Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

bende pilavı pek yakıştıramadım da ondan sordum...makarna çok mantıklı bakalım yarın olsun aklıma yazdım :)

azcık verme ahretim ciddiyim bak azyıf olmak iyi bişeymi sanıyorsun, giydiğim hiç bişey yakışmıyor gibi hissediyorum...:) toto yok basen yok, :) etekler düşüyor :) gömlekler belim açılıyor boyum uzun olunca :) daha sayımmı :) kadın dediğin accık etli olacak...

Tamam işte , bende azıcık etli olacağım zaten . 58 olsam tamam , güzelim ben senden 10 cm ciiiiiiiik kısayım onuda hesap et ama

Ausencia topicin hayirli ugurlu olsun

ellerine saglik

Tamam işte , bende azıcık etli olacağım zaten . 58 olsam tamam , güzelim ben senden 10 cm ciiiiiiiik kısayım onuda hesap et ama

uzun olmakta ne varsa sanki :) annem sana nasıl koca bulacaz derdi ben bekarken dalga geçerdi benle :)
eteklerim hep kısa gelir...gömlek kazak kolları kısa gelir...:) uzun olmak marifet değil kuzum...deve de boy var ama sürüsünü eş..şek götürürmüş :)

tavklu maklube yaptımm

kizlar ellerinize saglik harika görünüyor

Oooooo o çoktan geldi kontrole

Beklerim her zaman canım

yandim ozman desene :18::18: dün diyete basliyacagimi demisdim nasil diyet yapiyorsun yemek topiclerinde diyecek

herzaman gelirim artik canim diyetim bitsin hamur isleriyle burdayim

yandim ozman desene :18::18: dün diyete basliyacagimi demisdim nasil diyet yapiyorsun yemek topiclerinde diyecek

herzaman gelirim artik canim diyetim bitsin hamur isleriyle burdayim

Bende diyetteyim 1 haftadır , yaptığım baklayı yemiştim sadece

Açım anlayacağın , hem de çook

bende 1 hafta yapabilsem daha bugün 3 tabak sarma yedim :18: ama yarin garantie basliyorum diyete

sarma börek cörek yok ve cok az yemege calisacagim umarim yarin bunlar sözde kalmaz

Diyet takımları var kk da , oraya katılsana rabiacım , ben öyle yaptım .

Orada herkes birine destek ola ola , güzel kilo veriliyor

valla kilo sorunum yok çatlayana kadar yerim yine de bişey olmaz maşallah diyin :)
ben gece yatmadan yemezsem uyku tutmaz...
ama kilo alamıyorum zayıfım biraz...172 boy..54 kilo...
nasıl isterdim balık etli olmayı...

maa$allahh gazelim
yiyip yatmak çok zararli inan , butun organlarin yoruluyor sabaha kadar
neyse afiyet olsun yinede :)

boylu poslusun i$te gazeelim ne guzel kizz
bende oyle olsam ke$keeee
1.63 um
55 kg oldum bunada $ukurrr

ausu cum sen gazele bakma canim , 60 in altina du$ebilsen super olurr
ama aç kalarak deil :))
bakla ye ama pilav ekmek yeme , çayi $ekersiz için, aksam sekizden sonra tek lokma yeme bide gunde yarim saat yuru en az
ayrintilar karatay sayfasinda
inan aç kalmadan kilo veruyorsun, ekmek pilav olmadan doyabiliyorsun .. baklayida istersen iki tabak ye , çoebani iç yanina fln aç kalman mumkun deil

bende 1 hafta yapabilsem daha bugün 3 tabak sarma yedim :18: ama yarin garantie basliyorum diyete

sarma börek cörek yok ve cok az yemege calisacagim umarim yarin bunlar sözde kalmaz

senide karatay ba$ligina davet ediyprum rabia
yemek porsiyonu yok isrtedigin kdr ye ekmek pilav makarna yasak ama

senide karatay ba$ligina davet ediyprum rabia
yemek porsiyonu yok isrtedigin kdr ye ekmek pilav makarna yasak ama

ah be maralım :) makarnayla kilo alınıyor olsaydı inan benim şimdi 100 kilo olmam lazım :) resmen makarna canavarıyım, gece makarna yemeden yatmam, ketçaplı soslu yoğurtlu peynirli hiç farketmez makarna olsun kuru kuru bile yerim :) markete her gidişimde en az 6 paket alırım, çok düşkünüm ama inan bir grem bile alamıyorum..makarna kilo aldırmıyor bence...yada bende bi sorun var

kesinlikle sende sorun var hem de çooook büyük bir sorun şayet makarna kilo aldırmasaydı aşağı da ki çizelgem öyle olmazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…