Mutsuzluktan öleceğim

Daha önce de yazdım ama şuan lohusasınız ve hassas dönemdesiniz,
Bizim de ikinci çocuktan sonra bir dönem kavgasız günümüz geçmiyordu,
Şuan çok şükür iyiyiz,
Erkekler üzerine biraz fazla sorumluluk binince sinir küpü oluyorlar,
Bebeğiniz büyüdüğünde her şey düzene girecektir, biraz sabredin

Daha önce de yazdım ama şuan lohusasınız ve hassas dönemdesiniz,
Bizim de ikinci çocuktan sonra bir dönem kavgasız günümüz geçmiyordu,
Şuan çok şükür iyiyiz,
Erkekler üzerine biraz fazla sorumluluk binince sinir küpü oluyorlar,
Bebeğiniz büyüdüğünde her şey düzene girecektir, biraz sabredin
Inşallah rabbim şu hayırlı mübarek günler de bizi feraha çıkarsin

arkadaşlar biz böyle büyüdük ama şikayet olarak anlamamışsınızdır inşaallah, çocukluğum çok güzel geçti,sokakta mahalledeki akranlarımızla çok güzel oynuyorduk, çok kardeş olmakta çok güzel, yaşlar da yakın olunca hem kardeş hem arkadaş oluyorsun, her şeyi birlikte yapmak hiç yalnız kalmamak çok güzeldi,benden bir yaş küçük kızkardeşimle birlikte yazıldık okula,ikimiz aynı sınıfta aynı sıradaydık hep, tek kitapla idare edderdik :) birlikte okula gidip geldik hep,ta ki ünüversiteye kadar, üniversitelerimizin bulunduğu şehirler 1 saat uzaklıktaydı birbirimizin yanına gidip geliyorduk,
ben de çok çocuğum olmasını istemiştim ama eşimi 3. çocuk konusunda ikna edemedim :KK43:
Bakın işte zaman o zamanlar değil.
Bizim yetindiklerimizle çocuklarımız yetinmiyor.
Biz de öyle büyüdk, birayakkabı bizi mutlu ederdi.Çocukların yüzünde o gülümsemenin 40ta birini göremiyoruz,çocuklarımız 10 dk geç kalsa gözümüz yollarda kalıyor.
Benim de 3 çocuğum var,3 istiyordum zaten.
Fakat istekler ve ihtiyaçlar derken kendimden ne kadar kıstığımı da görüyorum,kıyafette olsun hertürlü harcamada olsun.
Feda olsun her bir emeğimiz,ama kolay değil bu zamanda maddi manevi çocuk büyütmek...

Bakın işte zaman o zamanlar değil.
Bizim yetindiklerimizle çocuklarımız yetinmiyor.
Biz de öyle büyüdk, birayakkabı bizi mutlu ederdi.Çocukların yüzünde o gülümsemenin 40ta birini göremiyoruz,çocuklarımız 10 dk geç kalsa gözümüz yollarda kalıyor.
Benim de 3 çocuğum var,3 istiyordum zaten.
Fakat istekler ve ihtiyaçlar derken kendimden ne kadar kıstığımı da görüyorum,kıyafette olsun hertürlü harcamada olsun.
Feda olsun her bir emeğimiz,ama kolay değil bu zamanda maddi manevi çocuk büyütmek...
Hepsini göze almıştım ve gerçekten çok istiyorum ama eşim istemiyor malesef, Allah çocuklarınıza hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler versin.

Hepsini göze almıştım ve gerçekten çok istiyorum ama eşim istemiyor malesef, Allah çocuklarınıza hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler versin.
Amin,Allah gönlünüze göre versin♡
Elbette, bu da bir tercih,örneğin ben istedim, başka şeylerden vazgeçtim.
Yoksa bir diğeri tek çocukla daha geniş olanaklarla yaşamayı tercih eder,ona da saygı duyarım.

O kadar üzüldümki yazdiklariniza. Sonuna kadar haklısınız. eşinizin yüzde 1 bile haklilik payı yok. Ama degisecegi yok. Hatta gelisecegi de yok. Sanırım tek ama tek çareniz sabretmek. Çocuklarınız büyüdüğünde küçük de okula başladığında en azından düzeniniz oturacak ve daha rahat edeceksiniz. Rabbim kolaylık versin yardımcınız olsun inşallah.

Bazı şeyleri yaşayan bilir. Bu sizin hayatınız fakat insanları değiştirmek çok zor, değiştirmeye çalışıp mutsuz etmeyin kendinizi Bazen zaman a bırakmak gerekir zamanın iyileştiremeyeceği yara yoktur. Yanlız nacizane tavsiyem acaba önümüz yaz bir kaç gün gidip annede yada yanında kalabileceğiniz birinde kalıp birazcık dinlenseniz mi? Hem kendinizi daha iyi hisedersiniz evde yorulmuşsunuz gibi

Bazı şeyleri yaşayan bilir. Bu sizin hayatınız fakat insanları değiştirmek çok zor, değiştirmeye çalışıp mutsuz etmeyin kendinizi Bazen zaman a bırakmak gerekir zamanın iyileştiremeyeceği yara yoktur. Yanlız nacizane tavsiyem acaba önümüz yaz bir kaç gün gidip annede yada yanında kalabileceğiniz birinde kalıp birazcık dinlenseniz mi? Hem kendinizi daha iyi hisedersiniz evde yorulmuşsunuz gibi
Okullar kapandıktan sonra gidecegin

X