Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Bende bugun küçüğü parka cikardim. Yavrum nasil agliyor cikmayacakmis. Ablasini almaya zor goturdum, ablasına söylemedik

Akşam ezanindan sonra 3 sayfa daha okudum çok şükür bayağı hizlandim. Oyleki bir iki sene önce hic okuyamamistim harfleri bile taniyamiyodum. Şükürler olsun ilerlettim
Her gün okumanın çok faydası var canım bende öyle hissediyorum eskiden 5 sayfa okur yorulurdun, şimdi bir cuze yakın okuyorum .. Rabb'im daim etsin inşaallah hadi bakalım tatlı bir rekabet yapalım kimin hatmi önce bitecek

5 Vakit namaz kılındı
Oruç tutuldu.
Kur'an okundu 15 sayfa
Bugünlük benden bu kadar

Ben bayrama diye niyetlendim canim o kadar hizlanamam şuan. Ben sadece regl gelmeden biraz daha okumuş olayim istedim ama sanki bir iki güne olcam gibi hissetmeye basladim erkenmi olcak nedir...

Ben bayrama diye niyetlendim canim o kadar hizlanamam şuan. Ben sadece regl gelmeden biraz daha okumuş olayim istedim ama sanki bir iki güne olcam gibi hissetmeye basladim erkenmi olcak nedir...
Olabilir benim iki aydır 5 gün öne atıyor bende hergun bu kadar çok okuyamam kız babasıyla oynadı da öyle çok bölünüyor um okurken kızın ya çişi ya şu içesi yada acıkasi geliyor

Olabilir benim iki aydır 5 gün öne atıyor bende hergun bu kadar çok okuyamam kız babasıyla oynadı da öyle çok bölünüyor um okurken kızın ya çişi ya şu içesi yada acıkasi geliyor
Evet o zamanlar zor oluyor. En guzel cocuklar uyurken. Şimdi benim haftasonu biraz zor olacak. Keşke sabah namazina kalkınca okusam biraz.

Bakalim erken regl olursamda daha iyi olur mart sonuna kadar bayagi ilerletmiş olurum. 6.cuzun yarisina geldim galiba. Ben 25 subatta regl olurum diye 9 cuz hedef koymuştum. Nasip artik

Ben kılıp hemen uyuyorum geç yatıyoruz sabah pert oluyorum okuyamıyorum namazı zor kiliyorum daha varmış senin âdete okursun biraz daha

Daha var tarih olarakta işte erken olabilir gibi geldi bana. Sabah kalkip cuzden okursam benim için iyi olcak. Bende x2 kız biliyosun
Maşallah sana ben bir tanesi ile pert

Çok iyi olur aslında sabah namazı kılınca pencereni aç temiz havayı kokla içeri girsin hava .bereketmis hemde peygamber efendimiz buyurmuş o saatte havanın verdiği oksijen sifaliymis

Usumezsem acarim abdest alinca çok üşüyorum ben sabah. Kuran okursam bile battaniye icine girip okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…