Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Pratik doğrayıcı setimi de unutmadan ekleyim :KK16:
Bim sağolsun :KK1:
$NICER-DICER-PLUS-PRATIK-DOGRAYICI__79735212_0.jpg

Uzun zamandır alışveriş yapmadığım için konumu rafa kaldırmıştım, aldığım ufak tefek şeyleri ekleyim de konum boynu bükük kalmasın :KK1:
Öncelikle annemin el emeği mutfak setimin bitmiş halini eklemek istiyorum :KK16:
Poşetlik, havlulu önlüğüm, eldiven ve nihale, aşçı şapkası :KK16:
$DSCF7308.jpg
Anneciğim 2 tane almış bu çerezliklerden, tek kişilik kahvaltı tabağı da oluyor ortaya çay bardağı koyularak ama bana pek kullanışlı gelmedi açıkçası.
$pasabahce-patisserie-bolmeli-cam-tabak1199924.jpg
Ay ne çok aradım ben bunu :KK1: Senelerce evimizde kullandık bu sarımsak soyucuyu sonra uzun zaman marketlerde aradım ama bulamamıştım, bu zamana kısmetmiş, aldım çeyizime koydum hemen:KK1:
$sarımsak soyucu.jpg
Doğum günümde gelmişti bu ama fotoğraf bulamamıştım o zaman :KK1:
Pişir sakla tencerem, çok pratik ben çok sevdim :KK16:
$VERDA-18CM-HEM-SAKLA-HEM-PISIR-EMAYA-TENCERELER__73926244_0.jpg
Benim wok tava ısrarlarıma dayanamayan annem almış bunu da :KK1:
$wok.jpg

To be continued...
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Hepsi çok güzel ama anneciğinin el emeği olanlar tek kelimeyle harika :KK16:

Güzel günlerde kullanmak naisp olsun inşallah :nazar:

Hepsıne bayıldım tek kelımeyle canım benım Allah hepsını mutlulukla kullanmayı nasıp etsın ınsallah :KK16:

Herşey çok güzel canım . Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :KK16:

canım daha yeni bakmaya başladım topiğine hemen ilk satırlarda bir şey çok hoşuma gitti onu yazayım öyle devam edeyim dedim

Yastığa dönüşen yorganlar çok hoş ya yastık halleri yumuşak mı ? :)

Oyyy topige bak ben daha yeni goruyorum bunu canim aldiklarin cok guzel cok tatli yemek takimin sarimsak soyucun bile guzel alez dahil almissin hayirli olsun hepsini guzel günler dr Güle güle kullanmayi nasip etsin allah mutummm:KK31:

İnsanın kendi eşyalarını alması gibi özel bi duygu tanımam ben :KK17: Herşeyin çok güzel canım, Rabbim aşk'la kullanmayı nasip etsin :KK31:

canım daha yeni bakmaya başladım topiğine hemen ilk satırlarda bir şey çok hoşuma gitti onu yazayım öyle devam edeyim dedim

Yastığa dönüşen yorganlar çok hoş ya yastık halleri yumuşak mı ? :)

Evet canım gayet yumuşak, normal yastık gibi, İnşallah hayallerimdeki gibi olursa büyük renkli yastıkları olan beyaz bi köşe takımı istiyorum ben, bunları da koycam gerektiğinde açıveririm, Yarimle tv izlerken falan üşürsek :KK1:

Oyyy topige bak ben daha yeni goruyorum bunu canim aldiklarin cok guzel cok tatli yemek takimin sarimsak soyucun bile guzel alez dahil almissin hayirli olsun hepsini guzel günler dr Güle güle kullanmayi nasip etsin allah mutummm:KK31:

Canımm çok teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun :KK16:
Yalnız alez almadım ben kuzum sen tabletten girince şey oldu herhalde, ama alacağım :KK1:

İnsanın kendi eşyalarını alması gibi özel bi duygu tanımam ben :KK17: Herşeyin çok güzel canım, Rabbim aşk'la kullanmayı nasip etsin :KK31:

Amiiin canım, çok teşekkür ederim. Evet kesinlikle çok güzel bir duygu. İnşallah hepimiz mutlu huzurlu kullanırız çeyizlerimizi :KK16:

X