MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Ben direk aldıklarımı yazıyorum, çoğalıyor mutlu oluyorum
Alacakları yazınca çok şey çıkıyor, panik oluyorum o yüzden alacak listesi yapmak sakıncalı bence

alacak listesine sadece ihtiyaçları yazsam belkide gözümde büyümeyecek ama ben sprey yağlık bile yazmışım yaa

tabi normal yağ şişesinden dökersem salatalarım küser yoksa bana

Sağol canım benimmm ayy ne güzel ortak oldu ürünlerimiz yani aslında en gereklilerden bu ıvır zıvırlar annemde bunlar en son toplu olarak alınır diyo ama bence yanılıyor bunları bir araya toplamak kolaymı

alacak listesine sadece ihtiyaçları yazsam belkide gözümde büyümeyecek ama ben sprey yağlık bile yazmışım yaa

tabi normal yağ şişesinden dökersem salatalarım küser yoksa bana

Ben pasabahcenin bir serisi var heryerde görüyorum ama kadehi artık üretilmiyormus olsa hemen kendime bir set yapacaktım
Bir tane lazım olur canım bende bir tane düşünüyorum böyle senin yatak örtüsü gibi şık birsey olsun çok iyi yapmıssınız almakla
oda bir ihtiyac canım bu arada sprey yaglık hani az az damlayan mı

ikimize de kalbimizi fethedecek bi bardak seti lazım desene inşallah gönlümüze göre buluruz ikimizde

seninde içine sinen bir yatak örtün olur inşallah canım benim

hani salatanın şeklini bozmadan yağ püskürtmek için canım düzen takıntım var da birazcık

İnşallah buluruz canım ama çok para vermeyelim
Valla canım senin yatak örtün gibi modelleri begeniyorum ama bi yandanda yatak odasını aldıktan sonra alıyım renk konusunda diyorum gerci ben kremli kahveli alırım ama
Bende sinir olurdum onlara bir türlü yag akmıyor diye demek amacı varmıs çok utandım cahilimm

çok güzeller canım güle güle kahkahayla kullanın
pembe havlunun bornoz takımını ben bekarken kullanırdım bu arada
[COLOR=""][/COLOR]

evet canım kırılacak eşyalara dünya kadar para vermeyelim inşallah hem şık hem hesaplı bir model buluruz

aslında zevkler genelde değişmiyor ama sonuçta her geçen gün yeni bir şeyler çıktığı için çokta haksız sayılmazsın mutlaka beğeneceğin bir model karşına çıkacaktır

yani eskiden sprey yağlık mı vardı pudra şeker serpici mi vardı bunları yazınca liste gereksiz yere uzayıp gidiyor işte

İşte napalım begenmiştim alamadan üretimi bitti
Hic sorma bak ben bu 2 sini almayı hic düşünmemiştim lazım şeyler

Dün yine gezerken birde baktık istedigim servis tabakları %20 indirimde ben alsam mı almasam mı derken sevdigim almıs bile cok sevindim yine artık ceyizimizi askım tamamlıyor

Karaca 2 adet aldıgım servis tabaklarımız

Buda havlumuz tam benim sevdigim tonlarda

Maşallah canım Havlunun Güzelliğine Bak
Servis tabakları baya oldu sanırım senin demi canım :))
Bunlarda çok şıkmış gerçekten çok beğendim.
Güle güle kullan canımm

İşte napalım begenmiştim alamadan üretimi bitti
Hic sorma bak ben bu 2 sini almayı hic düşünmemiştim lazım şeyler

Edacım servis tabakların da havlunda çok şık gerçekten tabaklar özellikle tam benim beğendiğim gibi aşkla kullan inşallah canım

bende almak istiyorum fiyatı nedir canım bunların

ayrıca daha ne kadar almayı düşünüyorsun ben deseni olmayan bu tarz porselenlerin sofraya çok şıklık kattığını düşünüyorum ve her gördüğümü almayı istiyorum nerede kendimi tutmalıyım bi fikir lütfen

Maşallah canım Havlunun Güzelliğine Bak
Servis tabakları baya oldu sanırım senin demi canım :))
Bunlarda çok şıkmış gerçekten çok beğendim.
Güle güle kullan canımm
Evet canım alıyorum ama fazlamı oldu dersin :26: bugün kek yapınca farkettim beyaz renkte almalıyım kek yaparım bütün olarak koyarım yada pasta yaparım
Çok sağol Perim benimmm

Zaten bir cok zevkimiz aynı sanırım Damlacım seninle 10 tl yazıyordu indirimle 8 tl canım tanesi çok aşırı farketmiyor tabi ama ikisinden kar 4 tl
Ayyy fazlamı oluyor diyorsunuz :26: bende cok begeniyorum canım bu sekilde yemeklerde daha gösterisli görünüyor ben buradayım diyo seninde cok varmı görmedik zaten ceyizini unuttum sanma

Canimcim gule gule kullan yeni cicilerini
Çok sağol canım benimm

Edacım yeni aldıklarına bayıldım. Uzun zamandır girememiştim topiğine, senin çeyiz nerdeyse tamam artık maşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…