Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Canım doğum günün kutlu olsun, Mevla sana hayırlı ve güzel bir ömür nasip etsin sevdiklerinle birlikte :KK31:

Gelen hediyelerini de güle güle kullan :KK34:

Selam kızlaar :KK3:
Uzun zamandır çeyizime eklemek istediğim bi parça vardı: Makarna Tenceresi! :KK1:
Makarna canavarı bi sevgilim var çünkü :KK69:
Duydum ki bime gelmiş, koşa koşa gittim aldım geldim ve hemen sizleri de haberdar edeyim dedim, almak isteyen varsa diye :KK16:
Evde de kullanıyoruz ve çok memnunuz, zaten sadece makarna yaptığımız için, teflonunda falan hiç bi sıkıntı olmadı.

$bim_tencere.jpg

Son düzenleme:
Selam kızlaar :KK3:
Uzun zamandır çeyizime eklemek istediğim bi parça vardı: Makarna Tenceresi! :KK1:
Makarna canavarı bi sevgilim var çünkü :KK69:
Duydum ki bime gelmiş, koşa koşa gittim aldım geldim ve hemen sizleri de haberdar edeyim dedim, almak isteyen varsa diye :KK16:
Evde de kullanıyoruz ve çok memnunuz, zaten sadece makarna yaptığımız için, teflonunda falan hiç bi sıkıntı olmadı.

Eki Görüntüle 699289

ay çok şirinnn :KK16: güle güle kullan canımmm :KK31:
bu arada bimin bu markasının tavasını kullanıyorum ben de. gidip tefal gibi kaliteli değil ama cem marka tavadan da bi farklı yok bence :13:

ay çok şirinnn :KK16: güle güle kullan canımmm :KK31:
bu arada bimin bu markasının tavasını kullanıyorum ben de. gidip tefal gibi kaliteli değil ama cem marka tavadan da bi farklı yok bence :13:

Biz de bu tencereyi ve sosluğunu kullanıyoruz, iyi kullanmak lazım tabi bi de, tutup da metal kaşıkla dokunmamak lazım teflona :KK34:

iyi yapmıssın canım marketleri takip etmek lazım :KK16: ne güzel makarnalar yaparsın artıkk sevdigine :KK56:

iyi yapmıssın canım marketleri takip etmek lazım :KK16: ne güzel makarnalar yaparsın artıkk sevdigine :KK56:

İnşallah canımm :KK16:
Kızartma için nasıl bişey alsam ona karar veremedim ama :KK31:
Çelik tencereleri de aslırsam mutfağın yarısını tencere dolduracak :KK1:

cnm yeni yaşın sana mutluluk huzur aşk sağlık getirsin inş:KK16:kızartmalar için fritöz almayacaksan fritöz tarzı tencere ya da alüminyum tencere alabilirsin:KK34:

Eklentiler

• $FRITOZ-PATATES-KIZARTMA-TENCERESI-KALITELISI__63929289_0.jpg
    $FRITOZ-PATATES-KIZARTMA-TENCERESI-KALITELISI__63929289_0.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 62
  • $1078.jpg
    $1078.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
cnm yeni yaşın sana mutluluk huzur aşk sağlık getirsin inş:KK16:kızartmalar için fritöz almayacaksan fritöz tarzı tencere ya da alüminyum tencere alabilirsin:KK34:

Teşekkür ederim canımm :KK16:
Evet sanırım ben de böyle bişey arıyorum. Şu an karar verdim :KK1: Bi tane gördüm böyle ama tava gibiydi kulpu, uzundu. Ben onu nereye sığdırayım? :KK1:

bende solitarywoman 1. gösterdigi gibi tencere alıcam canım :KK16:

Evet evet al kuzum, hatta ben de alayım ama nerden :KK1:
Bi bakınayım da, alüminyum gibi bişey işimi görür sanırım solitarywoman'ın söylediği gibi.

Günaydıın :KK3:
Dün avm gezinirken tabi ki English Home'a girdim :KK1:
Bir de ne göreyim, çift kişilik pikelerde %50 indirim :KK53:
Hemen kaptım bi tane :KK16:

$1835bc01-d061-4f8d-b068-56f8182f0e02.jpg

canım pike takımını güle güle kullan rengi çok şeker ihtiyacım olsa bende bu rengini alırdım hemen:)

Canım nerelerdeydin?
Valla ben de neredeyse parasız geziyorum :KK1: çok iyi inmiş fiyatı dayanamadım aldım :KK16:

Evde temizlik badana var canım hala bitmedi ugrasıyoruz :KK31: ama baya hafifledik cok şükür :KK16:
Ahh canım benimde yakındır 130 tl param kaldı veee en önemlisi ben evden para almayalı cok uzun yıllar gecti :KK31: isteyemem de napıcam bilmiyorum :KK31: iş bulma konusunda bulmam gerek ama nedense istedgimde yok :KK31: aramıyorum da :KK1: bu ara cok indirim var yaa porland da meselaa :KK14: ama yine olur inşallah diye durduruyorum kendimi :KK31:
sen cok iyi yapmıssın canım valla ferah ferah :KK16:

X