Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Annen ne kadar güzel ypmış mutfak takımınıııııııııı :KK34: güle güle kullan canım çok güzeller :KK16:

Evet canım gayet yumuşak, normal yastık gibi, İnşallah hayallerimdeki gibi olursa büyük renkli yastıkları olan beyaz bi köşe takımı istiyorum ben, bunları da koycam gerektiğinde açıveririm, Yarimle tv izlerken falan üşürsek :KK1:

Canımm çok teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun :KK16:
Yalnız alez almadım ben kuzum sen tabletten girince şey oldu herhalde, ama alacağım :KK1:

Amiiin canım, çok teşekkür ederim. Evet kesinlikle çok güzel bir duygu. İnşallah hepimiz mutlu huzurlu kullanırız çeyizlerimizi :KK16:

alez mı gördüm ben valla bı gün kırcam bu tabletı :KK70:

Canım Maşallah o zamanda hayran kalmıştım annenin el emeğine. Anneciğinede Maşallah :)

Şu Paşabahçenin Çerezliğinden dün bende baktım :KK1: Annem 2 tane al dedi de almamıştım yorgundum hadi çıkalım diyorudm :)
Alayım bende bir ara:KK9: Çerez kardeşliği olsun :KK9:

Pişir Sakla Tencerene ayrıca bayıldım. Gerçekten çok pratik birşeye benziyor :KK16:

Aldıklarını mutlulukla kullan canım :KK16:

Annen ne kadar güzel ypmış mutfak takımınıııııııııı :KK34: güle güle kullan canım çok güzeller :KK16:

Canımm, çok teşekkür ederiim :KK16:

alez mı gördüm ben valla bı gün kırcam bu tabletı :KK70:

Eheh evet ama olsun belki geleceği gösteriyordur:KK1: Alacağım çünkü:KK1:

güle güle kullan tatlım mutfak önlüğün çok şekermiş:KK16:
Teşekkür ederim daha şekerleri sizin olsun :KK1:

Canım Maşallah o zamanda hayran kalmıştım annenin el emeğine. Anneciğinede Maşallah :)

Şu Paşabahçenin Çerezliğinden dün bende baktım :KK1: Annem 2 tane al dedi de almamıştım yorgundum hadi çıkalım diyorudm :)
Alayım bende bir ara:KK9: Çerez kardeşliği olsun :KK9:

Pişir Sakla Tencerene ayrıca bayıldım. Gerçekten çok pratik birşeye benziyor :KK16:

Aldıklarını mutlulukla kullan canım :KK16:

Daha güzelleri senim olsun kuzuummm :KK16:
Evet evet al da çerezlik kardeşi olalım :KK1: Hatta pişir sakla tencereden de al bulursan, çorba falan yapmak için ideal. 2 kişilik :KK17:

Canımm, çok teşekkür ederiim :KK16:

Eheh evet ama olsun belki geleceği gösteriyordur:KK1: Alacağım çünkü:KK1:

Teşekkür ederim daha şekerleri sizin olsun :KK1:

Daha güzelleri senim olsun kuzuummm :KK16:
Evet evet al da çerezlik kardeşi olalım :KK1: Hatta pişir sakla tencereden de al bulursan, çorba falan yapmak için ideal. 2 kişilik :KK17:

Alayım kuzum :KK16: Bulursam direk alırım :)

Aaaa ben konunu hiç görmemişim canım ya nasıl kaçırmışım. Ne güzel bir sürü çeyizin var, halletmişsin epeyce canım.
Güzel günlerde, aşkla kullan. Çikolata şelalen de pek güzeell:KK23:
Kavanoz kardeşi de olmuşuuz:KK16::KK16:

Aaaa ben konunu hiç görmemişim canım ya nasıl kaçırmışım. Ne güzel bir sürü çeyizin var, halletmişsin epeyce canım.
Güzel günlerde, aşkla kullan. Çikolata şelalen de pek güzeell:KK23:
Kavanoz kardeşi de olmuşuuz:KK16::KK16:

Haha hınzır gülümsemeni takınmışsın :KK1:
Teşekkür ederim canıım. Daha çok eksik var ama hallolur inşallah. :KK16:

amin mevla cümlemize güzel günlerde kullanmayı nasip etsin,hayırlı güzel günlerde kullanırsın inşallah...

Sevdiceğimin (sürekli grip olduğumdan dolayı) bitki çaylarımı demlemem için aldığı matruşkam :KK69:
Daha önce bahsetmiştim ama fotoğrafını bulamamıştım. Çeyizlerimi karıştırırken çektim :KK1:
Yine hasta olmam çok manidar oldu doğrusu :KK1:

$20130820_165912.jpg

mutellacım bayalardır görünmüyordur nerelerdesin :KK3:

yarinin teyzesi ne cici hediye almış öyle, güle güle kullan kuzum :KK16: Öyle düşünceli teyzoşların darısı başıma :KK9:

mutellacım bayalardır görünmüyordur nerelerdesin :KK3:

yarinin teyzesi ne cici hediye almış öyle, güle güle kullan kuzum :KK16: Öyle düşünceli teyzoşların darısı başıma :KK9:

Canıım :KK16:
Asker topiklerindeyim yaa :KK31:
Çeyiz işine epeydir ara verdim almıyorum, gelen hediyeler var bir sürü ama çoğunu eklemeyi unuttum valla :KK1:
Amiin amin inşallah evlenince değişmezler ama müstakbel teyzem ve müstakbel kayınvalideciğim pek iyiler :nazar: Maşallah maşallah :nazar:

Çok güzeller güle güle kullan canım.:nazar:

Teşekkür ederim :KK16:

Annenin yaptığı mutfak seti süper olmuş canım ya anneciğinin ellerine sağlıkkk :KK16::KK16:
ana kız marifetlisiniz maşallah :nazar:

X