mutluyum çünkü evliyim

Bence mutlu mutsuz herkes bir sekilde bu cümleyi söyleyebilmeli, en önemlisi pozitiflik katiyor evlilik hayatina mutsuz da olsan mutlu olmaya odaklaniveriyorsun,

ben evliligimde mutlu oldugum icin cok mutluyum!!!!

mutuluyum
mutluyum çünkü dünyanın en merhametli erkekği benim kocam
mutluyum çünkü dünyanın en tatlı erkeği benim kocam
mutluyum çünkü kocam bana tapıyor

.. hep söz veriyorum kendime.. buradaki olumsuz evlilik hikayelerini okumayacağım diye.. okuyunca psikolojim bozuluyor.... neyse ki bu güzel satırlarıo okuyunca mutlu oluyorum..... allah herkese huzurlu hayırlı evlilikler nasip etsin... bu güzel günde hakkımızda hayırlı eşler nasip etsin... hayırsız kötü insanlardan uzak tutsun........... allahım sen koru bizleri... olumsuz evliliklerle imtihan etme....

asortie arkadaşımızı tebrik etmek istiyorum,buradaki aldatan döven ve de söven eş,cadı kaynana,beter böcek görümce,fettan elti,çıkarcı kayınbirader muhabbetleri içimizi baymıştı henüz bekar olanları,evlilik yolunda olanları da düşünmek lazım değil mi ama

BEN DE AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH DİYELİM [

QUOTE=Eylul;2589679]Mutluyum bana katlanan
benim için endişe duyan
ve beni seven bir eşim var birde çocuk olsa
süper olacak a.s.
[/QUOTE]

Allah ağzından duysun inşallah hepimizin yuvası daim olsun. Huzurumuz ağzımızın tadi hiç bozulmasın bebekleri olmayanlar (ben) bebekle şenlensin :) sağlıkla inşallah

[ı]allah hepinizin mutluluğunu daim etsin
ağzınızın tadı,evinizin huzuru hiç bozulmasın.
E siz de karşı bi dua edersiniz artık[/ı]

BÖYLE BİR BAŞLIK ALTINDA BULUŞUYOR OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM. ALLAH KOCALARIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAĞLIK VE MUTLULUKLA İNŞALLAH :) ALLAH NAZARLARDAN KEM GÖZLERDEN SAKLASIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…