Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hic yok mu denmisti anlamadım arkadaşım. Bizim de iki uc gorundu nasil bir milyona cikardiniz maşallah

Hic yok mu denmisti anlamadım arkadaşım. Bizim de iki uc gorundu nasil bir milyona cikardiniz maşallah

Slm. Bizim spermiogram testlerinde '0 dan başka bir rakam yoktu. Şimdi ki sonuç 4 mil. çok şükür. Daha da yükselecek Allahın izniyle. Keçiboynuzu kürü havuç kürü kullansın esin inşallah yükselir

Coook sevindim arkadasim maşallah peki durumunuz su an nasil bir de neyden kaynaklandigi da onemli degilmi.ben spermigrammidir nedironu yaptik yurtdisina ciktik baska hic bi sey bilmiyoruz ve doktorlaben yuzlestim esimin isi vardi.o gece o sonucu aldim soklu ve ölü gibi yola ciktimah ah kendime hala gelemedim rabbime sigindim insan hic kensine konduramiyor

Aynen o şekil bende tek aldım sonucu.. eve girdiğimde hüngür hüngür ağladım.. çok şükür artık bununla yaşamayı öğrendik..

Eşim ergenlik döneminde kabakulak geçirdi o yüzden olabilirmiş.. ilk öğrendiğimizde hemen tüp bebek denedik. Oda olumsuz sonuclaninca maddi manevi yiprandik. Aylar sonra bitkisel Çözümler araştırdık ve kendimize bi liste çıkardık ona UYUYORUZ 3 aydır ve sonuç 0 dan 4mil ..

Allah iste..Şimdi tekrar mi deneyeceksiniz tup bebek.neler kullaniyorsunuz keciboynuzu pekmezi vvitamin kullaniyoruz simdiki hal.ben kayinvalidemecaktirmadan sordum ama pek hatirlamiyormus kabakulagi.grip gibi gecirdiyse belki.

Bir de esim kilolu ve asiri prensip stres sahibi gergin en ufakseye agresiflesiyor illaki cocuklukta bi hastalik gecirmistir diyor arkadas.ben burda su an dil bilmiyorum carsi bilmiyorum pazar bilmiyorum kendi capimda uğraşıyorum

Allah iste..Şimdi tekrar mi deneyeceksiniz tup bebek.neler kullaniyorsunuz keciboynuzu pekmezi vvitamin kullaniyoruz simdiki hal.ben kayinvalidemecaktirmadan sordum ama pek hatirlamiyormus kabakulagi.grip gibi gecirdiyse belki.

Aktardan bi karışım aldık ahmet Marankinin karışımı gibi..
Sabah akşam keçi boynuz kürü
Iki günde bir haşlanmış nohut sade tuz ve zeytin yağ ekliyorum bi Kase veriyorum mutlaka
Iki günde bir taze sıkılmış havuç suyu sabah akşam bir çay bardağı
Propolis (hap) günde 3 tane
Her akşam bir muz ara sıra bir havuç
Ve akşam sadece salata yapıyorum eşime yanına da bir kepek ekmeği.. biraz da fazla kilodan kaynaklanıyorMuş benim eşim 92 kilodan 81 düştü şükür..

Benim esimde 190 boy 130 kilo.cok sevindim arkadasim.sizin basariniz bana umit veriyor..sanirim bizim azmimiz cok onemli bu konuda.peki iletisiminize.ev ortamina yansittiniz mi bu sorunu.bir de burda yazismakcok zzor.nasl daha rahat iletişim kurabiliriz

Bi aydır havuç suyu içiyor eşim sabahlarıda keciboynuzu pekmezi son 3 gün inşallah kırmızıları gormem bu sefer hiç umudum yok ama

Bi aydır havuç suyu içiyor eşim sabahlarıda keciboynuzu pekmezi son 3 gün inşallah kırmızıları gormem bu sefer hiç umudum yok ama

Inşallah kirmizilar 9 ay oyun dışı kalır artık ..hepimiz için dünyanın en güzel şeyi olur heralde..

Bir de esim kilolu ve asiri prensip stres sahibi gergin en ufakseye agresiflesiyor illaki cocuklukta bi hastalik gecirmistir diyor arkadas.ben burda su an dil bilmiyorum carsi bilmiyorum pazar bilmiyorum kendi capimda uğraşıyorum
Merhaba cnm oncelikle allahim hepimizi sevindirsin bende gozu yolda olanlardanim yurtdisindayim . sen hangi ulkedesin ?

Merhabalar, biz "proxeed plus" ve "neofortil" sayesinde bebiş haberini alabildik. Eşim kullandı ve değerleri birden yükseldi ve çok kısa süre içersinde hamile kaldım.

Elimizde hiç açılmamış 1 kutu proxeed plus ve 1 kutu da neofortil 60 tablet var. Almak isteyenlere kargo ücreti dahil ikisini 200 tl'ye gönderebilirim.

Herkese Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

Kizlar merhaba muhtesem üçlü den bugun alıyoruz. Birinci asilamam olumsuz sonuclandi. Bibucuk senedir deniyoruz ama oolmuyor. Sperm sayisi dusuklugu var. Bende yumurta tembelligi klomenle normal duzeye geliyorlar. Bugun adet oldum nasil moralim bozuk. Allahim hepimizin yardimcisi olsun. Kullananlar bana umut oldu. Deneyecegiz. Yine de hepsi nafile allahim verecek olacak.

Canım merhaba bende az önce aldım bu muhteşem üçlüyü,Rabbim aratmadan çar çabuk kucağımızı doldursun inşallah...
Bende dün regl oldum,bugün 2. günüm..
Seninle aynı başlıyoruz desene
Normalde doktorum 2. günü gel klomene başlayacağız dedi,2. aşılamamı olacaktım çünkü..
Benimde ilk aşılamam olumsuzdu malesef.
Fakat nedense içimden bi his bu ay aşılamayı ertele bu ilaçlarıda dene dedi..
Hayırlısı artık...
Yarın sabahtan itibaren eşime içirmeye başlayacağım diğer reglime kadar,aşılamamı da ilaçların bitiminde olacağım nasipse.

Heheheheh evet bizde aldik basladi bizimkisi dun. Allah sifa versin :) biz yine asilama yaptiralik dedik ara vermeyelim dedik. Tedavi icin istanbula gidicez amerikan hastanesine cok olumlu yorumlar aldim fiyati da normal. Allah yardimcimiz olsun insallahm şifa olsun kocislerimize :)

Ayy inşlh cnm yaa,ben aşılamada daha etkili olacağını düşündüğüm için ilaçları 30 gün kullandırıp öyle yaptıracağım cnm,boşa içmiş olmasın diye.
Bende özel doktora gidiyorum çok memnunum,devlete hiç gitmedim,eşim devlet hastanelerini sevmiyor ne kendi gidiyor ne beni götürüyor...
Doktorumun özel muayenehanesinde oluyorum aşılamamı.
Muayen ücretim 100 tl aşılama ücretim 600 tl.. Çatlatma iğnemi doktorum temin ediyor 40 tl..10 da klomen desek.. Toplamda 750 tl ye mal oluyor aşılamam..
Sen kaça yaptırdın peki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…