Nasıl tepki vermeliyim? Sinirliyim.

Git yataş a yada doğtaş a çok tarz mobilyalar var. Aşırı pahalıda değil bana göre. Ben doğtaş tan döşedim evimi spor sevdiğim içinde gönlüme göre oldu.
Avangart klasik seviyorsan heryerde doluu. Ben spor bulamıyordum evimi kurarken diyorlardı şimdi herkes klasik avangart yada romantik modelleri seviyor.

Ben 1 haftada evimi kurdum işim dolayısıyla şehir dışındaydım. Mobilyaya 3 gün gezdik 3. Gün aldık kafana takma bence sevdiğin tarzı belirle beğen alsınlar. Eşya bu senle mi yaşıyacak 10 sene sonra değiştirmek isteyeceksin.
Ben de avangart ya da klasik istiyorum

Ona olmaz demissiniz size sen sec alayim o zaman demis hala el ele almak falan da filan da. 15 inde zam gelecekmis el ele almasaniz ne olur yani?
Hayatimdaki ilk özel mutluluklarin bu sekilde aceleye gelmesini istemiyorum zam gelecek diye apar topar esya almak sacma geliyor sonuçta elli kere esya almayacagiz

Ben de avangart ya da klasik istiyorum
Tamam ozaman daha kolay bulursun. Mobilyacılar genelde toplu bi yerde olurlar 2 günde netleşir kafanda. Şuan ötv indirimi var sanırım devletin yaptığı o bitecekse ondan ayın 15 ine kadar demişlerdir. Beyaz eşya nisan ayına kadar mesela beyaz eşyanızıda alın derim

Tamam ozaman daha kolay bulursun. Mobilyacılar genelde toplu bi yerde olurlar 2 günde netleşir kafanda. Şuan ötv indirimi var sanırım devletin yaptığı o bitecekse ondan ayın 15 ine kadar demişlerdir. Beyaz eşya nisan ayına kadar mesela beyaz eşyanızıda alın derim
O beyaz eşyalari da alayim demisti ben gerek yok sonra demistim simdi mobilyaya taktı

O beyaz eşyalari da alayim demisti ben gerek yok sonra demistim simdi mobilyaya taktı
Bence onuda alın. Beyaz eşya hep aynı marka belirledikten sonra inoks yada beyaz hangisini istiyorsanız alıverirsiniz. İndirimlerden faydalanmak sizin yararınıza olur anladığım kadarıyla nişanlınız ödiyecek. Alırsınız ödenir mağazada kalır. Hatta sonra buzdolabında ölçülerde sorun olursa fark verip değiştirebilirsinizde. Kimi evlerde yer geniş oluyo xl dolap alınıyor. Zaten bi buzdolabında olabilir böyle bişey gerisi standart

Hayatimdaki ilk özel mutluluklarin bu sekilde aceleye gelmesini istemiyorum zam gelecek diye apar topar esya almak sacma geliyor sonuçta elli kere esya almayacagiz
Bazen aceleye gelmesi iyi olur :) bekledikce zarar edenleride çok gördüm. Eşyayı kadın beğenir zaten oda beğen onu alıcam demiş ne güzel işte kendi zevkinize göre alırsınız

Arkadaslar Merhabalar,
Öncelikle şunu belirteyim, nişanlı değilim. Ama bu yaz düşünüyoruz ve nişanla düğün arasındaki mesafeyi kısa tutmak amaç. İste adetlerden dolayı, ziyaretler vs.
Erkek arkadaşımla konuşup evde kadınlar daha sorumluluk sahibi olduğu için zevklerimizde uyuşmadığı için (ortak bir kanaate varamayız) evi benim zevkime göre döşemeye ama oturma odasını da erkek arkadaşımın zevkine göre döşemeye karar verdik. Neyse gezerken falan hazırlık olsun sıkışmayalim diye eşyalara bakmaya gidiyoruz modellere vs. Benim internette Bursa' dan çok bbeğendiğim bir takım var. Düğün paketi şeklinde. Eger olmazsa Bursa ya gidelim buradan bulamazsak bizim alacağımız mmiktarla seninkini birleştirip paket şeklinde bu bbeğendiğimi alalim dedim olur dedi. İşte dünden önceki gün bana mesaj attı, babam mobilyalara bakmis katalog almis hafta sonu babamla bakmaya gideceğiz, sen bana beğendiğin tarzin resimlerini at dedi. Tamam siz bakarsiniz uygun yerlere almadan benimle birlikte gider alirsin nasil olsa hemen alinmayacak dedim. Bana hemen alacagim dedi sasirdim neden dedim ayin 15 inde zam gelecekmis babamla gidip alacagim senin attigin resimlere göre dedi. ÖÖyle sey mi olur, el ele birlikte dokunmadan ben görmeden bu nasil bir mantik dedim. İnternetten attigini sanki gorecektin dedi. Ama bizim bulundugumuz ilde bu ayrica gidip gorelim demedik mi dedim. Uzatmayalim konuyu senin istedigin gb olacak resimlerini atacagim dedi. Aksam bizim ev kalabalıkti bu konular konusulurken ben de tam net konusamadim. Boyle bir seyi kabul etmem almayin mobilya falan boyle bir saçmalık olmaz dedim. Tartıştık. Hafta ici birlikte gidip bakalim dedim, yeni imalata gecildigi icin cikamam dedi cizimlerim var dedi cok yogun dedi sen gidip baksan secsen bende gidip alsam dedi. Ben iyice bir garip oldum, el ele birlikte secmek varken olur mu dedim. Alacağım diye tutturdu. Sabah uyandiginda günaydın ise gidiyorum ben falan yazdiktan sonra ben uyandim dün olanlara canim sıkkın dedim. Tamam sen bakarsin dedi aliriz dedi tam anlamadim cok yogun oldugum icin de bu konuyu bugun se konusamadik aksam da nasil tepki verecegimi biledigim icin sonra konusalim canim sıkkın dedim. ayin 15 ine ne kaldi ki illa alacagim diye tutturursa ne yapayim? Siz nasil tepki verirdiniz? Cok aceleye geliyor.
sacmalamışsın.
kocan aolacak adam cok kötü ne alabilir ki ? hadi aldı diyelim o senin kocan oalcak ya.
ben senin gibi asla olamam. sana akıl da veremem.
benim eşim ne isterse alır sevmedigim şeyde cıkar ama o sevdigi için begendigi için asla sesimiz cıkartmam.
kalbimizi kırdıgımıza degmez.
yeni evlenicem ilk evim ama ama dersen de benimde ilk evliligimdi.
tarzlarımız aasla uymaz. ama eşim begendi ise sorun yoktur.
evi dçşerkende o alacaksa alacagı şeye o kadar vermiştir. ben alacaksam ben karar vermişimdir.
birlikte bile alışverişe cıkmadık. bir tek ben ikimizin gittigi alışveriş yatak ve baza alışverişi oldu. evi biz yaptırdık ve gööme dolap koydurduk. bazayı vben yatagın parasını o ödedi.
bazaya o karışmadı secitigi yataga ben karışmadım.
mobilyayı ellesen ne oalcak hiç birşey..

İşte sinirden gerekirse evlenmem o esyalari da almam dedim. Babasi issiz ya benimki öödeyecek de paralari gitmis dolasmis fiyatlari öğrenmiş katalog falan almis mis mis da. Zam gelecekmis de. Gelirse gelsin dedim. Bursa uzak malesef ve daha nişan yok ya ailem dertlerine ne oldu der. Kabul etmeyecegim kesinlikle
sen evlenme.

o zaman lütfen yaza dügün demeyin. seneye erteleyin dügünü..ne var ki...rahat rahat istedigimniz gibi alırsınız herşeyinizi..

sacmalamışsın.
kocan aolacak adam cok kötü ne alabilir ki ? hadi aldı diyelim o senin kocan oalcak ya.
ben senin gibi asla olamam. sana akıl da veremem.
benim eşim ne isterse alır sevmedigim şeyde cıkar ama o sevdigi için begendigi için asla sesimiz cıkartmam.
kalbimizi kırdıgımıza degmez.
yeni evlenicem ilk evim ama ama dersen de benimde ilk evliligimdi.
tarzlarımız aasla uymaz. ama eşim begendi ise sorun yoktur.
evi dçşerkende o alacaksa alacagı şeye o kadar vermiştir. ben alacaksam ben karar vermişimdir.
birlikte bile alışverişe cıkmadık. bir tek ben ikimizin gittigi alışveriş yatak ve baza alışverişi oldu. evi biz yaptırdık ve gööme dolap koydurduk. bazayı vben yatagın parasını o ödedi.
bazaya o karışmadı secitigi yataga ben karışmadım.
mobilyayı ellesen ne oalcak hiç birşey..
Yoo sacmalamadim tek ttarafin secmesi sacma. İki kisi yasayacagiz o evde. Oturma odasini da erkek arkadasim doseyecek. Burada sorun kimin sececegi degil acele gelmesi bu hafta alalim diye tutturmasi arada nisan yokken. Yani bu hafta da olsa sonraki haftalarda da olsa ben sececegim oturma odasini da o sececek. Diger turlusu tek tarafin secmesi de sacmalik bence. Öyle sey mi olur asla kabul etmem. Bu erkek egemeni düşünce tarzina da karsiyim kocam begenirse ben de begenirim gibi niye begeneyim mecbur degilim ki.e

Ya su yorumlariniza bir dikkat edin insanca fikir soruyorum burda bircok insan da bana fikir veriyor ccoguda hak verdu dusuncelerini soyledi. Ne kadar alakasoz yorumlar bunlar konuyla ne alaka. Hem eevlenip evlenmeyecegim sizin karariniza kalmadi. Cidden azicik uslubunuza dikkat edin yoksa bildirecegim.

Yoo sacmalamadim tek ttarafin secmesi sacma. İki kisi yasayacagiz o evde. Oturma odasini da erkek arkadasim doseyecek. Burada sorun kimin sececegi degil acele gelmesi bu hafta alalim diye tutturmasi arada nisan yokken. Yani bu hafta da olsa sonraki haftalarda da olsa ben sececegim oturma odasini da o sececek. Diger turlusu tek tarafin secmesi de sacmalik bence. Öyle sey mi olur asla kabul etmem. Bu erkek egemeni düşünce tarzina da karsiyim kocam begenirse ben de begenirim gibi niye begeneyim mecbur degilim ki.e
heh yazdıgımı böyle anladın...
ben senin analdıgın gibi biri degilim. erkegim ne derse o olur demiyorum.
o secse ne olacak diyorum. kalp kırmaya deger mi? diyorum.
ayrıca senin secme hakkın bile yokmuş. nişanlı bile degilsin. önce nişan yüzügünü tak parmagına sonra mobilyayı seceyim de. lütfen...

heh yazdıgımı böyle anladın...
ben senin analdıgın gibi biri degilim. erkegim ne derse o olur demiyorum.
o secse ne olacak diyorum. kalp kırmaya deger mi? diyorum.
ayrıca senin secme hakkın bile yokmuş. nişanlı bile degilsin. önce nişan yüzügünü tak parmagına sonra mobilyayı seceyim de. lütfen...
Neden secme hakkim yok off cidden size laf yetistiremeyecegim o kadar farkli yorumlar yapiyorsunuz ki konumla bile alakasi yok. Biz anlastik diyorum bbenim secmemi isteyen o. Oturma grubunuda o sececek. Gidip alsa da tek basina benim istediklerimi alacak. Sorun bu degil secme konusuna ne kadar taktiniz. Olay 1 hafta icinde aceleye getirmesi. Ayrica evlenecek olan benim ne demek secme hakkim yok. Nisan olunca mi secme haklim olacak. Cidden cok sacma bir düşünce.

Ya su yorumlariniza bir dikkat edin insanca fikir soruyorum burda bircok insan da bana fikir veriyor ccoguda hak verdu dusuncelerini soyledi. Ne kadar alakasoz yorumlar bunlar konuyla ne alaka. Hem eevlenip evlenmeyecegim sizin karariniza kalmadi. Cidden azicik uslubunuza dikkat edin yoksa bildirecegim.
kötü birşey yazmıyorum. fikrimi beyan ediyorum. siz farklı yerele cekiyorsunuz.

X