MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Evet ben çok severim böyle eski şeyleri değerlendirmeyi falan
Beğendim gerçekten, yani özel olarak da malzeme alınıp yapılır tabi ama elindekileri atmaktansa

edacım birde soru sorayım ...
battaniyeni kaça aldın markası mink mi? ve nereden aldın?:26::26::26:

edacım çaybardakalrın çok güzel baban baya zevkliymiş güle güle kullan peçete halkalarında çok şık olmuş çeyizde kendi el emeğin bişiler olması çok güzel insan daha bir değer veriyo

Sagol canım begenmene cok sevindim..Dimi iyi kötü ben yaptım diye seviniyorsun ama ben senin yaptıklarına hayranım masallah nazar degmesin

Evet ben çok severim böyle eski şeyleri değerlendirmeyi falan
Beğendim gerçekten, yani özel olarak da malzeme alınıp yapılır tabi ama elindekileri atmaktansa

Baska ne yapabiliriz acaba kolay olarak :44:

Eda cım çok güzel olmuş eline sağlık güle güle kullan inşallah

edacım birde soru sorayım ...
battaniyeni kaça aldın markası mink mi? ve nereden aldın?:26::26::26:

Sağol canım benimmm battaniye özdilek marka canım bizim burada evkur gibi bir yerden almıstım ama heryerde var

Dün sevdigimle avmde dolanırken yine gördüm bu dondurmalı buzdolabı süsünü..hep yürüyen merdivenlerden cıkarken görüp bundan alalım çok tatlı derdim ve sonunda dün gidip aldık aslında cok kücük bişey ama ben o kadar mutlu oldum kii hele benim gibi dondurmayı aşırı seven biri için çok çok şeker

çok tatlıymış yaaaaaa

aman da aman ne kadarda guzelmi pek tatliymis gule gule kullan edacim cok sirin artik dolabaher baktiginda aklina dondurma gelir sevdiginle dpndurma keyfi yaparsiniz

aman da aman ne kadarda guzelmi pek tatliymis gule gule kullan edacim cok sirin artik dolabaher baktiginda aklina dondurma gelir sevdiginle dpndurma keyfi yaparsiniz
sorma canım zaten dondurmayı o kadar cok severim ki kime gitsem genelde dondurma ikram ederler sevdigimi bildikleri için bide bunu gördükce ahh Tugce o günler gelecek mi sahi az kaldı dimi Allah'ın izniyle

sorma canım zaten dondurmayı o kadar cok severim ki kime gitsem genelde dondurma ikram ederler sevdigimi bildikleri için bide bunu gördükce ahh Tugce o günler gelecek mi sahi az kaldı dimi Allah'ın izniyle

ayyy canım banada gel dondurma ikram ederim sana tatlıyla oohh karşılıklı yeriz evet eda yaa hergün hayal kuruyorum biran önce gelsede böceğime kavuşsam aldığım bi iğneyle bile kendimi hayal kurarken buluyorum

Dondurmaaa he hemde tatlıylaa hemen geliyorum canım ımmmh
aslında zamanda dününce baya hızlı geciyor canım bide şu zamanlar gelsee

Dondurmaaa he hemde tatlıylaa hemen geliyorum canım ımmmh
aslında zamanda dününce baya hızlı geciyor canım bide şu zamanlar gelsee

evet canım yaa bian önce böceğimle uyumak onunla uyanmak istiyorum her sabah kahvaltı hazırlayıp işe uğurlamak akşamları kocisimle yürüyüslere gezmelere çıkmak evimizde filmler izlemek oyunlar oynamak romantik akşam yemekleri yemek birlikte maç izlemek daha neleeer neleeerr of ya ben evlenmek istiyorum daha 2 sene nasıl bekleyeceğim bilmiyorum ya

ahh ahhh bak ama bugünde bitti çok şükür safaklarımız düşüyor
ne kadar tatlı bir dolap süsü o öyleeeee

yerim ki ben bunu

Afiyet olsun Özlemcim ye valla baktıkca benimde yiyesim geliyor keşke şansımız olsada size dondurmalar yedirsem
Pardon tatlım yanlış msjj
Tamam canım merak ettim ama şimdi msjı

canim su surat ifadelerini deniyodum.neler var diye pratik koyuluyimu bilmedigim icin deneme yanilma yoluyla buluyirum pratik bi sekli varmi kiz hunlari koymanin

canim su surat ifadelerini deniyodum.neler var diye pratik koyuluyimu bilmedigim icin deneme yanilma yoluyla buluyirum pratik bi sekli varmi kiz hunlari koymanin
kodunu yazarak mesela ama hangisi pratik bilemedim şimdi ama cok cici ifadeler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…