Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

tatlının adı çok komik :) hanım hanımcık'mış adı...bende çok şaşırdım ne alaka diye...minik minik olunca bu adı koydular heralde... :)
yarın yapayım yapım aşamasını ve bitmiş halini eklerim buraya :)

Hiç üşenmedim kalktım yoğurtlu makarna yaptım ve yedim Resmini çekmedim öyle acıkmışım ki resim çekmeye vakit ayıramadım

Hiç üşenmedim kalktım yoğurtlu makarna yaptım ve yedim Resmini çekmedim öyle acıkmışım ki resim çekmeye vakit ayıramadım

Nerede gördün ben niye görmedim hani görecektik

Boş tencereyi çekseydin sende .

Bir ara gazelle öyle bir gözüktük birbirimize , ahiretlik derken derken hayallerimize bile girdik

valla kilo sorunum yok çatlayana kadar yerim yine de bişey olmaz maşallah diyin :)
ben gece yatmadan yemezsem uyku tutmaz...
ama kilo alamıyorum zayıfım biraz...172 boy..54 kilo...
nasıl isterdim balık etli olmayı...

Evet , bende güzelimsende güzelsin

Ama sen hem zayıf , hem uzun , hem güzelsin

Yarına ne yemek var ahiretlik ?

Ben balık yaparım muhtmelen bir de salata , tamamdır

valla kilo sorunum yok çatlayana kadar yerim yine de bişey olmaz maşallah diyin :)
ben gece yatmadan yemezsem uyku tutmaz...
ama kilo alamıyorum zayıfım biraz...172 boy..54 kilo...
nasıl isterdim balık etli olmayı...

Hıhhh ne varmış yani , bende 1.63 boy , 67.9999 kilo

Evet , bende güzelimsende güzelsin

Ama sen hem zayıf , hem uzun , hem güzelsin

Yarına ne yemek var ahiretlik ?

Ben balık yaparım muhtmelen bir de salata , tamamdır

balık yok evde kuzum yaa, almaya gidemem yarın hava çok yağıyor burda,
ben yarın yeşil mercimek düşünüyorum...erzurumlular iyi bilir kesme çorbası diyorlar...erişte ve yeşil mercimek birlikte yapılıyor...
ama yanına ne yapsam bilemedim...hoşaf açarım, kayısı hoşafı...ama mercimeğin yanına bişey lazım...pirinç pilavı pek olmaz sanırım..olurmu sence..

Bende yaparım öyle , kesme dediğin erişte deriz , eşimin annesi yapar ,gönderir bana . Mercimeğe de koyarım bazen .

Ben mercimek yapınca genelde pilav yapmıyorum , nedense ikiside mink minik ya :) Makarna yaparım yoğrtlu , üzerinede sos ...

ausum vallahi laf olsun diye söylemiyorum ben seni gördüm kuzum kilo nerede anlayamadım yanee????
inan kilon yok yaa, okadarcık olsun kadında azcık kilo lazım...ben gibi kuru tahta olmak iyimi

Olsun değil mi yaaa ?

Ama azıcık vereyim gazelim bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…