Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

bugünki yemeklerimde bunlardı mutfagımda pişen afiyetle yedikk

Eklentiler

• $CIMG6711 (WinCE).JPG
    13,5 KB · Görüntüleme: 71
  • $CIMG6713 (WinCE).JPG
    14 KB · Görüntüleme: 49
  • $CIMG6715 (WinCE).JPG
    17,3 KB · Görüntüleme: 66
  • $CIMG6716 (WinCE).JPG
    13,8 KB · Görüntüleme: 68
Sahurda hamburger ekmeğinden minik pizzalar yaptık.Ekmek gibi sert olmuyor yumuşak oluyor.

Canım ya kıbrıs tatlısında nişasta mısır ya da bugday fark eder mii? teyzeme tarıf verdm smdı de kafam karıstı

gözdem benim kuzummmm bende çok özledim sizi...
malum misafirlerim olunca pek giremedim haliyle...
birde söylemesi ayıp bende oruçlu değilim o yüzden heralde :) acıkmadığımdan olsa gerek :) uğramadım buralara...
ama allah izin verirse yedi yirmidört burdayım artıkın :)

Canım ya kıbrıs tatlısında nişasta mısır ya da bugday fark eder mii? teyzeme tarıf verdm smdı de kafam karıstı

canım ben mısır nişastası kullanırım hep ama gözde hangisiyle yaptı bilmiyorum...
farketmez yaa nolcak ikiside nişasta sonuçta...

Akşama acılı kurufasulye pişiyor suan. Yanına da pilav yaparım insallah. dünden domates çorbası var.

Kızlar ya foto ekleyemiyorum, benim telefonun kamerası bozuldu ama bakalım fırsat bulursam kalitesiz de olsa çekip yüklerim bir şeyler

Sahurda hamburger ekmeğinden minik pizzalar yaptık.Ekmek gibi sert olmuyor yumuşak oluyor.

Nefis gorunuyor, hamburger ekmegının uzerıne domates bıber kasar koyup fırınamı verdn cnm? hamburger ekmegı alıp yapmalıyım :))

Nefis gorunuyor, hamburger ekmegının uzerıne domates bıber kasar koyup fırınamı verdn cnm? hamburger ekmegı alıp yapmalıyım :))

Hamburger ekmekleri sıvıyağ veya tereyağıyla yağlayıp üzerine ketçap sürülüyor.Sonra istediğin malzemeler domates,biber,kaşar,sucuk koyulup fırına veriliyor.

Son düzenleme:

sen başımın tacısın canım ablammmmm

ellerine sağlık

ben o baklavalara bittim bittim bitttttttttiiiiiiimmmmmmmmm

çok güzel görünüyor çokta basit ellerine sağlık
yalnız hamburger ekmeklerinin arası kesik olmuyor my
parçalamadan üzerinemi koyuyoruz malzemeleri
öylede kalın olmuyor mu:26:

bugünki yemeklerimde bunlardı mutfagımda pişen afiyetle yedikk

ellerinize sağlık

canım ben nişasta değil 1 su bardağı un kullandım

siz uğramıyorsunuz sık sık diye bende uğramıyorum artık küstüm
2gündür pc başına geçemedim ya
telden giriyorum hep
o yüzden geç yazıyorum
bende artık sık sık girmeye çalışıcam
kaçma sende bi yerlere

Son düzenleme:
Kızlar sarımsaklı koftem nefis olmus ya annemden tam not aldm :))) resmı yukleyeme calıscam

Kızlaaar sarımsaklı koftem:)

Tarıfım elossanın fellah koftesyle hemen hemen aynı Detaylı tarıf ısteyen olursa yazarım

selam kızlar
nasılsınız bakalım
bu akşam yemekte neler var
ben bugün pek birşey yapamıcam
migrenim tuttu beynim zonkluyor
dün yaptığım türlüm var ilk defa yaptım çokta güzel olmuştu neyseki
yine dünden kalan mantar sote var az birşey
birde pilav yapayım diyorum salatada yaparım yeter gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…