Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Canım doğum günün kutlu olsun, Mevla sana hayırlı ve güzel bir ömür nasip etsin sevdiklerinle birlikte

Gelen hediyelerini de güle güle kullan

Selam kızlaar
Uzun zamandır çeyizime eklemek istediğim bi parça vardı: Makarna Tenceresi!
Makarna canavarı bi sevgilim var çünkü
Duydum ki bime gelmiş, koşa koşa gittim aldım geldim ve hemen sizleri de haberdar edeyim dedim, almak isteyen varsa diye
Evde de kullanıyoruz ve çok memnunuz, zaten sadece makarna yaptığımız için, teflonunda falan hiç bi sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:

ay çok şirinnn güle güle kullan canımmm
bu arada bimin bu markasının tavasını kullanıyorum ben de. gidip tefal gibi kaliteli değil ama cem marka tavadan da bi farklı yok bence :13:

ay çok şirinnn güle güle kullan canımmm
bu arada bimin bu markasının tavasını kullanıyorum ben de. gidip tefal gibi kaliteli değil ama cem marka tavadan da bi farklı yok bence :13:

Biz de bu tencereyi ve sosluğunu kullanıyoruz, iyi kullanmak lazım tabi bi de, tutup da metal kaşıkla dokunmamak lazım teflona

iyi yapmıssın canım marketleri takip etmek lazım ne güzel makarnalar yaparsın artıkk sevdigine

iyi yapmıssın canım marketleri takip etmek lazım ne güzel makarnalar yaparsın artıkk sevdigine

İnşallah canımm
Kızartma için nasıl bişey alsam ona karar veremedim ama
Çelik tencereleri de aslırsam mutfağın yarısını tencere dolduracak

cnm yeni yaşın sana mutluluk huzur aşk sağlık getirsin inşkızartmalar için fritöz almayacaksan fritöz tarzı tencere ya da alüminyum tencere alabilirsin

Eklentiler

• $FRITOZ-PATATES-KIZARTMA-TENCERESI-KALITELISI__63929289_0.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 62
  • $1078.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
cnm yeni yaşın sana mutluluk huzur aşk sağlık getirsin inşkızartmalar için fritöz almayacaksan fritöz tarzı tencere ya da alüminyum tencere alabilirsin

Teşekkür ederim canımm
Evet sanırım ben de böyle bişey arıyorum. Şu an karar verdim Bi tane gördüm böyle ama tava gibiydi kulpu, uzundu. Ben onu nereye sığdırayım?

bende solitarywoman 1. gösterdigi gibi tencere alıcam canım

Evet evet al kuzum, hatta ben de alayım ama nerden
Bi bakınayım da, alüminyum gibi bişey işimi görür sanırım solitarywoman'ın söylediği gibi.

Günaydıın
Dün avm gezinirken tabi ki English Home'a girdim
Bir de ne göreyim, çift kişilik pikelerde %50 indirim
Hemen kaptım bi tane

canım pike takımını güle güle kullan rengi çok şeker ihtiyacım olsa bende bu rengini alırdım hemen:)

Canım nerelerdeydin?
Valla ben de neredeyse parasız geziyorum çok iyi inmiş fiyatı dayanamadım aldım

Evde temizlik badana var canım hala bitmedi ugrasıyoruz ama baya hafifledik cok şükür
Ahh canım benimde yakındır 130 tl param kaldı veee en önemlisi ben evden para almayalı cok uzun yıllar gecti isteyemem de napıcam bilmiyorum iş bulma konusunda bulmam gerek ama nedense istedgimde yok aramıyorum da bu ara cok indirim var yaa porland da meselaa ama yine olur inşallah diye durduruyorum kendimi
sen cok iyi yapmıssın canım valla ferah ferah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…