Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

hamuru olmazsa sadece tavuk çorbası yemiş oluyorsun canım ama
hamurunu koca koca alacaksın, daldıracaksın kaseye, kaynar kaynar, gözlerinden acının ateşi çıkacak ve bir okadar da ekşili...

Gözde'nin muzlu rulo pasta tariflinden Cremole'yi önermişsin markette görünce aklıma geldi, işime geldi muhallebiyle uğraşmamak, bakalım nasıl olmuş. Eşim beyaz kremayı çok sevmediği için kakaolu kremşanti kullandım.

Bu da çok net çıkmasa da karnabahar kızartması. Biliyorsunuzdur ama ufak değişikliler yaptım her zamanki yaptığımdan;yumurtasına 1 büyük diş sarımsak rendeledim,önce una sonra yumurtaya bulayıp bol yağda kızarttım nefis oldu.

hamuru olmazsa sadece tavuk çorbası yemiş oluyorsun canım ama
hamurunu koca koca alacaksın, daldıracaksın kaseye, kaynar kaynar, gözlerinden acının ateşi çıkacak ve bir okadar da ekşili...
Doğru söylüyorsun hakkını vermek lazım ama alışamadım hamuruna. Olsun ben sadece tavuk çorbası haline de razıyım şöyle acılı ekşili, Allah ağzımın suyu aktı Çok acıktım zaten eşim de geç gelecekmiş

tarifi yazarmisin:26::26:

nefis nefis nefis
ellerine sağlık

tarifi yazarmisin:26::26:

149da canım tarif

ellerine saglik mutlaka deniyecem de illa puttanmi olmasi gerekiyor burda oyle dogramazlarki:26::26:

ellerine saglik mutlaka deniyecem de illa puttanmi olmasi gerekiyor burda oyle dogramazlarki:26::26:

doğrarlar doğrarlar
bende uğraşmazlar diyordum da
kasaplar için 2 dk lık iş
göğüstende oluyor ama hiç denemedim pek tadı tuzu olacağını sanmıyorum buttan yapmaya çalış canım

Son düzenleme:

kulağım geçti diyor cnm ama antibiyotiği tabii sonuna kadar kullanıcaz burnu akıyor bu akşam ateşi gene 38,5 oldu artık sıkıldım ben hastalıktan eşimle ben de keyifsiziz üstelik ev revire döndü yaaa bi de yoğunum bu sene...

kızlar ben bu aralar tembelim hep eşime yıkıyorum yemek işini:) adam dün patlayınca bugün bari taze fasulye yapiim dedim onunla durumu kurtardım ama yarına Allah kerim bi de geç çıkıcam dersten...
yaaa ne o fotolar cnm çekti ben diyetteyim yapılır mı çikolatalı tarife bittim kadayıf alınca denicem muhallebiler süper görünüyor hepsini kopyaladım:)

bu topiği arada takip ediyorum :) ben de akşama doğru eşimin isteğiyle alelacele yapıp resmini çektiğim karnıyarığı ekliyim dedim patlıcanlar pek karnını yarmalık değildi ama gidip almaya üşenip evdeki mevcut patlıcanlarla yaptım

Son düzenleme:
aa bu arada
bugün dereotlu poğaça yaptım
Allahımmm yok böyle birşey
nefis oldu nefis
yarın ekleyeceğim tarifleri ve fotoğrafları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…