Nasıl tepki vermeliyim? Sinirliyim.

Daha nisan bile yok zam gelmeden alma derdine mi dusmusler iyi dusun canim cimri insanlar hic cekilmiyo simdi anlamazsinda evlenince cok iyi anliyorsun
Canim aslinda erkek arkadasim hic cimri degildir tersine eli cok deliktir ama ailesinden yardim gelmeyince tek yükleniyor uzasin istemiyor cevreden is yerinden falan da al diyorlarmis aman ya o kadar sinirliyim ki acele acele simdi benim istedigim modeller biraz tuzlu olunca zam gelince daha tuzlu olur istedigini de almak istiyorum falan diye aciklama yapiyor ben ne yapacagimi bilmiyorum cidden :-(ir

ALLAH tan bir mani cikmazsa ayrilmayiz insaALLAH. Cok şükür cok büyük sorunlarimiz yok. Bağlı bir ciftiz ama işte dedigin gb belki de almasına musade etmeliyim. Bir de benimki alisik degil boyle seylere stres oluyor aceleci davraniyor.

Canim onemli olan esya degil zaten cimri olmadigina eminsen iyi benim eski esimde eli cok acik gozukuyodu evlenince cok cimri cikti esyaya bende senin gibi cok onem veriyrdum hayal ediyordum cok onemli degil esya

Canim onemli olan esya degil zaten cimri olmadigina eminsen iyi benim eski esimde eli cok acik gozukuyodu evlenince cok cimri cikti esyaya bende senin gibi cok onem veriyrdum hayal ediyordum cok onemli degil esya
Canim soyle deyim yemege gideriz mesela ben burasi pahali derim olsun der oder. Cicek alma solup gidiyor derim yine alir. Parasi az olur ben birsey begenirim alayim mi der. Sadece bana karsi degil benim kardesime borc vermis 2milyar. Hala istemedi bana al sen harca diyo durumu da çok mukemmel degil. Annesi de der eli cok açık biraz birikim yapsin diye. İste bana cok para harciyor istesek de istemesek de gidiyor yani yanindayken sigarami bile alir param olsa da haslık vermeye kalkisir. Eskiden ben okurken kitaplarimi falan alirdi goturup maddi durumum iyi oldugu halde. Bu sekilde birikim de yapamiyor o yuzden en azindan esyalari alayim diyor parayi zor biriktirdigi icin. Ben ona gore daha tutumluyum. s

Ha iyiymis cnm o zaman sorun yok bosver katoligdan begen alsin nolcak zaten resimde az cok anlasiliyor beraberde gelinlige baska seylere bakarsiniz mutlu ol yeter :)

Ha iyiymis cnm o zaman sorun yok bosver katoligdan begen alsin nolcak zaten resimde az cok anlasiliyor beraberde gelinlige baska seylere bakarsiniz mutlu ol yeter :)
Bugun iste tamam 1 ay icinde aliriz falan zzamlanir ama ne yyapayim dedi. Alsak iyi olurdu falan dedi sonra benim dediklerimi kabul etti. Simdi de ben kiyamadim kataloga bakalim mi diyeceğim.

Ay ne yaptin peki ben düşünemiyorum nasil tepki verecegimi düşünmek istemiyorum :-(
Başka şehirde olduğum için zaten göremeyecektim ama whatsapptan gittikleri evleri çekip atıyorlardı, ben de bu olmaz, bu olabilir vs diyordum. En son akşam arayıp aldık dedi, fotoğrafını bile görmedim. Hala söylenirim, evi bile ben görmeden aldın diye.

AAldiklarini da atsalarmis whatsaptan keske en azindan biraz daha oluru varmis

Kizlar konuştuk beyaz esya alacak. Fırın, buzdolabi, mikrodalga, televizyon, derin dondurucu

Kizlar konuştuk beyaz esya alacak. Fırın, buzdolabi, mikrodalga, televizyon, derin dondurucu
vest. ile başlayan markadan almayın. arç... veya bek. markalarını tavsiye ederim..
siem.. veya boş marka olan da iyidir.
ben vest.. çam. mak. aldım. 6 ay içinde 1 kere makine yandı - 1 kerede motor kayışı koptu. ve ürünü değiştirmek istedim. servis ve merkesin cevabı : üründe değişilik yapılacak bir durum yok tamir ediliyor dendi. şimdi de çamaşır parcalıyor. gene alın mak. dedim. tamir edecegiz dediler. ve inan şikayet etmedigim hiçbir yer kalmadı. bir bahane bulup makineyi geri almıyorlar.

Daha ortada fol yok yumurta yok bu ne acele?
Evleneceğiniz kesin mi? O zaman neden nişan yapmıyorsunuz? Şimdi nişan yapmayan düğünü ne zaman yapar ki? Düğün zamanında şimdiki mobilyaların kat be kat güzelleri çıkar.
Bana bu acele saçma geldi, bu aceleliği nişan yaparak göstermeleri gerekirdi!

Ben hiç öyle eşya bakmakmış, zevkine göre ev döşemekmiş bilmem. Eşim ve kv beğenip alıp eve koydular. Sorun çıkaran olmayayım, sevdiğimi üzmeyeyim diye taş devrinden kalma bu davranışa katlandım. 6 yıldır evliyim hala içime oturan şey kalkmadı. Bu konuda taviz vermek doğru değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…