MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Hayırlısı canım herseyin :KK16: tabi dogru söylüyorsun hepimiz istiyoruz bizde bu yüzden maddi konudan dolayı 2014 eylül-ekimi bekliyoruz o zaman Rabbimin izniyle daha rahat edicez :KK31: bizim söz nişan dügün hepsi 2-3 ay içinde olacak gibi görünüyor hayırlısı bakalım :KK16:

maddiyat zaten bekletıyo ınsaanı para olsa uc ay ıcınde soz nısan dugun hepsı olur yoksa :KK31:

maddiyat zaten bekletıyo ınsaanı para olsa uc ay ıcınde soz nısan dugun hepsı olur yoksa :KK31:

Para olunca aşk olmuyor aşk olunca para sanırım :KK31: olanda nadir sanırım :KK1: Neyse Rabbim saglık ve mutluluk versin hepsi olacak inşallah ve biz buradan bebiş topiklerine dogru geciş yapacagız :KK1:

Kızlarrr bugün anneler günü ama bende hediye aldım aşkımdan :KK69: :KK1:
Hemde gercekten uzun zamandır istedigim şeyleri hele runneri çoook istiyordum hep söylüyordum zaten :KK16:
Veee çok şükür bugün bizim oldularrr :KK69: Resmi masaörtüsü olarak koydum ne oldugu belli olsun diye ama bizimki runner rengide resimdekine göre daha acık ve bence daha tatlı :KK16: :KK16:

Eki Görüntüle 709856

Kalp şeklinde bardak altlıklarımız 4 adet :KK69:

Eki Görüntüle 709857

Kaya & Maya çay tabaklarımızz sadece aşkımla bana :KK69::KK1:

Eki Görüntüle 709858

oy oy oy nelerde almış :KK16: aşk dolu çay tabakları ve aşk dolu bardak altlıkları görüyorum orda runnerda ayrı bi güzel güle güle kullan tatlımm :KK16:
Eda cım güle güle kullan herseyını benımkıde burda olsaydı alsaydı ah ah :KK31:

ayy bebeğim duygulandım şimdi benim böceğimde askerde keşke benmkide yanımda olsaydıda beraber alsaydık herşeyimizi :KK50: olsun gelince alırız bizde Allah'ımın izniyle sağ salim gelsinlerde biz tek başımıza tamamlarız çeyizi çok korkuyorum hep kötü rüyalar görüyorum bişey olcak diye :KK50: :KK50: ama edoş seninkilere nazar etmeyelim maşallah :nazar:

oy oy oy nelerde almış :KK16: aşk dolu çay tabakları ve aşk dolu bardak altlıkları görüyorum orda runnerda ayrı bi güzel güle güle kullan tatlımm :KK16:

ayy bebeğim duygulandım şimdi benim böceğimde askerde keşke benmkide yanımda olsaydıda beraber alsaydık herşeyimizi :KK50: olsun gelince alırız bizde Allah'ımın izniyle sağ salim gelsinlerde biz tek başımıza tamamlarız çeyizi çok korkuyorum hep kötü rüyalar görüyorum bişey olcak diye :KK50: :KK50: ama edoş seninkilere nazar etmeyelim maşallah :nazar:

Sağol Tugcemm :KK16: Şiii duygulanmak falan yok az kalmıs kızlar 460 olanlar var onları düşünün :KK16: Rabbimin izniyle birşey olmaz canım gelecekler..Evet canım bende şimdi maşallah diyim :KK16: hem sizde çeyizleri bitirin daha birlikte alacak çok şey var :KK54:

Sağol Tugcemm :KK16: Şiii duygulanmak falan yok az kalmıs kızlar 460 olanlar var onları düşünün :KK16: Rabbimin izniyle birşey olmaz canım gelecekler..Evet canım bende şimdi maşallah diyim :KK16: hem sizde çeyizleri bitirin daha birlikte alacak çok şey var :KK54:

inşallah tatlım :KK16: evet 460 olanlarda var halimize şükür ama benimkide az degilki 5 ay ya :KK50: neyse gececek bi şekilde :KK16: bunlarda güzel anılar olarak kalacak inşallah :KK16:

Edacım güle güle kullan hepsi birbirinden güzel

Sağol canım benim bu arada seni yine görmek sevindirdi beni :KK16:

inşallah tatlım :KK16: evet 460 olanlarda var halimize şükür ama benimkide az degilki 5 ay ya :KK50: neyse gececek bi şekilde :KK16: bunlarda güzel anılar olarak kalacak inşallah :KK16:

5 ay neki canım düşünsene 1 hafta ne cabuk gecti aylar geciyor sonra yıllar bak yaslanıyoruzzz :KK1: :KK31:

Para olunca aşk olmuyor aşk olunca para sanırım :KK31: olanda nadir sanırım :KK1: Neyse Rabbim saglık ve mutluluk versin hepsi olacak inşallah ve biz buradan bebiş topiklerine dogru geciş yapacagız :KK1:

Aynen oyle valla onemlı olan sevgı saygı bunlar olduktan sonra para zaamanla oluyo ama sevgıyı saygıyı parayla alamazsın rabbım hepimize gonlumuzce hayırlısını versın ınsallah :KK16: once evım evım guzel evımde evımızı paylasıcaz sonra bebıs topıgıne :KK1:

ayy bebeğim duygulandım şimdi benim böceğimde askerde keşke benmkide yanımda olsaydıda beraber alsaydık herşeyimizi :KK50: olsun gelince alırız bizde Allah'ımın izniyle sağ salim gelsinlerde biz tek başımıza tamamlarız çeyizi çok korkuyorum hep kötü rüyalar görüyorum bişey olcak diye :KK50: :KK50: ama edoş seninkilere nazar etmeyelim maşallah :nazar:[/QUOTE]

Allah kavustursun Tugce cım benımde yuregım yarılıyodu bısey olucak dıye hop ınıyodu hop kalkıyodu ama alıstım artık gene bısey duysam kahroluyorum ama baslardakı gıbı degıl ...
onlar bızı koruyo bız ceyızlerımızı rabbım kavustursun tum bekleyenlerı :KK25:

Aynen oyle valla onemlı olan sevgı saygı bunlar olduktan sonra para zaamanla oluyo ama sevgıyı saygıyı parayla alamazsın rabbım hepimize gonlumuzce hayırlısını versın ınsallah :KK16: once evım evım guzel evımde evımızı paylasıcaz sonra bebıs topıgıne :KK1:

Allah kavustursun Tugce cım benımde yuregım yarılıyodu bısey olucak dıye hop ınıyodu hop kalkıyodu ama alıstım artık gene bısey duysam kahroluyorum ama baslardakı gıbı degıl ...
onlar bızı koruyo bız ceyızlerımızı rabbım kavustursun tum bekleyenlerı :KK25:[/QUOTE]

Amin canım :KK16:
Ayy ne güzel olacak hepimiz aynı zamanlarda paylasacagız inşallah :KK16:

Zaten 30 a merdiven dayadık ne kaldı şurda 8 yıl :KK9:
ilahi edammm vallahi güldüm ya :KK1: ne kaldıki 8 yıl :KK9:

onlar bızı koruyo bız ceyızlerımızı rabbım kavustursun tum bekleyenlerı :KK25:[/QUOTE]

amin canım inşallah hayırlısıyla kavuşalım sevdiklerimize herkes beklediğine kavuşsun :KK16:

Hemde gercekten uzun zamandır istedigim şeyleri hele runneri çoook istiyordum hep söylüyordum zaten :KK16:
Veee çok şükür bugün bizim oldularrr :KK69: Resmi masaörtüsü olarak koydum ne oldugu belli olsun diye ama bizimki runner rengide resimdekine göre daha acık ve bence daha tatlı :KK16: :KK16:

Canımmm. Güle güle kullanmanız nasip olsun İnşallah :KK16:
Masaörtüne bayıldım gerçekten mor-eflatun renklerine bayılıyorum :KK16:
Kalplı bardak altlıklarıda yakıyor yani :KK1:

Bayadır ceyizimize yeni cici eklenmemişti çok uzun zaman gibi geldi sanki :KK1:
Bugün babam sağolsun elinde bu güzel çay seti ile geldi :KK16:Aslında ben güllü şeyleri cok sevmezdim ama sanırım yavas yavas kk bana sevdirdi :KK1:

Eki Görüntüle 696812

Bunlarda bugün elimde olan malzemelerle (atmayı düşündügüm takılarımla :KK1:) yapmaya calıstıgım pecete halkalarım :KK16:
1. ve 3. den sadece aşkımla bana yapabildim malzeme bu kadardı :KK1: kırmızı olandan 6 adet yaptım :KK16:

Eki Görüntüle 696813 Eki Görüntüle 696814 Eki Görüntüle 696815

Dün sevdigimle avmde dolanırken yine gördüm bu dondurmalı buzdolabı süsünü..hep yürüyen merdivenlerden cıkarken görüp bundan alalım çok tatlı derdim ve sonunda dün gidip aldık :KK16: aslında cok kücük bişey ama ben o kadar mutlu oldum kii hele benim gibi dondurmayı aşırı seven biri için çok çok şeker :KK16::KK1:

Eki Görüntüle 698260

Dün altıklarım daha dogrusu topladıklarım bi oraya bi bura gezdim sadece bunları aldım :KK1:

Bunu öylesine geziniyim dedigim bir dükkanda gördüm çok hoşuma gitti hem rengi hem puantiyesine bayıldım :KK16:

Eki Görüntüle 708659

Kalpli buz kalıbını aylardır istiyordum kac defa bunun için ikeaya girdim ama sonunda buldum :KK52:

Eki Görüntüle 708660

Bunlardan dün bımden aldıgım sebze dograyıcı makasımız ve hamuru şekilli kesen (inşallah öyle yapar) aletimizz :KK16: bu arada kızlar evede aldık bu sabah makastan ve kardeşim bile begendi kullanıslı birsey bence 3.5 tl tavsiyemdir :KK16:

Eki Görüntüle 708661

Eki Görüntüle 709856

Eki Görüntüle 709857

Eki Görüntüle 709858

tatlım tek tek saymaya gerek yok hepsine ayrı ayrı bayıldım güzel günlerde aşkla mutlulukla kullan inşallah :KK16::KK16::KK16:

ayrıca peçete halkaların çok güzel olmuş bana da ilham verdin çok sağol :KK54:

Mesela nelerden vazgeciyorsun canım ?
Bence en güzeli kendin set yapman hem 12 kişilik hemde sadece gerekli olanlar :KK52: Dedigin gibi makine almayacak olsamda belki ileriki zamanlarda alırım o yüzden tası tusu le ugrasamam :KK1:
Canım günlük kullanmazsın sadece misafir geldiginde kullanırsın onları :KK16:
Bakımmm yatak örtüne merak ettim koyarmısın resmini :KK16:
Sevmiyorum bulasık makinesini biz evde ne deterjan kullanırsak kullanalım hep çiziyor bardakları zamanla desenleri cıkıyor..sonra tahta kasık,bıcak, tencere bunları hic atmıyoruz elimizde yıkıyoruz eee zaten bende tencere yıkamayı sevmem onuda elimde yıkadıktan sonra gerek yok :KK1: hee belki çoluk cocuga karısınca çizilirse çizilsin yetişemiyorum der alırım bi tane :KK1:

aslında bi listem var Allah'ın günü yenileniyor neredeyse :KK1:

en çok silinip geri yazılan da misafir bardak seti off off :KK14:

ya gerçekten onu atma çizilir bunu atma solar sanki makine değilde nazlı çiçek :KK9:

tamam canım resmini hemen atıyorum inşallah sende beğenirsin
$ev tekstili Taç Cift-Kisilik-Yatak-Ortusu-Victor-Mor__38808507_0.jpg

Canımmm. Güle güle kullanmanız nasip olsun İnşallah :KK16:
Masaörtüne bayıldım gerçekten mor-eflatun renklerine bayılıyorum :KK16:
Kalplı bardak altlıklarıda yakıyor yani :KK1:
Sağol Perimmm :KK54:
Rengi tam oradaki gibi degil aslında çok çok acık bir pembe toz pembe gibi :KK16:

tatlım tek tek saymaya gerek yok hepsine ayrı ayrı bayıldım güzel günlerde aşkla mutlulukla kullan inşallah :KK16::KK16::KK16:

ayrıca peçete halkaların çok güzel olmuş bana da ilham verdin çok sağol :KK54:

:KK16:Canım benimmm begenmen beni sevindirik etti :KK16:

aslında bi listem var Allah'ın günü yenileniyor neredeyse :KK1:

en çok silinip geri yazılan da misafir bardak seti off off :KK14:

ya gerçekten onu atma çizilir bunu atma solar sanki makine değilde nazlı çiçek :KK9:

tamam canım resmini hemen atıyorum inşallah sende beğenirsin
Eki Görüntüle 710866

Benim bir listem bile yok üşeniyorum :KK1:
Silme canım al ama kendin set yap uygun olsun ve kullanıslı olsun bence :KK16:
Tabi ya biz bulasık yıkarken yok tahta kasık yıkamam yok bıcak yıkamam vs diyormuyuz :KK19:
Canım benim kadife oluyo dimi ben cok seviyorum öyle ve cok sık güle güle kullan :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağol Perimmm :KK54:
Rengi tam oradaki gibi degil aslında çok çok acık bir pembe toz pembe gibi :KK16:

Tabi ya biz bulasık yıkarken yok tahta kasık yıkamam yok bıcak yıkamam vs diyormuyuz :KK19:
Canım benim kadife oluyo dimi ben cok seviyorum öyle ve cok sık güle güle kullan :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben direk aldıklarımı yazıyorum, çoğalıyor mutlu oluyorum :KK1:
Alacakları yazınca çok şey çıkıyor, panik oluyorum o yüzden alacak listesi yapmak sakıncalı bence :KK1:

Ben direk aldıklarımı yazıyorum, çoğalıyor mutlu oluyorum :KK1:
Alacakları yazınca çok şey çıkıyor, panik oluyorum o yüzden alacak listesi yapmak sakıncalı bence :KK1:

Bende bi ara öyle yapmıstım cidden mutluluk veriyordu ama sonra yazmadım şimdide üşenirim onu yazmayada :KK1::KK1:
Dogru zaten ne kadar liste yapsakta eksik cıkacak eve girince o ayrı :KK1:

edoşcanımmm, hayırlı olsun yeni cicilerin.. o sebze makasıyla, hamur kesiciden, bir de normal mutfak makasından annem de bana almış o gün bim den:)sarısı benimkiler de.. önceden ıvır zıvır gereksiz dediği şeylere benim yüzümden bakar oldu :) onu da sardı bu çeyiz çılgınlığı galiba :)

bende hem kullanışlı hem şık bir şey olsun istiyorum yaa ama sorarsan alt tarafı bardak işte :KK1:

kız gibi nazlı oluyor bu makine milleti yaa :KK9:

evet canım kadife çok teşekkür ederim inşallah daha güzelleri de senin olsun :KK16::KK16::KK16:
aslında yatak örtüsü almam alsam da daha sade bir model alırım diyordum ama bir gün annemle beraber tacın önünden geçerken teşhirde gördük ve içeri girmemizle almamız bir oldu ikimizde de mor renge karşı fazlasıyla bi hassasiyet var :KK9::KK9:

X