Nasıl öleceksin?

bana da yanarak öleceksin çıktı çok korkarım ben ya
acılar içinde ALLAH KORUSUN :Saruboceq:

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

:):):)
Olay budur...

açlıktanmış?!:uhm: hem zayıfım,ekmek yapmayı bilmiyorum deyip üzerinede o kadar aktivite arasından fitness ı seçersen açlıktan ölürsün tabi! naniknanik

:uhm:uçak kazasında ölecekmişim muhtemelen .olaya bak ya zaten acayip korkarak biniyorum birde ucakta öleceksin demezmi ..bitti artık benim için ucakla seyahatkafamçokkarıştı

banada yanarak çıktı. Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta
Allah korusun gerçektende yanarak ölmekten korkarım

aman aman çoğunu yaktı kavurdu ,bu test.bi garezimi var millete ne :eek:klava::eek:klava:.töbe töbe.
banada kanser dedi,cümlemize hayırlı yaşamlar,hayırlı ölümler nasip etsin rabbim.:Saruboceq::Saruboceq:

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin

hay Allah senden cok mersi yerimseniben eh moral oldu

test sonucu yanark çıktı ve bu en acı olanı herhalde.her zaman yanıktan çok korkmuşumdur zaten

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

ben yaptım bişi çıkmadı yada benmi görmedim yoksa ölmüycemmimirmirmirmir amaaaan ALLAH hayırlı ölüm versin amin.

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.:dilcikar:
Allah korusun :Saruboceq:

Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

AIDS
Senin için AIDS sonucu ölme riski çok fazla! Kan alma, kan verme. Hatta her türlü kandan uzak dur. Daima kondom kullan. Mutlu bir evlilik yap sadece bir kişiyi sev.

yok artık :):)

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta..

tövbe tövbe bu kuizz mi bilecek yani?pehh:mymeka:

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.
çok korkarım yanarak ölmekten.Allah korusun

X