Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Selam canım. Topik sessiz kalmış kimse gelmiyor mu artik?

Ben dün akşam abdestimi aldim. Sabah namazini kildim. Bugun ogleden once yine peceteye pembe kirmizi arasi leke geldi. Sanirim yine abdest alicam da ne kadar beklemek gerekir acaba? Öğleni kilmam gerekecek mi? Kahve __Kokusu

Beyaz akıntıyı gorene kadar diye biliyorum canım ben evet yazan yok bende giremiyorum bu ara hatim kurs derken

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar, Rabbim yüreğinizden geçen tüm duaları kabul etsin hayırlısıyla. Beni de duanızda bulundurun.

Kızlar hayırlı ramazanlar nasılsınız neler yapıyosunuz..
Namaz topıgının bu kadar sessiz kalması üzdü sadece namaz topıgi değil manevi sohbet alanıydı burası ama son zamanlarda kimsecikler uğramaz olmus ne yazıkki

Ses vermek istedim dolu dolu ramazanlar gecirelım hep beraber insallah

Mesela her ramazanda yapmak istedıgım fakat hep unuttuğum ramazanın son cuması yapılan bir cüzdan duası var
Allah nasip ederse yapmayı planlıyorum cok zor değil aslında cok basit yaparken sızlere de boyle bır duanın oldugunu bildirmek istedim
Faydasını faziletini gören cok olmuş hep beraber yapabiliriz
Ramazanda yapılacak farklı bilgilere sahip olanlar yazsın mesela burdan faydalanalım dıyorum

orjinal19
LesaM
aypare ackerman
C Calcifer
K Kitapkontesi
ASSOSyal
Meybuz
Wilma11
Busra 17
clara
i p e k
Butimar-
Tubismavis
Ada-anne
Wilma11
visnetozu
Meybuz
Eymen-in Clnar-in Annesi
R rana20
Kahve __Kokusu
Madammor
Busra 17
sweetgirlcandy
i p e k
Ssevincli
Morrmeneksee
mavikelebek34
Aktif Lora
SoLeiL12
Butimar-
SUHAN
Diloss1
B Buluts34
Mintimint
Saliha40
penyez83
mavikelebek34
Cemoos
M Morlale8
Madammor
Sadelikherseydir
Nefes0858
Lna16
Tiniminimavihanim
kavs-i kuzah
K karamelli001
Jou
Asiltutku
namaste21
Life light
M MaviMabellee [/USER]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…