Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Hayırlı Ramazanlar Ayşem faydanalım tabi ki kim ne biliyorsa birbimize bilgi verip yapalım inşallah

Çok şükür başladık bisilere ben kendii içimde Yapınca daha rahat hissediyorum ama güzel duaalr yapılıyor görüyorum ama burda ne gorduysem duama ekliyoruzm katılmasamda
Sohbet için burdayiz tabi iyi yapmısin menekse

Aa ben onu her sene yapıyorum ramazanın son cuması mıydı bi cumaydı ama

Yok cnm ztn ramazanda herkes kendıne okuma planı yapıyor ondan dolayi dua amaclı deılde sohbet amaclı yazdım bıraz da. Birde cüzdan duasını hep birlikte yapalım dıe,

Yaparız inşallah

AA valla mı hıc bahsetmiyonuz ask olsun, cok olumlu yorumlar okudum hep de gozume carpıyordu bu sene yapacam yapmısken beraber yapalım dedım dedim de aramızda yapanlar varmıs
İyi düşünmüşsün canım bilmeyen arkadaşlar da vardır benim aklıma gelmedi hiç malum bu ara kafa da yoğun
Ben inanıyorum bu duaya cüzdanım elhamdülillah hiç boş kalmıyor

İyi düşünmüşsün canım bilmeyen arkadaşlar da vardır benim aklıma gelmedi hiç malum bu ara kafa da yoğun
Ben inanıyorum bu duaya cüzdanım elhamdülillah hiç boş kalmıyor
Ferdam benım aklıma takılan tek soru su 1 sene cüzdandan çıkmayacak dıyor ya cuzdan değişince nasıl olacak

Ferdam benım aklıma takılan tek soru su 1 sene cüzdandan çıkmayacak dıyor ya cuzdan değişince nasıl olacak
Öyle bir durumda onuda yeni cüzdana niyet önemli zaten canım ben bazen eskileri unutmuş oluyorum yeni koyacağım zaman bakıyorum 2 3 tane var

Ama şartlarında 1 sene kesınlıkle cuzdan dan cıkmayacak yazıyor da ondan şey ettim ben dedıgın gıbı niyet önemli aslında ya
En iyisi cüzdan degistirecekler bu duayı yazana kadar değiştirsin garanti olsun
Ben diyorum ya faydasını gördüm bereketli oluyor çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…