MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

merhaba canim :) sende kullaniyormsun bilmiyorum ama bir tarafi kadife gibi olan.havlularda acayip kullanissiZ malesef :)ben evlenmeden once ceyiz bitdi diyordum ama dedigin.gibi evlenincede bitmiyor :)

Evt bencede.Zaten 1 yıkama ütüye girince o kadifemsi yapı ilk baştaki gibi olmuyor.
O yüzden çok para verip çok pahalı havlular almaya gerek yok.

Canım bende philips in azur serisinden aldım bin birde pişmanım çok sever almıştım kimseyede tavsiye etmiyorum ütüm neredeyse hiç ütülemiyor
benimkisi bu

Canım bende philips in azur serisinden aldım bin birde pişmanım çok sever almıştım kimseyede tavsiye etmiyorum ütüm neredeyse hiç ütülemiyor
benimkisi bu
benimkisi bu

Bende bir ara bunu almayı düşünmüştüm fakat ısı ayarı olmadığı için GC 4870-22 tercih ettim.

Isı ayarı olmadığı gibi ütülemiyorda ısınmıyorda buna verilen parayla kazanlı alırdım babam ve annem okadar söyledi ah ah

KK 'da bu ütüyü alan çok, bende mi alsam diye düsünüyordum... ama yazdigin iyi oldu, biraz daha arastiririm
Ama Philips 'ten alacagim yine de, çünkü iyi marka

Philipsten al canım ama azur serisini tavsiye etmiyorum kazanlı daha iyi oluyor biz şimdi kazanlı alıcaz :)

Evet bende kazanli mi olsun tek mi olsun çok düsündüm ve en iyisi kazanli dedim... Biraz yer kapliyacak ama suyu hemen bitmez ve daha hafif diye biliyorum... Tesekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…