MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Dün altıklarım daha dogrusu topladıklarım bi oraya bi bura gezdim sadece bunları aldım

Bunu öylesine geziniyim dedigim bir dükkanda gördüm çok hoşuma gitti hem rengi hem puantiyesine bayıldım

Kalpli buz kalıbını aylardır istiyordum kac defa bunun için ikeaya girdim ama sonunda buldum

Bunlardan dün bımden aldıgım sebze dograyıcı makasımız ve hamuru şekilli kesen (inşallah öyle yapar) aletimizz bu arada kızlar evede aldık bu sabah makastan ve kardeşim bile begendi kullanıslı birsey bence 3.5 tl tavsiyemdir

Son düzenleme:
canım hepsini beğendim bende gördüm bimde ama bilemedim madem güzel diyorsun bende bi evde deneyim

Çook guzel canım Allah güle güle kullanmak nasip etsin benim seneye bu zaman düğün ama daha hiç bunlardan yok bende

canım hepsini beğendim bende gördüm bimde ama bilemedim madem güzel diyorsun bende bi evde deneyim

bende çok önceden nette ve yemekteyizde hörmüştüm merak ediyordum hatta yarısmacı kadın kullanırken övmüştü bımın ne kadar dayanıklı olur onu bilemiyorum ama şuam sevdim kullanıslı sadece aralarında çok az kaldı onları cıkarmak olmasaydı daha iyi olurdu

yok canım bimin ürünleri kaliteli emin olabilirsin güle güle kullan inş.

Çook guzel canım Allah güle güle kullanmak nasip etsin benim seneye bu zaman düğün ama daha hiç bunlardan yok bende

Amin canım benimm al al canım basla yavastan ancak yetisir son anlarda kosturacak o kadar cok sey olurki

canım yeni cicilerini güle güle kullan. bende bi uğrayayım bime:)

Sağol canımm ugra canım iyi alışverişler şimdiden

benim aldığım düzdü tek renk patlıcan moru gibi bir renk ama daha gelmedi oyle renk :44:

aa kacırmısım o zaman canım son zamanlarda hep desenli görüyorum bide sana birsey sorsam canım benim 1 tane tac tava var 30 cm ama gözlemlerimce çok yetersiz olduguna karar verdim..bir büyük boyunu birde kücük boyunu tac alıyım dedim ama sonrada düşündüm daha uyguna cem marka mesela 3 lü yada 4 lü tavalar varya onlardan mı alsam (gerci hemen almam ama kararı vermis olıyım istiyorum ) o tavaların 1 tanesinde balık kızartırım (onun için tava alacaktım ama ikimizde çok balık sevmiyoruz nadir yaparız) diye düşündüm :44: karısık oldu ama işin özü 2 tane daha tac tavamı yoksa daha uygun set olan tavalardan mı

canım kesinlikle tavaya çok para verme bime gelen tavalar bile kaliteli al onlardan gitsin büyük tavan 2 tane olsun bence bazen tavada bile pilav yaparsın yumurta tavası çok önemli bizim evde sürekli alınıyo yumurta yapıyosun atıyorum sonra sosis kızartıyosun birinde patates kızartıyosun

canım benim ya sayende kafamda kesinlestirdimm cok haklısın canım sürekli kullanılacak netice olarak ben alıyım uygunlarından tesekkür ederimmm

Canımcım herşeyin cok güzel özenle seçilmiş, Rabbim nazarlardan saklasın
En ufak detaylara kadar düşünmüşsün ne güzel herşeyini cok beğendim
Allahım güzel günlerde mutlulukla kullanmayıda nasip etsin (

Çok sağol canım benimmm
Begenmen beni mutlu etti canım
Amin canım..inşallah hepimiz çeyizlerimizi mutlu aşk dolu günlerde kullanırız

oy oy ne şirin şeyler almışsın öyle güle güle kullan zaten bizim başımıza ne geliyosa züccaciye gezmekten geliyor edoş bende yine kaptırdım kendimi yeni bişeyler aldım ekledim topiğime ve dayanamadım yine nevresim takımı aldım ya artık almamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…