim bozuklukları vs hepsi çok mühim.
Evlilik öncesi,
iyi değerlendirin.

Ay düşünmen yeter sag ol ya ben Bursa mobilya ya takigim

Git ne istiyorsan beğen o zaman . Oda ödeme planını ona göre yapmış anlaşılan. Zaten bu nişan ıvır zıvırıkları stres yapıyor çiftlerde erkeklerde çok gelemiyor bu alışveriş muhabbetine. Ayın 15 ine kadarda vakit var bence bi bak belki çok beğeneceğin şeyler çıkacak karşına

Ay ben böyle olsa cok üzülürdum sanirim ama bu kadarina cesaret edemezler bunlar.

Konusacagim bugun hala diretirse gidip alacağım. Belki degismistir karari. İki gündür konusmadim pek.

Git yataş a yada doğtaş a çok tarz mobilyalar var. Aşırı pahalıda değil bana göre. Ben doğtaş tan döşedim evimi spor sevdiğim içinde gönlüme göre oldu.
Avangart klasik seviyorsan heryerde doluu. Ben spor bulamıyordum evimi kurarken diyorlardı şimdi herkes klasik avangart yada romantik modelleri seviyor.

Ben 1 haftada evimi kurdum işim dolayısıyla şehir dışındaydım. Mobilyaya 3 gün gezdik 3. Gün aldık kafana takma bence sevdiğin tarzı belirle beğen alsınlar. Eşya bu senle mi yaşıyacak 10 sene sonra değiştirmek isteyeceksin.

Ona olmaz demissiniz size sen sec alayim o zaman demis hala el ele almak falan da filan da. 15 inde zam gelecekmis el ele almasaniz ne olur yani?

nişandan sonra alın eşyaları.
bence de çok acele ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…