MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Valla öyle canım bizim buralarda hep aynı şeyler var artık bunu baska ilçeden buldum gerci ben yine iyiyim az alıyorum son aylardaki işe girip cıkmalarım yüzünden malum yine miii kac oldu kuzum nevresim maşallah maşallah hemen geliyorum

Canımm gene harikalar almışsın çok güzel hepsi
O buz kalıpları gerçekten çok güzel. Bende almak istiyorum :)
Mesela onunla mezelerden bile şekil yapıyorlar. Herşeyden düşün.
Kesinlikle alınmalı :)
Güle güle mutlulukla kullan canım

Al canım valla ciddi mi ben bilmiyordum nasıl neler yapıyorlarrr bilmeden iyi bişey yapmısım demek ki tam ben alırken bi kızda sevgilisine tarif veriyordu ama dinleyemedim :26: aldım kactım
Sağol Perim benim

Al canım valla ciddi mi ben bilmiyordum nasıl neler yapıyorlarrr bilmeden iyi bişey yapmısım demek ki tam ben alırken bi kızda sevgilisine tarif veriyordu ama dinleyemedim :26: aldım kactım
Sağol Perim benim

Canım bn makasını normal sandım, İstediğim Makas
Çok teşekkür ederim haberdar ettiğin için

güle güle kullan bebeğim kız ben bile karıştırdım artık sayısını başka yok ya kapattım o devreyi toplamda 14 oldu galiba

kız ne mezesi yapıyorlar bende bilmiyorum tarif biliyormusun bizimlede paylaş

Bilmiyorum canım :26:
Yaptıklarını duydum canım.
Atıyorum en basitinden pilavı bile şekilli kaplar oluyor ona koyup şekil çıkarttırıyorlar bunlarada aynen öyle şeylerde kullanıyorlar :)
Aklıma gelmedi ki bir türlü neyi örnek verdiklerini Kuzenim demişti :26:

tatlım anladım sanırım havuc salatası patates püresi falan yapıyorlar neyse bende bulayımda öyle bir kalıp denerim evde

Canım bn makasını normal sandım, İstediğim Makas
Çok teşekkür ederim haberdar ettiğin için

Yok canım tam cıkmamıs ondan İnşallah kalmıstır ama tahminimce vardır

tatlım anladım sanırım havuc salatası patates püresi falan yapıyorlar neyse bende bulayımda öyle bir kalıp denerim evde
Tugce eger baska nevresim alırsan çok kötü diye yorum yapıcam görürsün valla hepsi güzel ama kuzum 15 tane olursa eve sıgmazz
Ne güzelll o zaman sizde alın kızlar 3 tl

oyy ya aslinda oyle bi yoruma ihtiyacim yok degil yani ama benim sucum yok ya oyle bir gecer zamankiyi izlerken gordum dayanamadim edos valla sakaryadan kalkip istanbula buz kalibi almaya gelirsem bocegim vurur beni

oyy ya aslinda oyle bi yoruma ihtiyacim yok degil yani ama benim sucum yok ya oyle bir gecer zamankiyi izlerken gordum dayanamadim edos valla sakaryadan kalkip istanbula buz kalibi almaya gelirsem bocegim vurur beni

heee tamam gelme o zzaman Allah'ın izniyle damatla birlikte gelirsiniz istanbula o zaman alırsın
Hep o reklamlar yokmu reklamlarrr amaclarına ulasıyorlar valla

heee tamam gelme o zzaman Allah'ın izniyle damatla birlikte gelirsiniz istanbula o zaman alırsın
Hep o reklamlar yokmu reklamlarrr amaclarına ulasıyorlar valla

ayy inşallah tatlım ya bi gelsinde hayırlısıyla o diziyi izlemiyorum işte artık grevdeyim

Kızlarrr bugün anneler günü ama bende hediye aldım aşkımdan
Hemde gercekten uzun zamandır istedigim şeyleri hele runneri çoook istiyordum hep söylüyordum zaten
Veee çok şükür bugün bizim oldularrr Resmi masaörtüsü olarak koydum ne oldugu belli olsun diye ama bizimki runner rengide resimdekine göre daha acık ve bence daha tatlı

Kalp şeklinde bardak altlıklarımız 4 adet

Kaya & Maya çay tabaklarımızz sadece aşkımla bana

Eda cım güle güle kullan herseyını benımkıde burda olsaydı alsaydı ah ah

Sağol canım benim Allah'ın izniyle gelecek canım hic merak etme 2 ay kalmıs bu arada sizin dügüne ne kadar var canım

ıns ya az kaldı sukur dugun ben okeylesem hemen olacakda ben ıstemıyorum oyle hersey alel acele olsun ama gelınce uc aya kadar soz nısan olur dıye tahmın edıyorum baskı var cunku hem bızım evden hem onların evden. annem askerlıgını yapmıs cocukla oyle rahat gezebılcegını mısanıyosun falan dıyo adını koyalım dıyo bılmıyorum valla suanda tek dılegım gelmeesı hayal kuramıyorum onsuz

aa ne kadar güzel canım imkanlar iyiyse sevdigine kavusmak ne kadar güzel iyi yapıyorlar olsun tabi canım adı konsun bizim topige gel canım 2014/2015 gelinlerine bekleriz

aa ne kadar güzel canım imkanlar iyiyse sevdigine kavusmak ne kadar güzel iyi yapıyorlar olsun tabi canım adı konsun bizim topige gel canım 2014/2015 gelinlerine bekleriz

zaten 2014 olmazsa garantı 2015 gelınıyım ama ben herseyım kusursuz olsun ıstıyorum her gelın gıbı o yuzden beklemek ıstıyorum bıraz tabıkı ıyı bısey boyle olmaları ama ne bılım

zaten 2014 olmazsa garantı 2015 gelınıyım ama ben herseyım kusursuz olsun ıstıyorum her gelın gıbı o yuzden beklemek ıstıyorum bıraz tabıkı ıyı bısey boyle olmaları ama ne bılım

Hayırlısı canım herseyin tabi dogru söylüyorsun hepimiz istiyoruz bizde bu yüzden maddi konudan dolayı 2014 eylül-ekimi bekliyoruz o zaman Rabbimin izniyle daha rahat edicez bizim söz nişan dügün hepsi 2-3 ay içinde olacak gibi görünüyor hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…